فهرست
مجید حسینی؛ بیمه عمر خط دفاعی تیم ملی
مجید حسینی؛ بیمه عمر خط دفاعی تیم ملی

مجید حسینی؛ بیمه عمر خط دفاعی تیم ملی

آی اسپورت - بعد از اینکه ترکیب اصلی تیم ملی برای بازی با پرتغال اعلام شد خیلی از تعجب خشک‌شان زد. در غیاب روزبه چشمی مصدوم و با وجود حضور بازیکنی مثل پژمان منتظری، این مجید حسینی بود که در ترکیب اصلی قرار گرفته بود. شاید دست و پای همه هواداران تیم ملی از چنین انتخابی می‌لرزید اما کارلوس کی‌روش به جوان 21 ساله تیمش که پیش از این فقط در یک بازی تدارکاتی مقابل تیم جوان شده ازبکستان در ترکیب تیم ملی قرار گرفته بود اعتماد کرد. کی‌روش در بازی با مراکش هم وقتی ابراهیمی مصدوم شد، حسینی جوان را به پژمان منتظری ترجیح داد و او هم به خوبی از پس ماموریتش برآمد و احتمالا همان نمایش مطمئن 10دقیقه‌ای بود که کی‌روش را مجاب کرد او را مامور مهار مهاجمان بزرگ اسپانیا بکند.

حسینی به شکل شگفت‌آوری از این آزمون هم سربلند بیرون آمد. بدون کوچکترین نگرانی از مواجهه با کاستا و ایسکو و ... او آنقدر خوب و مطمئن بازی کرد که انگار سال‌هاست در قلب خط دفاع تیم ملی حضور دارد. بعد از بازی چند رسانه و سایت بزرگ جهانی، از نمایش او تمجید کردند و او را در تیم منتخب روز جام جهانی قرار دادند. بعضی از آنها هم او را بهترین بازیکن زمین معرفی کردند. او آنقدر خوب بازی کرده بود که وقتی در یکی از خبرگزاری‌ها یک مصاحبه از علی پروین در انتقاد از بازی حسینی منتشر شد همه تعجب کردند و البته پروین ساعتی بعد این مصاحبه را تکذیب کرد و گفت: «این حرف‌ها دروغ است. مجید حسینی عالی بود و من از بازی این جوان 20 ساله در جام جهانی کیف کردم!»

گذشته از نتیجه بازی امشب تیم ملی مقابل پرتغال، باید گفت تیم ملی ایران حالا صاحب یک مدافع آخر 22 ساله باتجربه شده است و به نظر می‌رسد خط دفاع تیم ملی با حضور او حداقل تا 10 سال آینده بیمه شده است. اویی که حالا فقط 190 دقیقه بازی در ترکیب تیم ملی را در کارنامه خود دارد. حالا دیگر کمتر کسی می‌تواند از کی‌روش به دلیل خط زدن نام سیدجلال حسینی و نیمکت‌نشین کردن پژمان منتظری انتقاد کند. جای خالی جلال حسینی که از بهترین مدافعان تاریخ تیم ملی ایران است در جام جهانی حس نشده و در مقابل چنین انتقادی از کی‌روش فقط یک نام برای پاسخ کافی است: «سیدمجید حسینی»!

۱۸ ۱۰  
آی اسپورت
2018-06-24 14:28:00
نظر دهید

۱۰ نظر
..
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
واقعا بازی های این سری رو محک جدی میدونید؟ تو این چندتا بازی تو جام جهانی اصولا تاکتیک تیم ملی مبتنی بر دفاع صِرف بود و همه بازیکنان تو دفاع سهم داشتن. یه مدافع وقتی محک میخوره که تیم حرکت رو به جلو داشته باشه
علی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
کاملا درسته ... یک حرف حساب!
۴
سعید طوسی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
اقلیت سرخ و هک کردن مثبت ها :)
حقارت این جماعت رقت انگیزه
۴
اشکان4
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۶
آقای سعید طوسی به عنوان یک استقلالی بهتون میگم، اگه فامیلی شما این نیست لطفا عوضش کنید،مرسی
با بقیه حرفتون موافقم!
۱
ژان والژان
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۷
جوانان می دونن بین استقلال و پرسپولیس باید استقلال رو انتخاب کنن. مجید حسینی و نورافکن و... استقلال رو انتخاب کردن و ستاره و ملی پوش شدن
شهاب زاهدی و کرملاچعب پرسپولیس را انتخاب کردن و دوپینگی و محو شدن
####
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
زاهدی و کرملاچعب هردوشون خارج از کشور دارن بازی میکنن. درواقع جوان ها پول بیشتر رو انتخاب میکنن مثلا صیادمنش که قید گالاتاسارای رو زد مشخصه دنبال پیشرفت نیست و پول ملاکه حالا این وسط استقلال راحت بریزبپاش میکنه حالا از بیت سعید و بختیار رحمانی و افشین چه خبر؟
۳
Hosein
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۰
باهوش قدرت بازیخونی قدرت بدنی سرعتی واقعا یه مدافع کامله
نظر ٣
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۸
يعني ادم از بعضي نظرات شاخ در مياره!!! دفاع در برابر اسبانيا محك جدي نيست؟!!!!!!!!!!!!!
۶
اشکان4
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۳
Test
اشکان4
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۰
زنده باد سید مجید
یکی از استقلالی های موفق تیم ملی
انصافا باشگاه استقلال از همه نظر سعی کرد با تیم ملی تعامل دلشته باشه
و نتیجه این تعامل تاثیر گذاری مثبت باشگاه در موفقیت تیم ملی بود
که واقعا میشد و بیشتر از اینم باشگاه ظرفیت داشت که به تیم ملی کمک رسانی کنه ولی خوب بعضی ها نخواستن دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر