فهرست
پرسپولیس بدترین انتخاب برای چشمی
پرسپولیس بدترین انتخاب برای چشمی

پرسپولیس بدترین انتخاب برای چشمی

آی اسپورت – امروز آخرین روز پنجره نقل و انتقالات زمستانی است و بیشتر نگاه‌ها متوجه 3 بازیکن استقلال است. بازیکنانی که با این تیم قرارداد بسته‌اند ولی به دلیل محرومیت این تیم از نقل و انتقالات زمستانی، احتمالا به تیم‌های دیگری خواهند پیوست. در این میان هواداران استقلال بیشتر نگران روزبه چشمی هستند. هافبک مقتدر و متعصبی که به لطف شاهکار مدیران استقلال باید لیگ شانزدهم را با تیم دیگری غیر از استقلال به پایان ببرد.

چشمی پس از مصدومیتی طولانی مدت کم کم آماده حضور در میدان شده بود که به چنین مشکلی برخورد. او این روزها برای بازگشت به دوران اوج خود نیاز به بازی کردن و قرار گرفتن در شرایط مسابقه دارد و این چیزی است که در استقلال برای او اتفاق نمی افتد و ناچار است به تیم دیگری برود. چشمی پیشنهادهای متعددی هم دریافت کرده که به نظر می‌رسد مهم‌ترین آنها از پرسپولیس باشد. اما واقعیت این است که اگر او می‌خواهد بازی کند و در شرایط مسابقه قرار بگیرد، پرسپولیس برای او انتخاب خوبی نیست. تیم برانکو از اول فصل ترکیب ایده‌آل خود را یافته و با فلسفه سرمربی خود، کمتر دچار تغییر در ترکیب می‌شود. پرسپولیس در پست روزبه چشمی بازیکنی مثل کمال کامیابی‌نیا را دارد که مورد علاقه برانکو هم هست و بعید است با وجود او، برانکو به روزبه چشمی میدان بدهد. به همین دلیل اگر چشمی پرسپولیس را برای ادامه کار خود انتخاب کند، فرصت زیادی برای بازی پیدا نخواهد کرد. چشمی برای رسیدن به شرایط ایده‌آل نیاز به بازی کردن در ترکیب ثابت دارد؛ نیازی که در پرسپولیس هم مثل استقلال به آن پاسخی داده نخواهد شد. گذشته از همه این‌ها، چشمی با انتخاب پرسپولیس محبوبیت فوق‌العاده خود در میان هواداران استقلال را هم از دست خواهد داد و این در مقایسه با چیزی که در پرسپولیس به دست خواهد آورد ناچیز است. با این اوصاف به نظر می رسد پرسپولیس برای چشمی بدترین انتخاب است و بهتر است برای بازگشت به دوران اوج خود تیم دیگری را انتخاب کند. 

۱۶ ۱۰  
آی اسپورت
2017-02-02 14:40:00
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
آی گل گفتی...!
از طرف یک پرسپولیسی!
حجت
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
ما هم دوست نداريم بياد،ولي اگر بياد قطعا به نفعشه. نيم فصل تمرين كردن زير نظر برانكو اندازه ٣ فصل تمرين و بازى با داچعلي به درد طرف ميخوره و چيز ياد ميگيره.
حجت
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
ما هم دوست نداريم بياد،ولي اگر بياد قطعا به نفعشه. نيم فصل تمرين كردن زير نظر برانكو اندازه ٣ فصل تمرين و بازى با داچعلي به درد طرف ميخوره و چيز ياد ميگيره.
6 & 4
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
بابا یه بازار گرمی کرد مدیر برنامه ش، شما جدی نگیرید!
برزو گوزو
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
اول از همه اینکه این بازیکن دوزاری و نمیخوایم نکته ی دوم اینکه بازیکنی که رباط پوکونده مفتش گرونه،این دائم المصدوم ارزونیه کیسه کشا امیر مافیا هم اگه میخواد بره بگیره
کامیار
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
قشنگ معلومه استقلالی هستی و داری می سوزی از این که چشمی بره پرسپولیس
امید از تفت
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
برانکو اینو نخواسته و با جذبش مخالفت کرده. فقط با اسم پرسپولیس بازارگرمی میکنه
۹
رضا
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
این نوشته من رو یاد نوشته های پیج ارتشِ‌تا.. که از پیج های طرفداری استقلال در اینستاگرام است. انداخت :))))
تو تیم پرسپولیس هرکس بهتر تمرین کنه و بیشتر تلاش، بازی می‌کنه.
۷
فواد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
Dear taj
iam fifa
pls press and hold siktir of your team fc esteghlal soorakh 10.3.3
:in your language
HICH RAHI NADARE BEKESHID BIROON
۸
Sirous
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۱
روزبه قطعا بازیکن آینده دار و با کیفیتیه که به درد هر تیمی میخوره. قطعا پرسپولیس هم از داشتنش سود میبره هرچند با نظر نویسنده هم موافقم که در تیم پرسپولیس رقیب قدری مثل کامیابی نیا داره واسه رسیدن به ترکیب. ولی قلبا آرزو میکنم نیاد پرسپولیس فقط بخاطر خودش. چون تا آخر عمرش حاشیه ای که بخاطر پشت کردن به استقلال اطرافش خواهد بود یقه اش را ول نمیکنه. تجربه نشون داده این دست بازیکنایی که از یک تیم به تیم دیگه میرند هیچ وقت محبوب و موفق نخواهند شد بجز استثناهایی مثل عابدزاده. من هنوزم نیکبخت واحدی را استقلالی میدونم ، همون وقتی هم که واسه پرسپولیس بازی میکرد ازش بدم میومد چون به پیراهن استقلال پشت کرد و یک شبه ادعای تعصبش گم شد. هاشمی نسب با اون غوغایی که به پا کرده و بودو ده دقیقه اول هر بازی به استقلال گل میزد، تو تیم ملی هم سرش به گل زنی باز شد و محبوبیتش هفت آسمونا در نوردیده بود حالا کجاست. محبوب کدوم تماشاگره. انصاریانی که باغیرتترین بازیکن دوره خودش بود رفت استقلال و از چشم پرسپولیسی ها افتاد و هیچ وقت هم استقلالی ها عضوی از خودشون ندونستنش. پس آقا روزبه چشمی اگر میخوای عزیز و محبوب بمونی نیا پرسپولیس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر