فهرست
خانه‌تکانی چپ و راست؛ وریا و میلاد آماده
خانه‌تکانی چپ و راست؛ وریا و میلاد آماده

خانه‌تکانی چپ و راست؛ وریا و میلاد آماده

آی‌اسپورت-استقلال توانست سومین برد متوالی خود را برابر ماشین‌سازی به دست آورد. در این سه بازی که با 9 گل زده و 2 گل خورده برای آبی‌ها همراه بوده، منصوریان از ترکیب میلاد زکی‌پور و وریا غفوری در چپ و راست خط دفاع تیمش استفاده کرد. دو مدافعی که به بهترین شکل جواب اعتماد سرمربی آبی‌ها را دادند و طی این مدت نه تنها نقطه ضعف استقلال را از بین برده؛ که نشان داده‌اند با ادامه روند فعلی قطعا کناره‌های استقلال به نقطه قوت این تیم تبدیل خواهد شد.

میلاد زکی‌پور که از بازی با نفت آبادان جایگزین یعقوب کریمی پراشتباه شده و هنوز هم در سمت چپ خط دفاع حضور دارد، در عین جوانی بسیار باتجربه در کار دفاعی حاضر می‌شود و کمتر پیش آمده تیم حریف بتواند از فضای پشت سر او استفاده کند. در حالی که زکی‌پور زمان حمله هم به خوبی به جمع مهاجمان استقلال اضافه می‌شود و هماهنگی مناسبی با بازیکنان خط هافبک تیمش دارد. او حالا با آمادگی جالب توجه، یک گام جلوتر از یعقوب کریمی، نفر اول سمت چپ خط دفاع استقلال است.

وریا غفوری هم بعد از بازگشت از مصدومیت طولانی مدت، آهسته آهسته به روزهای درخشانش برمی‌گردد. وریا کم کم جای خسرو را در استقلال گرفته و حالا او، نفر اول سمت راست آبی‌هاست. مامور زدن ضربات ایستگاهی در کنار امید ابراهیمی، امید منصوریان برای ارسال‌های خطرناک از راست که بوی گل می‌دهند و مدافع سخت‌کوشی که اجازه خودنمایی به مهاجمان سمت چپ حریف نمی‌دهد. وریا در سمت راست خط دفاع استقلال جا افتاده و با ادامه درخشش او و میلاد زکی‌پور، قدرت استقلال منصوریان در کناره‌های زمین بیش از پیش خواهد شد.

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-01 21:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
هرمز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۳
با اخراج میثم مجیدی و انتقال نورافکن به وسط زمین و تبعید یعقوب کریمی به نیمکت و تثبیت زکی پور توی جناح چپ اوضاع خیلی بهتر شده. مهم ترین مشکل استقلال تعدد بازیکن های هم سطح توی پستهای مختلف بود که با اخراج اون ۴ تا نخاله تیم اوج گرفت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر