فهرست
همکاری پرسپولیس و کارگزار؛ نظر وزارت چیست؟
همکاری پرسپولیس و کارگزار؛ نظر وزارت چیست؟

همکاری پرسپولیس و کارگزار؛ نظر وزارت چیست؟

آی اسپورت - پس از اختلافات پیش آمده بین باشگاه پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز، کارگزار باشگاه پرسپولیس در بحث اسپانسری، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان خواستار بررسی دوباره قرارداد باشگاه پرسپولیس با این کارگزار شده است. نامه‌ اکنون در اختیار دایره حقوقی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته تا درباره قرارداد سه ساله و پُر حاشیه مدیران قبلی باشگاه پرسپولیس با کارگزار این باشگاه تصمیم‌گیری کنند.

یکی از موارد مورد اختلاف باشگاه پرسپولیس با کارگزار این باشگاه بحث درآمدهای سرخپوشان از محل اسپانسرها و ... است. جایی که سرخپوشان معتقدند کارگزار در مدت اجرای این قرارداد تاکنون فقط به حداقل تعهدات خود عمل کرده و کمترین درآمد ذکر شده در قرارداد برای باشگاه ایجاد شده است.

این در حالی است که طبق قرارداد امضا شده بین مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز، سرخپوشان راه دیگری برای درآمدزایی مستقل ندارند و تمام بحث‌های اسپانسری و ... باید زیر نظر کارگزار این باشگاه انجام شود که این موضوع باعث اختلاف شدید بین مدیران فعلی پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز شده است.

 

تسنیم 

     
آی اسپورت
2021-01-31 23:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر