فهرست
خوشبختی برانکو/ حتی پل‌یانسکی!
خوشبختی برانکو/ حتی پل‌یانسکی!

خوشبختی برانکو/ حتی پل‌یانسکی!

آی‌اسپورت- در آغاز فصل نقل و انتقالات نیم فصل خیلی زود مشخص شد که برانکو برای تقویت خط دفاع پرسپولیس برنامه‌های زیادی دارد. در لیست خرید او به جز رفیعی، همه مدافع بودند و برای پرکردن لیست خط دفاع خالی پرسپولیس برانکو آن‌ها را در نظر داشت. بازیکنانی که هیچکدام در نهایت به پیراهن پرسپولیس نرسیدند. از شجاع خلیل‌زاده تا پراهیچ و شایان مصلح، دفاع چپ سپیدرود. این در حالی بود که با جذب نریمان‌جهان و رفیعی، خط هافبک پرسپولیس دچار ترافیک شده بود و برانکو در حالی مجبور بود بعضی ستاره‌های خط میانی را نیمکت‌نشین کند که هنوز دغدغه‌هایش برای خط دفاع وجود داشت و برای مدافعان اصلی هیچ جایگزین مطمئنی نداشت.

حالا و بعد از گذشت چهار هفته از نیم فصل دوم، نگرانی‌های برانکو برای خط دفاع پرسپولیس هم تقریبا رفع شده و او فقط روی سه امتیازهای ادامه بازی‌ها تمرکز کرده است. پل یانسکی، مدافع اوکراینی که سراسر فصل را مورد هجوم انتقادات از همه طرف بوده، در بازی با صبا امیدوار کننده ظاهر شد و بازی قابل قبولی به نمایش گذاشت تا با حضور او هم پرسپولیس موفق به کلین‌شیت شود. صادق محرمی به خوبی خودش را با ستاره‌های پرسپولیس هماهنگ کرده و در 21 سالگی کاملا آمادگی حضور در ترکیب اصلی را دارد. از طرفی مذاکرات با سعد ناطق به نتیجه رسیده و مدافع-هافبک عراقی به زودی به جمع سرخپوشان می‌پیوندد. با حضور او روزهای شلوغ خط دفاع پرسپولیس هم فرا می‌رسد و برانکو برای انتخاب چهار مدافع اصلی‌اش هم کار سختی خواهد داشت. سختی‌هایی که با وجود بازیکنان آماده برای پروفسور لیگ برتر قطعا شیرین خواهد بود.

۳۶ ۲  
آی اسپورت
2017-01-29 23:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یوهان کرایف
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۴
شایان نصلح رو هم میگرفت تموم بود
جابر
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
به نظر من پلی یانسکی بهترین بازی و انجام داد. شما اگه یک بار فوتبال بازی کرده باشی میفهمی تحت فشار بودن و سوژه بودن چقد رو بازیتون تاثیر داره. یه بازیکنی که از اول فصل بهش لقب اضافی و خرید بنجل میدادن تو سخت ترین شرایط به ترکیب اصلی رسید. اونم جایگزین بهترین مدافع ایران سید جلال. اونم تو تیمی که بهترین خط دفاع و داره و صدر جدوله. اونوقت بیای با یه بازی روان و بدون استرس در صورتی که اولین بازی رسمی در کنار سه مدافع دیگر که دو تاشون هم تو پست تخصصیشون نبودن(ماهینی و انصاری).پلیانسکی نشون داد که ما ایرانیا هنوز مونده تا حرفه ای بشیم. ما هنوز تفکر حرفه ای نداریم تا بخوایم فوتبال حرفه ای داشته باشیم. امیدوارم این بازی های خوب و بی نقصش ادامه داشته باشه تا مشت محکمی بزنه به دهان منتقدان بی فکر و نادان.حتی اگه بازی هم نکنه با همین یه بازی خیلیارو ساکت کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر