فهرست
كامبک زيدان چطور اتفاق می‌افتد؟
كامبک زيدان چطور اتفاق می‌افتد؟

كامبک زيدان چطور اتفاق می‌افتد؟

آي‌اسپورت- سال ۲۰۱۸ اما برای رئالی‌ها با یک سندروم حاد شروع شده، سندرومی با علائم گل نزدن و نبردن. بیشتر با شدت این بیماری آشنا می‌شویم، وقتی بدانیم که رئال برای اولین‌بار از سال ۲۰۰۹، دو بازی پشت سرهم را در سانتیاگو برنابئو شکست خورده و در اتفاقی شاید عجیب در لالیگا ۸ امتیاز از تیم معمولا متوسط والنسیا عقب افتاده و پشت سر خفاش ها خودش را در رده چهارم می‌بیند. کسی نمی‌داند مشکل لوس بلانکوس دقیقا چیست؛ عدم‌تمرکز بازیکنان، مصدومیت های پی در پی، افت شدید cr7  و شاید حتی تشکیل باندی علیه زیزو.

 جدا از همه این گمانه‌ها؛ کهکشانی‌ها واقعا بدشانس هم بوده‌اند؛ در اثبات این جمله کافی است بدانیم که در بازی این هفته  مقابل ویارئال با ۵۹ درصد مالک میدان بودند و با زدن ۲۸ شوت به سمت دروازه آسنخو  رکورددار این بخش در فصل ۱۸-۲۰۱۷ لالیگا محسوب می‌شوند. و حالا حتی اگر رئال  را برنده بازی عقب مانده خودش بدانیم، فاصله ۱۶ امتیازی با بارسا غیرقابل جبران است  و شاید که نه،  حتما بایستی مطمئن بود که رئال قافیه قهرمانی این فصل را به بارسا واگذار کرده است. شاید تنها امید مرد فرانسوی و یاران، سرافرازی در چمپیونز لیگ است؛ آنها برای رسیدن به این سرافرازی در اولین بازی دور حذفی باید به مصاف PSG  بروند. پاریسن ژرمنی که با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در لوشامپیونا یکه‌تازی می‌کند.

رستگاری در چمپیونز  اما نیاز به تحول اساسی در رئال دارد؛ تغییر روش زیدان، هوشیاری و اتحاد هرچه بیشتر بازیکنان و کادر فنی، رفع مصدومیت‌ها و صدالبته قدرت ساق پای رونالدو و دوستان همه و همه شاید باعث شود کشتی‌سوخته زیزو که در اقیانوس لالیگا غرق شده است، در سواحل لیگ قهرمانان سر از آب بیرون بیاورد و شاید پایان خوشی بر تیره‌روزی‌های این فصل اهالی برنابئو باشد.

ورزش‌سه

۲    
آی اسپورت
2018-01-16 14:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر