فهرست
درخواست مکتوب طارمی؛ می‌خواهم بروم خارج
درخواست مکتوب طارمی؛ می‌خواهم بروم خارج

درخواست مکتوب طارمی؛ می‌خواهم بروم خارج

آی اسپورت – غیبت مهدی طارمی در تمرینات چند روز اخیر پرسپولیس و پیشنهاد جدی باشگاه الغرافه قطر به این بازیکن باعث شده تا اینطور به نظر برسد که عمر حضور این مهاجم ملی‌پوش در تیم پرسپولیس به پایان رسیده و طارمی طی روزهای آینده جدایی‌اش را از این باشگاه قطعی خواهد کرد.

این موضوع ابتدا از سوی برانکو عنوان شد و او گفت که طارمی تصمیمش را برای جدایی از پرسپولیس به صورت قطعی گرفته و دیگر قصد ماندن در این تیم را ندارد. حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس هم بعد از تساوی پرسپولیس مقابل نفت تهران عنوان کرد که به زور نمی توانند او را در این تیم نگه دارند.

این مسائل نشان دهنده این بود که طارمی تصمیمش را برای جدایی از جمع سرخپوشان گرفته، این در حالیست که حتی از سوی باشگاه پرسپولیس پیشنهاد یک و دوساله به آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران ارائه شد اما طارمی تمدید قرارداد با سرخپوشان را نپذیرفت و عنوان کرده که برای پیشرفت بیشتر در سال منتهی به جام جهانی هدف او بازی کردن در خارج از کشور است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس به طارمی عنوان کردند که به دلیل محرومیت ۴ ماهه و غیبت او در حساس‌ترین روزهای سرخپوشان او به پیشنهاد این باشگاه جواب مثبت بدهد و به این تیم در راه موفقیت کمک کند اما طارمی که تصمیم قطعی خود را گرفته این پیشنهاد را نپذیرفت و تصمیم جدی او رفتن به تیمی در خارج از کشور است که در حال حاضر باشگاه الغرافه قطر به صورت جدی خواهان حضور طارمی شده است.

طارمی نامه‌ای را در اختیار مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار داده و در این نامه عنوان کرده که در شرایط فعلی نمی‌تواند در پرسپولیس بماند و می‌خواهد برای به دست آوردن موفقیت بیشتر به تیمی در خارج از کشور برود. در این شرایط به نظر می‌رسد که دیگر این بازیکن حتی در تمرینات هم شرکت نکند و شاید تا آخر هفته جاری این بازیکن پس از اسنایدر هلندی دومین خرید خارجی تیم الغرافه قطر باشد.

 

فارس

۱۰۸ ۴  
آی اسپورت
2018-01-07 11:06:00
نظر دهید

۴ نظر
رضا
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱
طارمی بچه زرنگ، چهار ماه تو پرسپولیس تمرین کرد که بدنش آماده باشه حالا که محرومیتش داره تموم میشه میگه میخام برم چرا اونوقت که محروم شده نگفت که میخوام برم؟
محسن
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
یه کم مطالعه بیشتر داشته باش.بازیکنی که محروم میشود باید در تمرینات تیم شرکت کند،دست خودش نیست که تمرین کند یا نه(فقط در جریان تمرینات تاکتیکی تیم نیست) مثلا نورالهی و عالیشاه که اجازه بازی در تراکتور نداشتند تمرین نمیکردند؟!
کیوان
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۷
گمشو و دیگ برنگرد، \r\nخیلیا فکر میکردن اگ طارمی نباشه پرسپولیس با مشکل مهاجم نوک گلزن مواجه میشه. ک کاملا غلط بود نبود این آقا باعث شد بازیکن جوانی مثل علیپور رشد کنه با این ک پیشنهاد خارجی داشت تو پرسپولیس موند و تیمو تنها نذاشت همه ما یادمون میاد وقتی ک علیپور به پرسپولیس اومده بود جای خواب نداشت و تو باشگاه میخوابید ما باید به امثال علیپور بها بدیم نه به بازیکن هایی ک به فکر خودشون هستن نزدیک 26 سالشه بعد میگ میخوام در اروپا بازی کنم. این آقا باعث شد تیم این همه سختی و جریمه بکشه و در آخر گفت قسمت بوده گمشو بابا.....
لیاقت لنگی ها همینه
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
وقتی همه ی لنگی ها سر قضیه ی طارمی و هدایتی خفه میشن و وقتی چشم های کورشون رو به داستان دلالی برانکو در موضوع اوکراینی ها و گولچ و هدایتی می بندند ، همین میشه . لیاقت لنگی های جفتک پران همینه
...
...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر