فهرست
انتخاب کارشناسان اسکای: مهم‌ترین بازیکن چلسی؟
انتخاب کارشناسان اسکای: مهم‌ترین بازیکن چلسی؟

انتخاب کارشناسان اسکای: مهم‌ترین بازیکن چلسی؟

 آی اسپورت- کارشناسان اسکای اسپرتس در نظرسنجی «کدام بازیکن مهم ترین بازیکن چلسی است» شرکت کرده اند و درباره دلایل انتخابشان توضیح داده اند.

پل مرسون

به نظر من کاستا. چلسی بدون او نمی تواند قهرمان لیگ شود. مردم به این نکته اشاره می کنند که در دو بازی اخیر چلسی بدون او برده است، اما طولانی مدت اهمیت دارد. هرچه فصل به دوران سختش نزدیک تر می شود اهمیت او هم برای باشگاه بیشتر می شود. بازی مقابل تیم هایی مانند لیورپول و آرسنال در راه هستند. وقتی نیاز به جنگیدن باشد حضور او در ترکیب تیم عالی است.

فیل تامپسون

من هنوز هم می گویم ادن هازارد. می دانم کاستا گل می زند، اما به نظرم قلب تیم هازارد است. او سرعت دارد و به تیم شخصیت داده است. مخصوصا که دوباره به روزهای اوجش بازگشته است. او همان بازیکنی است که رومن آبراموویچ می خواهد، وقتی توپ را در اختیار دارد فوق العاده کار می کند. این در چلسی نکته خیلی مهمی است، او فوق العاده است.

مت له تیزیر

گل ها باعث پیروزی در بازی ها می شوند، پس مهم ترین بازیکن کاستا است. به نظرم اگر او برود رسیدن به قهرمانی بسیار مشکل خواهد شد چون پیدا کردن جایگزینی برای او کار مشکلی است. آن هم در این پنجره نقل و انتقالات. هازارد هم مهم است، اما در منطقه او بازیکنان زیادی هستند و به راحتی می تواند با پدرو و ویلیان فضایی که او هست را پوشش داد.

چارلی نیکولاس

به نظر من تایبوت کورتوا، دلیلی که دارم هم این است که در چند بازی این تیم تحت فشار بوده و او خودش را ثابت کرده است. از نظر تهاجمی کاستا، هازارد و فابرگاس اهمیت زیادی دارند. اما اگر موضوع لحظات مهم بازی ها باشد نامی که به ذهنم می رسد کورتوا است. او است که تعیین می کند این تیم می تواند قهرمان شود یا نه. چند بازی مهم و بزرگ پیش روی چلسی است و اگر او همین طور ادامه دهد و کلین شیت کند، چلسی به راحتی قهرمان انگلیس خواهد شد.

 

۲    
آی اسپورت
2017-01-22 20:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر