فهرست
استارت برانکو؛ لیست پروفسور آماده شد
استارت برانکو؛ لیست پروفسور آماده شد

استارت برانکو؛ لیست پروفسور آماده شد

آی اسپورت - پرسپولیس توانست برای دومین سال پیاپی به قهرمانی لیگ برسد و حالا باید خودش را برای فصل آینده آماده کند. سرخپوشان که در این فصل از دو پنجره نقل‌و‌انتقالاتی محروم شدند حالا باید بدون تقویت خود فصل آینده را آغاز کنند. البته باشگاه پرسپولیس هنوز به‌صورت جدی مذاکرات خود را با بازیکنان فعلی برای تمدید آغاز نکرده اما با این حال برانکو در روزهای گذشته لیست خود و همچنین برنامه آماده‌سازی تیم برای شروع فصل آینده را آماده کرده و قرار است بعد از بازگشت از اصفهان و بازی ذوب‌آهن این لیست را در اختیار باشگاه قرار دهد.

لیست برانکو شامل دوگروه
سرمربی پرسپولیس برای سال آینده لیست خود را شامل دو گروه قرار داده است. گروه اول بازیکنانی هستند که برانکو به‌دنبال آنهاست و می‌خواهد برای تقویت تیمش از این بازیکنان استفاده کند و گروه دوم شامل بازیکنانی می‌شود که آلترناتیو بازیکنان پرسپولیس خواهند بود. با توجه به نزدیکی جام‌جهانی برانکو می‌داند که در پایان لیگ بعضی از بازیکنان پیشنهاد خواهند داشت به همین دلیل در صورت رفتن این بازیکنان برانکو این نفرات را می‌خواهد جایگزین کند.

لیستی برای نیم‌فصل دوم
نکته مهم اینجاست که پرسپولیس فصل آینده نمی‌تواند با بازیکنانی قرارداد ببندد اما باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که به باز شدن پنجره نقل‌و انتقالات بسیار امیدوار است. در عین حال برانکو هم به باشگاه اعلام کرده که در صورتی که این اتفاق نیفتاد با بازیکنان مد نظر او وارد مذاکره شوند و در صورت توافق با آنها قرارداد ببندند تا این بازیکنان نیم‌فصل دوم برای پرسپولیس بازی کنند.

چه کسانی می‌روند؟
سرمربی سرخپوشان در شرایطی لیست و برنامه خود را آماده کرده که با توجه به بازگشت عالیشاه به‌نظر می‌رسد حتی در صورت بازشدن پنجره نقل‌و‌انتقالات هم لیست پرسپولیس فعلا پر است. برانکو هنوز هیچ بازیکنی را در لیست مازاد خود قرار نداده و باید دید سرمربی پرسپولیس کدام بازیکنان را درنهایت نمی‌خواهد؛ هرچند که به‌نظر می‌رسد مسلمان شاید اولین جدا شده پرسپولیس باشد.

گمانه‌زنی لیست برانکو
برانکو در حالی لیست بازیکنان مد نظر خود را مهیا کرده است که از حالا گمانه‌زنی‌ها درمورد بازیکنان مد نظر او آغاز شده است. برانکو روی بازیکنانی مانند ترابی و سروش رفیعی نظر دارد و البته قلی‌زاده هم در لیست او به چشم می‌خورند.

همشهری ورزشی
 

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-04-21 15:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
معین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
البته تا دیروز قرار بود قلی زاده بره اروپا و ترابی هم سرباز بشه ولی امروز هر دوشون قراره نیم فصل بیان پرسپولیس
بخدا متوسط سنی این نویسنده های ورزشی زیر دوازده ساله وگرنه دیگه انقدر حقیرانه رنگ پرستی نوبره والا!!!
120
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۷
کلا هر خبری که به نفع تون نباشه میشه رنگ پرستی معلوم نیست اگه یکی مثل اشک ریز پیدا میشد که هر روز بهتون توهین میکرد چیکار میکردین
هواداردوآتیشه
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
بابا پرسپولیس محرومه.. لطفا شما و روزنامه همشهری با اسم کبیر پرسپولیس برا خودتون خیالبافی نکنین که مخاطب جمع کنین. الانم دست از سر پرسپولیس بر نمیدارین
۸
دیپلم ردی فسور
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۲۰
بابا وقتی لیست پره زبیع خواهو از لیست خارج کنند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر