فهرست
پیروانی:از مدیرعامل سپاهان ممنونم
پیروانی:از مدیرعامل سپاهان ممنونم

پیروانی:از مدیرعامل سپاهان ممنونم

آی اسپورت - افشین پیروانی در گفت‌و‌گوی تلفنی با برنامه سلام صبح بخیر در خصوص دیدار این تیم با سپاهان توضیحاتی داد. او گفت: در شروع صحبت هایم از یگان ویژه و نیروی انتظامی ویژه تشکر می کنم که کلیه تمهیدات را نه فقط در اصفهان بلکه در تمامی شهرها از بدو ورود ما تا زمانی که می خواهیم خارج شویم در نظر می گیرند. این را گفتم چون دوستان می گفتند ما حاشیه امنیت نداشتیم. ولی ما حاشیه امنیت فوق العاده ای داشتیم که بابت آن تشکر می کنم.

وی افزود: دوستان می گویند در هتل شرایط ما غیر امنیتی بوده، در استادیوم که شرایط امنیتی بود چرا بالا نیامدید؟ نیامدید بازی کنید چرا نیامدید گرم کنید؟ چرا لیست ندادید؟ می گویند کسی نیامده لیست را از ما بگیرد. تیم ما همین 10 روز پیش در بازی های آسیایی بوده،ناظر بازی هیچوقت نمی آید در رختکن از کسی لیست بگیرد.ناظر بازی رییس میدان ورزشی است و مدیر تیم یا مدیر رسانه ای لیست را به او تحویل می دهد و هیچوقت خود ناظر دنبال لیست نمی رود. آقایان گفتند حرفه ای نیست اسم بیاورید، چشم ما رعایت می کنیم.

پیروانی خاطرناشن کرد: از مدیرعامل باشگاه حریف تشکر می کنیم که صداقت را رعایت کرد، نه جان کسی را قسم خورد و خیلی راحت همه چیز را گفت.فرمودند ما تا 3 و 30 دقیقه در استانداری بودیم که بازی لغو شود. با این حرف مشخص شد که دوستان هدفشان بازی کردن نبوده است. پس وقتی در هتل مانده اند تقصیرها را گردن کسی نیاندازند. به همین خاطر من از مدیرعامل تیم رقیب ممنونم که صداقت را رعایت کرد. من فکر می کنم اینجا باید جلوی این کار گرفته شود؛ سناریویی که برای تیم حریف نوشته بودند. البته تیم حریف ما تیم بزرگی است و مردم خوب اصفهان قابل احترام و فوتبال دوست هستند اما فکر کسانی که این سناریو را نوشته اند اشتباه بوده است.

وی در خصوص اینکه چه زمانی رای صادر می‌شود گفت: نمی دانم صادر می شود یا نه ولی امیدوارم یک بدعت بد نشود چون اگر قرار است اینگونه باشد ما هم برای بازی با پدیده که ساعت 6:30 هست 8 شب به استادیوم می رویم و می گوییم اتوبوسمان ممکن است پنچر شود یا اتفاق خاصی بیفتد. من فکر می کنم یک جا باید جلوی این اتفاق غلط گرفته شود.

 

 

۲۲ ۳  
آی اسپورت
2020-02-26 11:47:00
نظر دهید

۳ نظر
مقداد
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۴۵
این سناریو قطعا کار قلعه نوییه و این بنده خدا تابش رو هم گیر انداختن توی این بازی. تابش به جای اینکه نقش درست به عهده بگیره و عوامل این افتضاح رو مواخذه کنه داره ماله کشی میکنه و سرپوش میذاره و به همین خاطره که مدام سوتی میده و وسط مناظره هاش کم میاره.
۹
سیروس
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۳۱
این پیروانی دزدوخودفروخته جایگاهش سرپرستی تیم مردمی پرسپولیس نیست.
۱
فرهاد
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۱۵
اخه شغال یعنی تو دوزاری دزد که 4 روزه سرپرست شده می دانی ناظر کی باید لیست بگیرد تابش که 50 ساله مدیر سپاهانه نمی داند اخه تو انه تابش هم نیستی دزد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر