فهرست
ادعای آجورلو؛ تراکتور به فوتبال خدمت می‌کند
ادعای آجورلو؛ تراکتور به فوتبال خدمت می‌کند

ادعای آجورلو؛ تراکتور به فوتبال خدمت می‌کند

آی اسپورت – بحث درباره خدمت سربازی بازیکنان در تراکتورسازی تبریز پایانی ندارد. هواداران این تیم مخالفت علنی خود را در فضای مجازی با جذب بازیکنان سرباز نشان داده‌اند اما فعلا قرار نیست تغییری در سیاست جذب بازیکنان سرباز برای تراکتورسازی ایجاد شود. امروز مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی در گزارشی که از فعالیت‌های خود و همکارانش در این تیم ارائه داد در این باره گفت: «من موافق ادامه سیاست اتکا به بازیکن سرباز نیستم اگرچه اعتقاد دارم اکثر سربازان بدون حاشیه و آرامش کار خودشان را در باشگاه دنبال کردند اما نمونه‌هایی هم وجود داشته که از دایره حرفه‌ای‌گری و قانون خارج شدند كه مسلما طبق قانون در اين مورد عمل می‎شود. با این وجود باید به مسئله کلی نگاه کنیم. رابطه باشگاه و بازيكنان سرباز دوطرفه است. تراكتورسازی برای بازيكنان يك فرصت است. مسلما اگر تراكتور سرباز نپذيرد، بازيكنان برای خدمت خود دچار مشكل می‌شوند و از اين نظر تراكتور به فوتبال كشور خدمت می‌كند. برخي افراد يك طرفه به قاضی می‌روند و تراكتور را برای اين خدمتی كه می‌کند مورد انتقاد قرار می‌دهند. صورت مساله اين گونه كه اين دوستان می‌گويند نيست. بهر حال در مورد بازيكنان سرباز ما بايد طوری برنامه‌ريزی كنيم كه تراكتور هم بهترين بهره را ببرد.»

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-03-11 18:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۱۵
خدمت میکنی دستت درد نکنه ولی اقلا کمی انصاف هم داشته باشید بازیکنی که خدمتش تمام شد رو گروگان نگه ندارید و بگذارید با دل خوش برگرده نه اینکه شروع به اذیت و آزارش بکنید تا کار برسه به تقابل و جنگ هواداران .
۷ ۱
a
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
بازیکنی که با هزار دوز و کلل و خودشو به مصدومیت میاد سربازی رو بپیچونه رو میفرستن بالا برجک پست بده!
۴
پاره آجر
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۲۵
شما هم یه خدمت به فوتبال بکن و شرت رو از سر این سفره کم کن و برو دنبال سلف خودت که مترصد matarsad ورود دوباره به فوتبال هستن. ایشالله از این جور آدمای گروگانگير دیگه تو این مملکت منصب نگیرن. خدا شاهده پاره آجر از امثال این آجور برا مملکت بیشتر مفیده
۵
Matarsad مترصد
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
از طرف آقای مترصد به پاره آجر؛ بیا بغل دست خودم
محمد
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
کفتار پیر بزار دیگران هم همین خدمت بکنن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر