فهرست
رکورد بد ژنرال؛ ضعیف‌ترین شروع تاریخ!‌
رکورد بد ژنرال؛ ضعیف‌ترین شروع تاریخ!‌

رکورد بد ژنرال؛ ضعیف‌ترین شروع تاریخ!‌

آی اسپورت – امیر قلعه نویی روز گذشته برای سومین بار در تاریخ لیگ برتر متحمل شکست خانگی با اختلاف ۳ گل شد؛ اولین بازی از این سری بازی‌ها مربوط به هفته ۲۳ از لیگ چهارم می‌شود که ذوب آهن در ورزشگاه آزادی توانست با ۳ گل استقلال را مغلوب کند. دومین بازی در هفته ۲۹ لیگ چهاردهم برگزار شد و طی آن شاگردان تونی اولیویرا در تراکتورسازی در آزادی توانستند استقلال و قلعه نویی را ۴ بر یک شکست دهند. و روز گذشته هم سومین شکست برای قلعه نویی رقم خورد.

همچنین روز گذشته امیر قلعه نویی برای اولین بار در تقابل با مهدی تارتار شکست خورد. تارتار اولین برد خود مقابل قلعه نویی را در بهترین زمان به دست آورد؛ اما از سوی دیگر، این شکست قلعه نویی را در شرایطی قرار داد که بدترین عملکرد در ۱۰ بازی نخست در تاریخ لیگ برتر را برای او ثبت کرد. این برای اولین بار است که قلعه نویی در پایان هفته دهم لیگ برتر، تنها ۱۲ امتیاز کسب می‌کند.

قلعه نویی که پرافتخارترین مربی تاریخ رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران شناخته می‌شود، کمتر از سایرین رکوردهای منفی از خود به جا می‌گذاشت، اما به نظر می‌رسد امیر قلعه نویی که تا این هفته چند رکورد منفی داشته، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر باز هم آمار منفی داشته باشد.

 

90

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-10-21 10:25:00
نظر دهید

۴ نظر
omid
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۱
تنها راه حلش بازگشت به روال سابقه. البته اگه آذری تن بده به بعضی کارها که احتمالش ضعیفه.
۳
کریم
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
قلعه نویی اگه نتونه بازیکنهای بزرگ را با خودش تو تیم ببره شکست میخوره....یعنی اصلا با بازیکنهای متوسط موفق نمیشه
۴
دنبال مقصر می گردی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۴
پس باید عملکردش رو با عملکرد سایر تیم های هم مقایسه کنیم . با پرسپولیسی که چند ده میلیارد خرج بازیکن گرفت و در آسیا تحقیر شد . با استقلال منصوریان و سپاهان کرانچار و سایپای دایی که همگی چند ده میلیاردی بسته شده اند
هیچ کدوم از تیم های لیگ برتری ، بودجه امسالشان نسبت به پارسال کمتر نشده بجز ذوب اهن که 13 میلیارد کمتر شد . به همین دلیل نیز بازیکنان این تیم هیچ افرایش قیمتی در قرارداد فصل جدیدشان اعمال نشد و همون طور که همه می دونند عامل مالی و پرداخت به موقع آن برای همه چه کارمند و چه کارگر و چه بازیکن بسیار مهم است . وقتی بازیکنان استقلال و پرسپولیس 40 تا 50 درصد قراردادشان را گرفته اند ایا انگیره ای برای تیم های بی پول یا کم پول می ماند ؟

http://www.varzesh3.com/news/1464246
...
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
منصور عظیمی که رفت قلعه نوی هم سقوط کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر