فهرست
سنگ گسترش جلوی پای استقلال؛ 1.5 میلیارد نقد
سنگ گسترش جلوی پای استقلال؛ 1.5 میلیارد نقد

سنگ گسترش جلوی پای استقلال؛ 1.5 میلیارد نقد

آی اسپورت – روز گذشته اعلام شد که باشگاه استقلال تهران مبلغ مورد نظر باشگاه گسترش فولاد را برای صدور رضایت نامه داریوش شجاعیان به صورت اقساط پرداخت خواهد کرد. اما امروز هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل گسترش فولاد با تکذیب این خبر سنگ بزرگی جلوی پای استقلالی‌ها انداخته است. صحبت‌های او را با تسنیم بخوانید:

-این موضوع اصلاً صحت ندارد. یعنی در این مورد صحبتی با یکدیگر نداشتیم که ببینیم آنها چطور می‌خواهند مبلغ را به ما پرداخت کنند. ما مبلغ را فقط به صورت نقدی دریافت می‌کنیم و نیازی به صحبت کردن در این مورد نیست.

-داریوش شجاعیان دو سال با گسترش فولاد قرارداد داشت و قرار بود برای سال اول 850 میلیون و برای سال دوم 950 میلیون تومان به او بپردازیم که این مبلغ یک میلیارد و 800 میلیون تومان می‌شد. وقتی یک باشگاه شجاعیان را از ما تقاضا می‌کند، در واقع 2 سال منافع ما از این بازیکن را از بین می‌برد. به همین دلیل، پیشنهاد ما از همان روز اول هم کاملاً منطقی بود. استقلال اول قبول نمی‌کرد، اما بعداً به مبلغ پیشنهادی ما نزدیک شد.

-ما مبلغی می‌گیریم و رضایت‌نامه را صادر می‌کنیم. همه آن مبلغی که گفته شده، صرفاً فقط برای صدور رضایت‌نامه است، اما اینکه شجاعیان چقدر از تیم استقلال پول می‌گیرد، هیچ ربطی به ما ندارد. مبلغ یک و نیم میلیارد تومان، متعلق به باشگاه گسترش فولاد است.

-توافقی بین استقلال و گسترش فولاد انجام شد که شجاعیان به تیم منصوریان برود. اگر پرسپولیس مبلغ درخواستی ما را پرداخت می‌کرد، شجاعیان می‌توانست به تیم برانکو برود. شجاعیان تحت قرارداد گسترش فولاد است و باید به تیمی که رضایت ما را جلب کرده است برود.

 

تسنیم: با این شرایط اگر طبق گفته نصیرزاده، قرارداد شجاعیان همانند گسترش فولاد در استقلال هم 850 میلیون تومان باشد با احتساب یک میلیارد و پانصد هزار تومانی که باید بابت رضایت‌نامه او بپردازند، جذب این بازیکن برای استقلال حداقل 2 میلیارد و 350 میلیون تومان آب می‌خورد.

 

 

۱۰ ۹  
آی اسپورت
2017-06-17 11:06:00
نظر دهید

۹ نظر
آرش6
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
چرا مصاحبه رو نصفه چاپ میکنید ؟؟؟؟

چون نصف دیگش تعریف از طاهری هستش و بر ضد استقلال

کیسه اسپورت نکن این کار ها رو الان عصر سانسور و قیچی کردن نیست فقط نیت خودتون رو افشا میکنید

این هم بقیه مصاحبه :

یکی از نکات جالب بین استقلال و پرسپولیس این است که استقلال پول ندارد ولی مبالغ خوبی پیشنهاد می دهد. پرسپولیسی ها پول دارند ولی حاضر نیستند مبلغ بالا بدهند.

- یکی از مسائلی که باعث شد استقلال به مبلغ ما نزدیک شود این بود که آنها تحت فشار روحی برای خرید بازیکن هستند.
K
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۲
سوال 40 میلیون پرسپولیسی از وزیر ورزش :

چطور پرسپولیسی که‌ جز ۸ تیم برتر آسیاست محدودیت داره در جذب بازیکن ؟

اما استقلالی که 6 تا از العین خورده و آبروریزی ملی کرده ؛ فقط 3 میلیاردتومان‌ خرج ‌یک بازیکن می کنه و هیچ محدودیتی در پرداخت نداره ؟
5تایییی ها
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۲۰
با 8تای آسیا وقتی با حقارت حذف شدین بهتون یه قوطی پپسی هم نمیدن .درضمن عروس آسیا اون تیمیه که از تیم معمولی الغرافه که معلوم نیست الان کجای فوتبال قطره 5 تا میخوره . در ضمن مثل اینکه بازیکن عراقی الاهلی پسر خاله یونس محموده. خواستم بهتون هشدار بدم که اینم دندون تیز کرده براتون البته همه آرزوشون بازی با الکسیس آسیاست. تو مرحله قبلم اگه به تیم زاقارتی لخویا نمیخوردین حذف میادین. بازی تو لیگ قهرمانان هیچ رابطه ی مستقیمی با جدول نداره الجزیره امارات با اختلاف 10 امتیاز قهرمان شد اونوقت تو آسانترین گروه غرب آسیا فقط 2 امتیاز آورد.خواستم اینقدر قهرمان قطر قهرمان قطر نکنید که اونوقت همین بازیکن عراقیشون یاد یونس محمود رو دوباره زنده میکنه
۷
لنگی نسب
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۲۷
پول مردم در حلقوم بازیکنان پیروزی!

❌وقتی جمع قرارداد طارمی و سیدجلال و بیرانوند ۸ میلیارد میشود!

✔️باشگاه پیروزی طبق قانون همیشگی اش با قرارداد های میلیاردی از جیب مردم و بیت المال میزند و پول وزارتخانه را درحلق بازیکنانش میکند،یک زمانی رویانیان بنزین این مرز و بوم را در حلقوم لنگی ها میریخت اکنون وزارت ورزش پول بیت المال را....
جالب اینجاست که قرارداد طارمی با پیروزی بالغ بر۳ میلیارد است که ۷۰۰ میلیون ثبت شده،مانند ماجرای ژوزه و گولچ...
اما ماجرا وقتی جالب تر میشود که این باشگاه به یک بازیکن لیگ یکی و دوزاری مثل شایان مصلح ۱ میلیارد پول داده...
رقم قرارداد شجاع،منشا و سیامک نعمتی و مصلح هم درمجموع حدود۷ میلیارد میشود....
این پول ها از کجا می آید؟الله و اعلم...
۵
ایمون زاید10103-قاچعلی شومنیان
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۲
برای اینکه دماغ قاچعلی بسوزه بیارینش پرسپولیس تا بوی دماغ سوخته ش سعادت آباد رو پر کنه:)))))))))))
قاچعلی شومنیان
5تایییی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶
قابل توجه لنگیا نصیرزاده مصاحبه کرده گفته پرسپولیس حاضر بوده پول بیشتری بده ولی خود شجاعیان میخواد بیاد استقلال.
۶
آرش6
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
5 تایی عزیز

میشه لینک مصاحبش رو بزاری ما هم ببینیم یا این هم از توهمات شما کیسه ها هستش ؟؟؟؟مثل همون دربی 8 تایی

چیزی که نصیر زاده امروز مصاحبه کرده اینه :

- پیشنهاد پرسپولیس چشمگیر نبود. پرسپولیسی ها فکر می کردند می خواهند آب نبات چوبی بخرند؛ پولی که آنها برای خرید شجاعیان پیشنهاد دادند معادل پول خرید یک آب نبات چوبی بود!

این هم لینک خبرش

http://www.jamnews.ir/detail/News/802013?sk=1

حالا اگر شما خبر جدیدی داری بزارش و گرنه شب بخیر
a
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
این لینکی که گذاشتی مال جام نیوزه که شایعه پراکنتری خبرگزاریه. من خودم 10 تا خبر همین دو سه هفته پیش در مورد انتقال کاوه به پرس و رضاییان به استقلال خوندم.در ضمن شجاعیان یه استقلالی 4 آتیشه است اگه باز توهم زدی و میگه نه برو مصاحبه ای که مال دو سال پیشه موقعی که تازه چهره شد رو تو سایت ورزش 3بخون .تو قسمت جست و جو سرچ کن شجاعیان مصاحبه ای که دو سال پیش انجام داده رو ببین گفته من از بچگی استقلالی بودم. هر چند که این یارو اینقدر مالی نیست که شما دارین براش حرص میخورین. یه جباری رباط پاره می ارزه به 10 تا از این جوجه ها.
۱
خاطرات دسته سه
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۳
فقط این ولخرجی ها از تیم حکومتی و دسته سومی برمیاد! حالا اوباش کیسه بیان اینجا اشک تمساح بریزن...!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر