فهرست
شرط 6 میلیاردی شهرخودرو برای رضایت‌نامه قاسمی‌نژاد
شرط 6 میلیاردی شهرخودرو برای رضایت‌نامه قاسمی‌نژاد

شرط 6 میلیاردی شهرخودرو برای رضایت‌نامه قاسمی‌نژاد

آی اسپورت - در حالی که باشگاه پرسپولیس به دنبال تقویت خط حمله خود در پنجره نقل و انتقالات زمستانی است یحیی سراغ شاگرد سابق خود در شهرخودرو رفته است و به مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است به هر طریقی است این مهاجم گلزن را برای نیم فصل دوم جذب کنند. قاسمی نژاد که ابتدای فصل هم جزو گزینه های حضور در پرسپولیس بود اما با مخالفت باشگاه شهرخودرو این انتقال انجام نشد تا قرمزها سراغ سایر گزینه ها در بازار ایران بروند اما بعد از عدم رضایت یحیی گل محمدی از خرید های این تیم در خط حمله، قرمزها باز هم سراغ قاسمی نژاد رفتند تا بتوانند او را در نیم فصل جذب کرده تا مشکلات گلزنی این تیم در محوطه جریمه حریفان را برطرف کند. امین قاسمی نژاد هم در لیست استقلالی هاست و هم در لیست پرسپولیس و همین باعث افزایش قیمت او شده است‌.

باشگاه شهرخودرو برای صدور رضایت نامه این مهاجم 34 ساله شرط 6 میلیاردی گذاشته است، عددی که باعث تعجب مدیران باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی شده است. باشگاه شهرخودرو چند روز پیش اعلام کرد بازیکنان ما فروشی هستند اما با قیمت خوب حاضر به صدور رضایت نامه آنها خواهیم بود. به نظر می رسد مشکلات مالی این باشگاه و همینطور باشگاه شهرخودرو در چند ماه گذاشته باعث شده تا این باشگاه تصمیم بگیرد بازیکنان خود را که مشتریان زیادی هم در بازار ایران دارند با بالاترین قیمت ممکن به فروش برسانند تا بتوانند بخشی از مشکلات خود را از این طریق حل کنند.

باید منتظر ماند و دید که آیا شرط 6 میلیاردی باشگاه شهرخودرو مانع انتقال قاسمی نژاد به پرسپولیس و یا دیگر تیمهایی که خواهان او هستند خواهد شد یا این بازیکن در مذاکره با مدیران باشگاههای خواهان قاسمی نژاد، رقم رضایت نامه را کمتر خواهد کرد تا این مهاجم نیم فصل دوم در باشگاهی غیر از شهرخودرو بازی کند.

     
آی اسپورت
2021-02-11 01:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر