فهرست
دکه آنلاین: گل به خودی
دکه آنلاین: گل به خودی

دکه آنلاین: گل به خودی

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از حسینی و رحمتی به ناراحتی آقای کلین شیت لیگ برتر از تصمیم شفر مبنی بر بازی دادن به رحمتی اشاره کرده و با تیتر حسینی تنبیه شد سراغ این موضوع رفته. ناراحتی برانکو از کامیابی نیا به خاطر مصدومیت عجیبش و ادعای فرهاد مجیدی مبنی بر مربیگری در فوتبال ایران از فصل آینده، تیترهای دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 28 دی
خبر ورزشی 28 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از فرهاد مجیدی به اظهار نظر او اشاره کرده که گفته فصل آینده در فوتبال ایران مربیگری خواهد کرد و پیش بینی کرده که او دستیار شفر در استقلال خواهد شد. این روزنامه صحبتهای طارمی در جلسه معارفه اش در باشگاه الغرافه را هم پوشش داده. ناراحتی برانکو از کامیابی نیا هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

 

روزنامه گل 28 دی
روزنامه گل 28 دی

پیروزی با اشاره به بازی امروز پرسپولیس مقابل گسترش از تیتر گسترش اقتدار پرسپولیس برای این بازی استفاده کرده. این روزنامه آمار محسن مسلمان با بهترین گلسازان اروپا را مقایسه کرده. پیروزی با اشاره به کار کردن 2 پیشکسوت پرسپولیس در اسنپ نوشته آنها مثل کاپیتان سید اهل سرخم کردن و زد و بند نیستند. مخاطب خاص این جمله کاملا مشخص است. این روزنامه بدون اشاره به ناراحتی برانکو از دست کامیابی نیا، تولد هافبک دفاعی قرمزها را تبریک گفته

 

پیروزی 28 دی
پیروزی 28 دی

همشهری ورزشی با تیتر بدرود شاعر فوتبال به خداحافظی رونالدینیو از دنیای فوتبال اشاره کرده است. این روزنامه تصمیم شفر مبنی بر نیمکت نشینی حسینی و بازی دادن به رحمتی را گل به خودی می داند.

همشهری ورزشی 28 دی
همشهری ورزشی 28 دی

     
آی اسپورت
2018-01-18 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر