فهرست
دومین کلین‌شیت در روز کسب سه امتیاز
دومین کلین‌شیت در روز کسب سه امتیاز

دومین کلین‌شیت در روز کسب سه امتیاز

آی‌اسپورت- محسن فروزان گلر تیم فوتبال تراکتورسازی در مقابل شاگردان علی دایی دومین کلین‌شیت فصل را در پایان هفته چهارم ثبت کرد. محسن فروزان در دو دیدار ابتدایی تراکتورسازی برابر نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران نمایش بسیار خوبی داشت و با روحیه بالایی به دیدار برابر تیم سابق خود استقلال تهران رسید ولی اتفاقات آن مسابقه به نحوی رقم خورد که روز تلخی برای تراکتورسازی و همین‌طور محسن فروزان ثبت شد.

پس از دریافت سه گل در ورزشگاه آزادی که بیشتر به دلیل عدم وجود نظم در خط دفاعی تراکتورسازی رخ داد، در هفته چهارم شاگردان جان توشاک به مصاف سایپا رفتند تا با کسب سه امتیاز خود را در میان مدعیان این فصل لیگ قرار دهند و گلر قرمزپوشان تبریزی هم به دنبال ادامه روند دو هفته ابتدایی خود بود.

در مصاف برابر سایپا بازیکنان تراکتورسازی نمایش خوبی در خط دفاعی داشتند و زیاد اجازه ایجاد موقعیت به تیم حریف را ندادند؛ همین موضوع سبب شد تا نارنجی پوشان بیشتر به ارسال از جناحین روی بیاورند که در چندین مرتبه موقعیت ها و ارسال های خطرناک آنها را محسن فروزان با هوشیاری قطع کرد تا شاگردان توشاک در ادامه بازی و روی ضربه سر بازیکن ژاپنی خود به گل اول بازی در دقیقه ۷۹ دست پیدا کنند و مزد بازی صبورانه خود را با کسب سه امتیاز بگیرند.

فروزان در دیدار ابتدایی فصل برابر نفت مسجد سلیمان موفق به ثبت اولین کلین شیت خود شد و در مقابل شاگردان علی دایی هم برای دومین بار دروازه خود را در طول ۹۰ دقیقه بسته نگه داشت؛ دیداری که عملکرد او مورد تحسین هواداران تراکتورسازی هم قرار گرفت؛ حالا این چهره در هفته پنجم باید برای ثبت سومین کلین شیت خود مقابل شاگردان امیرقلعه نویی به میدان برود که مربی سابق او در استقلال تهران هم بوده است.

 

ورزش سه

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-08-19 20:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
وحید
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۰
هروقت تونست جلواستقلال کلین شیت کنه مرده،دروازه بان اول ایرانه به نظرمن،فقط نمیدونم چراجلواستقلال میشه استاداسدی
۱
مهدی
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۰۲
دانیال اسماعیلی فر اهل ژاپن بوده ما نمیدونستیم!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر