فهرست
پرسپولیس دیپلماسی سیاسی-ورزشی را برد؟
پرسپولیس دیپلماسی سیاسی-ورزشی را برد؟

پرسپولیس دیپلماسی سیاسی-ورزشی را برد؟

آی اسپورت- با رایزنی های صورت گرفته از سوی باشگاه پرسپولیس با مقامات سیاسی کشور ترکیه و موافقت باشگاه ریزه اسپور فردا با ارسال نامه ای جریمه سنگین و ۷۸۹ هزار یورویی باشگاه پرسپولیس بخشیده می شود. در جریان سفر رئیس جمهور ترکیه به ایران و همچین سفر دکتر روحانی رئیس جمهور ایران به ترکیه و با مذاکرات انجام شده از سوی باشگاه پرسپولیس با باشگاه ریزه اسپور ترکیه قرار است جریمه تعیین شده از سوی فیفا به میزان قابل توجهی بخشیده شود.

مشروح کامل جزییات مذاکرات انجام شده؛

باشگاه ریزه اسپور در پی تلاش های مدیریت باشگاه پرسپولیس و رایزنی های دیپلماتیک با توصیه اردوغان تمام مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس را بخشید و هیچ غرامتی از پرسپولیس و طارمی دریافت نخواهد کرد. حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس به دلیل این که هنوز نامه کتبی ریزه اسپور را دریافت نکرده خبر موافقت باشگاه ریزه اسپور با عدم دریافت کل غرامت ۷۸۹ هزار یورویی (حدود ۴ میلیارد تومان) را رسانه ای نکرده است. باشگاه ریزه اسپور  به احتمال فراوان بخش قابل توجهی از این غرامت را به عنوان تخفیف دریافت نکرده و مابقی را هم قسطی دریافت می کند اما خبر ویژه این است که گرشاسبی توانسته در سایه رایزنی های دیپلماتیک موافقت اولیه سران ریزه اسپور با بخشیدن کل طلب دست به کار بزرگی بزند. بر این اساس مسوولان ریزه اسپور قرار است فردا با ارسال نامه ای کتبی به باشگاه پرسپولیس اعلام کنند که از دریافت غرامت ۷۸۹ هزار یورویی صرف نظر کرده و این آمادگی را دارند که قرارداد خواهر خواندگی بین این ۲ باشگاه امضا شود. در بدبینانه ترین حالت ریزه اسپور بخش اعظمی از غرامت را دریافت نمی کند و مدیران ریزه اسپور قرار است سه شنبه به تهران بیایند و تفاهمنامه ای امضا شود که در زمینه ترانسفر بازیکن ، آکادمی و ...خواهد بود در این باره جزییات رایزنی های دیپلماتیک در پرونده ریزه اسپور و پرسپولیس می تواند حاوی نکات جالبی باشد.

زمانی که حکم فیفا  صادر شد اخباری منتشر می شد که باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی با ریزه اسپور است تا در سایه توافق با آنها مشکل غرامت حل و فصل شود اما همه این خبرها تکذیب شد تا زمانی که گرشاسبی متوجه شد که از طریق شکایت به CAS نمی توان امیدی به عبور از این بحران داشت و رایزنی دیپلماتیک را در دستور کار خود قرار داد و با با مدیر تشریفات ریاست جمهوری ارتباط برقرار کرد. حسین پور که قبلا در وزارت امور خارجه بوده و بسیاری از مشکلات باشگاه های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و دیگر تیم ها و همچنین فدراسیون فوتبال در ورود و خروج مربیان و بازیکنان خارجی و تیم های ملی را حل و فصل کرده اهل شهرستان اندیمشک و همشهری گرشاسبی است. این مدیر کاملا فوتبالی تشریفات ریاست جمهوری وقتی با پیشنهاد گرشاسبی مواجه می شود به وی می گوید اتفاقا آقای اردوغان به تهران می آیند و حالا وقت آن است که تلاش کنیم. گرشاسبی و حسین پور موضوع را با وزیر ورزش در میان می گذارند. در نهایت با رایزنی های انجام شده سلطانی فر در محل ملاقات اردوغان و روحانی که حدود یک ماه پیش در تهران انجام شد حضور یافته و موضوع را با اردوغان مطرح می کند. رییس جمهور ترکیه هم همان لحظه با مالک باشگاه ریزه اسپور که یکی از اقوام او است تماس گرفته و خواهان مذاکره با پرسپولیس و حل و فصل موضوع می شود. در ادامه و بعد از مدتی اما باشگاه ریزه اسپور به مدیریت پرسپولیس اعلام می کند حاضر است ۲۰۰ هزار دلار تخفیف دهد و بخشی از طلب را هم اقساطی دریافت کند.

گرشاسبی یکشنبه هفته قبل و دو روز زودتر از سفر دکتر روحانی رئیس جمهور به ترکیه رفته بود و آنجا با مسوولان ریزه اسپور مذاکراتی داشت. آنها باز هم تاکید می کردند ما ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار دلار تخفیف می دهیم و مابقی را اقساطی دریافت می کنیم. گرشاسبی اما ناامید نمی شود و در ترکیه می ماند تا اینکه سه شنبه هفته قبل روحانی و همراهان عالی رتبه اش وارد آنکارا می شوند. در سایه رایزنی وکیل اردوغان و حسین پور مدیر تشریفات ریاست جمهوری اقدامات لازم انجام می شود و گرشاسبی  به اتفاق و مقام مسوول باشگاه در بخش روابط بین الملل و حقوقی از دو خیابان امنیتی عبور کرده و به هتل محل اقامت رییس جمهور ایران می رسند. آنجا گرشاسبی و همراهانش با ظریف وزیر امور خارجه، واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور، نهاوندیان از معاونان رییس جمهور دیدار می کند.  در نهایت موضوع به اردوغان منتقل  می شود وزیر ورزش هم تمامی این موضوعات و اتفاقات را در تهران رصد کرده و بر اساس گزارشات دریافتی گرشاسبی اقداماتی برای سهولت در امور انجام داده و پیشنهادهایی می دهد که در حوزه دیپلماتیک رعایت آنها الزامی است. در نهایت ماجرا به اردوغان منتقل می شود و رییس جمهور علاقمند به فوتبال ترکیه هم مجددا با مالک ریزه اسپور که از اقوام  وی به حساب می آید تماس گرفته و می گوید: بیتیر(تمامش کنید). مالک ریزه هم در پاسخ می گوید: تامام ( اوکی).

اردوغان از مالک ریزه اسپور می خواهد این ماجرا تمام و حل و فصل شود و می توانید با هم ارتباطات فوتبالی و ورزشی داشته باشید و در آینده اقداماتی انجام شود که هم شما منتفع شوید و هم باشگاه پرسپولیس به عنوان یک تیم پرطرفدار. حالا قرار است باشگاه ریزه اسپور امروز یا فردا رسما اعلام کند چه میزان از مطالبات را می بخشد اما احتمال اینکه آنها کل بدهی را دریافت نکنند وجود دارد. به این ترتیب پرونده غرامت ۷۸۹ هزار یورویی که به بحرانی در پرسپولیس تبدیل شده حل و فصل می شود. طارمی هم که محرومیت ۴ ماهه اش دوم بهمن به پایان می رسد باید مدیون گرشاسبی و دولت مردان باشد چرا که او هم در پرداخت این غرامت باید باشگاه را همراهی می کرد. از آنجا که پرسپولیس و طارمی مرتکب تخلف شده اند بعید است که CAS به نفع پرسپولیس حکم دهد ولی در صورتی که اثبات شود پرسپولیس طارمی را تحریک نکرده و در عدم پایبندی او به قرارداد با ریزه اسپور نقش نداشته احتمال اینکه محرومیت پرسپولیس از دو به یک پنجره نقل و انتقالات کاهش یابد، وجود دارد. حتی گفته می شود احتمال دارد ریزه اسپور تلاش هایی را انجام دهد و با دفاعیات ارسالی خود به CAS در کاهش محرومیت پرسپولیس نقش آفرین شود. هر چند که بعید است فیفا و CAS محرومیت پرسپولیس را بطور کامل لغو کنند.

وبسایت نود

 

۲۸۸ ۲۴  
آی اسپورت
2017-12-17 23:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۴ نظر
پدرام
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۱
این چه فایده برای پرسپولیس داره ؟؟؟؟

طارمی باید پول میداد -محرومیت پرسپولیس رو باید یه کاری کنند ببخشند فردا همین ها ناز میکنند برای پرسپولیس و ارقام نجومی میخواند واسه تمدید قرارداد
۶ ۱
مارال
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۲
ناز بی ناز هر که خواست بره راه بازه
samiraaaa
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۲
:))))))
سعید از خوزستان
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
دامن سُرخَت لَجَنی است!

اعتراضات گسترده و به حق هواداران استقلال به تبعیض آشکار و وقیحانه دولت حسن روحانی بین دو باشگاه پایتخت نشین ظاهرا سبب شده است هرزنویسان سرخ رسانه‌های اصلاح‌طلب از این فرصت استفاده کنند و برای توجیه رفتار تبعیض آمیز و کارشکنی دولت روحانی علیه باشگاه استقلال، بصورتی مضحک و احمقانه داستان "این به اون در" تحریر کنند!

این فراموشکاران مثلا روزنامه نگار یادآوری کنیم که دوران مموتی نه تنها به شما سرخ پوستان پرادعا و همیشه طلبکار بد نگذشته است که بازگشت به عقب به همه آنها که حافظه‌ ای نسبتا قوی دارند ثابت میکند پرسپولیس در دوران محمود احمدی‌نژاد در پول و حمایت بی حساب و کتاب دولت و امثال زنجانی و هدایتی و رویانیان و ستاد سوخت دو وارو جمع میزده!

قهرمانی های کاملا فرمایشی و سفارشی در لیگ ۸۶ و حذفی های ۸۸ و ۸۹ بریز و بپاش های مولتی میلیاردی ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ رویانیان در این باشگاه را هنوز به یاد داریم و شما هم به یاد دارید چون همین ماه گذشته بود که ۱۰ میلیارد از بدهی های به‌جا مانده از آن دوران را باز هم از جیب ملت پرداخت کردید.

حامیان و تزریق کنندگان پول های بی حساب به باشگاه پرسپولیس در دوران محمود احمدی نژاد متولد شدند و حالا این ننه من غریبم بازیهای مضحک و جاعلانه امثال شما روزنامه نگاران دروغ پرداز کمکی به تغییر گذشته و خاطرات نمیکند و صرفا خوراک همان جمع روشنفکرنمای پیزوری است.
حبیب کاشانی و سردار رویانیان از نزدیکترین و پرنفوذترین اصولگرایان به بدنه دولت احمدی‌نژاد مدیران عامل این باشگاه بوده اند.
گرانترین مربیان خارجی تاریخ فوتبال ایران در دوران احمدی‌نژاد به استخدام باشگاه پرسپولیس درآمده اند. آری هان،نلو وینگادا،کرانچار،دنیزلی و مانوئل ژوزه مربیان میلیاردی بودند که در دولت احمدی‌نژاد با مبالغ بسیار سنگین استخدام شدند....
فساد + تبعیض + ناپاکی از در دیوار فوتبال ایران می باره.....

با تمامی این نامردیها به یاری خدا و اهل بیت امسال استقلال بتونه با شفر در جام حذفی قهرمان بشه و سومین قهرمانی رو در اسیا به دست بیاره.....
Amir
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۴
متوهم
فرشاد4تای95
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
متوهم اب خنک بهت توصیه میکنم کسی که رحمتی روازعابدزاده بهتربدونه معلومه چجورشخصیتی تشریف داره درضمن حالاحالاهابایددنبال مابیاین تا16امتیازوجبران کنین هم6هم4تاییا.بعدشم اگه مردی بگوتودوره همون مموتی دربی رو1ماه انداختن جلوتامصدوم محرومای پرسپولیس نرسن برداشتن 2تاازجایگاه پرسپولیسیاتواستادیومودادن به هم6هم4تاییاتوهمون دوره مموتی پرسپولیس هر6ماه 1مدیرواسش انتخاب میکردن وکلی نامردیای دیگه که حوصله نوشتن ندارم.توهمین دوره روحانی کسی به اسم سیاسی روکردن مدیرعامل پرسپولیس که اسپانسرتیم دسته سومی شمابوداون بی هویتم یکی مثل علی دایی روبرداشت جاش حمیددرخشانوگذاشت انقدری که درحق پرسپولیس نامردی کردن وقتی اون نامردی یکم کم رنگ شده شماهم6هم4تاییافکرمیکنین دارن به پرسپولیس لطف میکنن بازباهمه این تفاسیرهم6هم4تایی ظهرکه اعلام شدبرانکوتمدیدمیکنه باز2سال دیگه انشاءالله قهرمانیم یعنی دوبل دبل میکنیم وتوهمچنان بگوکه رحمتی ازعابدزاده بهتره.باتشکرازای اسپرت که کامنت منم چاپ کرد
سعید از خوزستان
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۹
1_ از کدوم 6 تا حرف می زنید همون 6 تایی که با تبانی جوادالله وردی به دست اومد....
2_ از کدوم 4 تاحرف می زنید همون 4 تایی که محسن ترکی 2 پنالتی اشکار استقلال رو نادیده گرفت و رضاییان زننده گل سوم تون اخراج نشد.شماها تنها موجوداتی هستید که برد با اختلاف دو گل رو به عنوان چهار حساب میکنید...
3_استقلال 25 برد در دربی کسب کرده پرسپولیس 22 برد که حداقل پانزده بردتون با اشتباهات داوران بوده...25>22
4_از کدوم دسته سه داری حرف می زنی،همون داستان دسته سومی که به بهانه کم کردن تیم های تهرانی استقلال توسط نواموز و عابدینی و پروین به دسته سوم فرستادند.خبر داری پرسپولیس از سال 42 تا 47 پنج سال تو دسته سوم تهران حضور داشته....


مصاحبه هدایتی : با پرداخت سه چهار میلیارد تومان چند گره از کار فدراسیون باز کردیم تا این دو بازیکن پرسپولیسی شوند!!! اگر این پول پرداخت نمیشد امیری و حسینی جذب نمیشدند!!!

خوب اين هم يك روش خرج كردن پولي است كه يك فقره اش حاصل بازپس ندادن ١٠٠٠ ميليارد وام به سيستم بانكي است!
موضوع اما "گره گشايي" است كه هدايتي انجام داده،مي دونم كه ورزش سه و خبرورزشي پايشان را به موضوعي كه منافع پرسپوليس در خطر باشد نمي گذارند اما هواداران استقلال می پرسند شايد يكي از فرزندان (!) حاج حسين يا يكي از فدراسيون نشينان لب به پاسخ گشودند و توضيح دادند....
جناب فرشاد 4 تایی
میشه هم بگی گره قرارداد سيدجلال و اميري كجا بوده كه با سه چهارميليارد باج هدايتي باز شده؟؟؟
میشه بهم بگی موضوع قرارداد طارمي و مشاركت فدراسيون و هدايتي و طاهري در دور زدن قانون چه بوده؟؟
میشه بهم بگی كه قرارداد طارمي كجاي گاوصندوق پرسپوليس گم شده بود كه وقتي پرواز تركيش اير توي فرودگاه امام نشست يكباره رو شد؟
میشه بهم بگی كه حاج حسين چه چيزهاي ديگري براي گفتن دارد كه نبايد بگويد؟
میشه بهم بگی كه حاج حسین در قبال اين پول هاي هزينه كرده غير از محبوبيت چه چيزي را طلب مي كرده؟
میشه بهم بگی كه چطور سي درصد قرارداد نهصد و پنجاه ميليوني اميري هفتصد ميليون شد؟
میشه بهم بگی كه توي بهترين فدراسيون فوتبال آسيا (!)دقيقا چه خبر است؟!


پ.ن : لیگ ۹۵ و قهرمانی پرسپولیس، با اختلاف بسیار زیاد کثیف‌ترین لیگ و قهرمانی تاریخ فوتبال ایران است. البته نگران نباشید رکورد قبلی هم متعلق به خودشان است در لیگ آزادگان فصل ۷۴ ...

خفه خون گرفتن و بایکوت خبری ورزش سه و نود و خبرورزشی هم طبق معمول عادت این شرایط است....
امید از تفت
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۳۲
شفای عاجل. موقعی که استقلال محروم شد و 6 میلیارد بدهی های خارجی تشویه شد کجا بودی!!؟ به ما هم 4 میلیارد می دادند طلب ریزه را می دادیم نیازی به این کارها نبود. در سه فصل اخیر بیشترین جابجایی را داشتید و اکثر بازیکنهایی که پرسپولیس قرار بود بگیره را با مبالغ نجومی گرفتید. می دونی استقلال در سه فصل اخیر گران ترین تیم لیگ بود!!؟ وقاحت هم حدی داره
علي
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۴
من يه توصيه اي دارم براي شما:
آبو بريز اونجات كه مي سوزه!!!!
درجواب سعید عزیز
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۳
همه ی کامنتات براساس قانون ودلیل ومنطقه،وکاملا طبیعیه که به مذاق طرفدارای حکمتی ترین تیم تاریخ خوش نیاد،در زمان احمدی نژاد گران ترین مربی تاریخ ایران(ژوزه)رو به ایران آوردن،ستادسوخت دربست دراختیارشون گذاشته شد گران ترین قرارداد ها رو بستن ،دو ونیم میلیارد فقط صرف قاپیدن انصاریفر از چنگ استقلال کردن،سیدجلال رو از غول متمول اون سالهای ایران یعنی سپاهان گرفتند وکلا نصف ترکیب تیم ملی وقت رو دراختیارگرفتن اونوقت میگن احمدی نژاد استقلالی بوده،این جماعت نادرترین نمونه ی سنگ پای قزوین هستن
درجواب فرشاد
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
عابدزاده بزرگترین افتخارش بالباس استقلال بوده،اگه عابدزاده خوب بود که اخراجش نمی کردیم،اخراجی ما اسطوره ی شما،نوش جونتون،انقدر که پلسپولیس پلسپولیس میکنی لیست پرافتخارترین تیمای آسیا رو دیدی؟همونجا که استقلال سومه وتیم تو هیچ اسمی ازش برده نشده؟تیمی که یه بارهم سوت فینال مسابقات قهرمانی قاره ای که توش حضور داره رو نشنیده واقعا ارزش طرفداری داره؟تمام افتخارات شماها داخلی بوده که به خاطر حکومتی بودنتون به دست آوردین وگرنه چرا حتی برا یه بارهم نرفتین فینال آسیا؟چون اونجا عابدینی نبود؟میبینم که پیشرفت کردین ودیگه گندکاریهاتون با رایزنی های سیاسی حلوفصل با همین فرمون پیش برین بعید نیست که با نشست های ریس ممهوری با روسای جمهوری کشورهای آسیایی بتونین اونجا هم سوت فینالو بشنوین ،ننگ حکومتی بودن بدجورخورده رو پیشونیتون بی افتخارها
امیر
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
امیدوارم زودتر یه کار خوب گیر بیاری و حالت هم بهتر بشه
matt1982
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
فقط یه جمله از طرفدار متوهم دسته سه ای: "استقلال 25 برد در دربی کسب کرده پرسپولیس 22 برد که حداقل پانزده بردتون با اشتباهات داوران بوده...25>22" جدا از این که چند تا از بردای تیم ششم پایتخت هدیه ی سه هیچی حکومت بهشون بوده، و فارغ از اینکه نماینده ی سپاه تو فدراسیون چجوری بعد که فهمید بازیکنان پرسپولیس مصدوم و محرومن اکثرا دربی رو 4 ماه جلو انداخت براشون، پانزده برد ما با اشتباهات داوری بوده! مثلا دربی ای که پنالتی روی علامرضا رضایی اعلام نشد رو خودشون بردن! یا اون دربی ای که گل سالم محمد نوری رو آفساید گرفتن! یا اون بازی که پنالتی نکونام روی بنگر اعلام نشد! یا بعدیش که 3ه پنالتی تو یه دربی رو برای پرسپولیس نگرفتن. مشت نمونه خروار است و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
عالیجناب سرخپوش
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۳
اردوغان پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم
علی
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۰
و طفلک شفر مفلوک... از آنجا که از لحظه تولد آبی پررنگ بوده این آخر عمری برای رسیدن و رساندن بعضی آرزوها تنها با سه وعده غذای گرم و جای خواب الان درحال جانفشانی برای فوتبال یاد دادن به بازیکنان 4میلیاردی است...
عموبابا
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۴
این توافقنامه دقیقا شبیه توافقنامه برجام است، سر و صداش زیاده ولی در اصل هیچ منفعتی برای پرسپولیس نداره، چون پول جریمه رو قرار نبود که پرسپولیس بده! قرار بود طارمی بده، بعدشم محرومیت طارمی بخشیده نشده و پرسپولیس جلوی الهلال از نبودش ضرر کرد، بعدشم قرار نیست فیفا دو پنجره نقل و انتقالاتی رو ببخشه چون این یک تصمیم انضباطی بوده و ربطی به توافق دو باشگاه نداره.
AVA-86
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۰
دقیقا اصلی ترین ضرر رو پرسپولیس سر بازی الهلال کرد که 4 روز مونده به بازی حکم اعلام شد تیم بهم ریخت. محرومیت طارمی دی ماه بعد از پایان حکم 4 ماه اش تموم میشه . اون مبلغ 700 هزار یورو رو هم جناب خیریت باید می پرداخت و به تیم ربطی نداشت. ضمن اینکه این توافق یهویی تا وقتی فیفا و دادگاه تجدید نظر حکمشون رو عوض نکنن دو زارم ارزش نداره. پس بهتره دوستان آبی پوشی که اینجا طومار نوشتن در مورد حمایت دولت از پرسپولیس! یه کمی تامل کنن هروقت حکم عوض شد بعد نظریه پردازی کنن.
پ.ن: شاید بی ربط باشه اما صمد مرفاوی بارها مصاحبه کرده گفته حکم کسر امتیاز از استقلال چند ساله توی جیبشه اما اجرا نشده؟ دوستان آبی بهتره وقتی در مورد پرسپولیس نظریات توطئه می بافن اینم در نظر بگیرن
حبیب
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۰
فک نکنم قضیه به همین راحتی حل شده باشه. منظورم اینه که باشگاه ترکیه ای همینجوری مفتی مفتی طلبشو نمیبخشه. شااااید بعدا جزییات داستان رو بشه.
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۲۱
یک سر به پیج اینستاگرام خانم سحر طلوعی روزنامه نگار روزنامه شرق بزنید تا بار دیگر حماسه شعور و سطح فرهنگ دکتر مهندسان طرفدار تیم آبی پوشان وقیح و دکل نورد پایتخت را متوجه شوید
خالخین اوشاغی
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۹
بظرگترین تیم ایران رو‌ ریزه ترین باشگاه ترکیه ایطوری به تکاپو و گریه انداخته کار به جایی رسیده که دست به دامان اردوغان هم شده اند خاااااک
كسري
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۴۵
سعيد اين پيام رو ميخواستم تو قسمت سياست شكست خورده ي ژنرال بدم اما اينجا ميگم اونجا با بعضي حرفهات موافقم اوليش اينه كه استقلالي ها خفه خون بگيرن كه كاملا حق با توست بايد خفه خون بگيرن و اين استقلاليها شامل تو هم ميشه لطفا همگي خفه خون بگيرين و دو تا هم من بارتون ميكنم لالموني هم بگيرين و حرف اضافه هم موقوف البته احمق بودن هم بنا به گفته ي خودت جز لاينفك خصوصيات اخلاقيتونه و دومي تف به هواداراي استقلال كه اين رو هم خودت گفتي پس تف به شما كه اينقدر از ماله ما ميرين بالا تف بهتون و لعنت بهتون البته أينهارو سعيد گفته و من دارم تكرارش ميكنم و چون خود سعيد هم استقلاليه پس تف به خودشم حساب ميشه و بازهم لعنت ميفرسته به استقلالي جماعت پس بازهم لعنت به شما استقلاليها و هزار بار لعنت به شما سه تا نقطه خورها خخخخخ و خودتون بنا به گفته سعيد گور خودتونو كندين و انشاا... گور به گور بشه استقلال و استقلاليها البته من حرفهاي سعيد رو با اب و تاب تر گفتم اما حرف خودم مادامي كه مشكل شما اين چيزها باشه و مثل احمقها مشكلات تيمتونو تو اينجور چيزها بدونين به هيچ جا نميرسين از قديم گفتن دشمن دانا بلندت ميكند يا دشمن دانا به از دوست نادان اما اشتباه ميكنن به نظر من دشمن هر چه نادان تر باشه جز الطاف الهي ست و اما در اخر از سعيدي كه كل مطالب يه سايت ديگرو اورده باشه از رو حماقتش اينجا كپي كنه بيشتر از اين نميشه توقع داشت سعيد يادته كه چي ميگم يه مطلب گذاشته بودي توش از قيمت مرغ و لبو و تخم مرغ بود و تا هر چي دلت بخاد تو و همه ي استقلاليها مثال دشمن نادان ميمونيد پس به قول سعيد استقلاليها همه خفه خون بگيرين ههههههههه خخخخخخخخخخ اي اسپرت جان دمت گرم
امیرعباس
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۵۸
بهتره لیگ رو هم تعطیل کنند کاپ حذفی و لیگ رو به پرسپولیسشون تقدیم کنند و بازیکنان رو در اختیار کیروش قرار بدهند اینطوری منطقی تر نیست؟؟
taj
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۵
همه فلک و افلاک رو هم شدن بازم لنگیا سوت فینال آسیا رو نشنیدن، اوف بر تو حسن دورو
سیروس
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۷
*فساد در فوتبال*

آقای رییس جمهور شما که با شعار عدالت محوری وارد شدید با شما هستم
آیا نمیبینید که سی میلیون هوادار استقلال از بی عدالتی میگویند ؟

آقایان مسئولین قوه قضاییه شما حتی به فساد در فدراسیون فوتبال مشکوک هم نشده اید ؟

آقای سلطانی فر وزیر ورزش کشور شما چی ؟
آیا نمیبینید فدراسیونی که زیر نظر شماست چگونه اداره میشود ؟
شما را به عنوان وزیری عادل میشناختیم

به عنوان یک هوادار استقلال نمیدانم از کجا شروع کنم
از کدام بی عدالتی حرف بزنم
از شرایط داوری ها ؟
از احکام کمیته اخلاق ؟
از کمیته انضباطی ؟
از همه اینها میشود گذشت چون سالهاست که با آن میسازیم و میسوزیم
اما آیا واقعا باید باور کنیم که هیچکدام از شماها وقایع اخیر باشگاه پرسپولیس را نشنیده اید و ندیده اید ؟
واقعا شما تخلف آشکار در قرارداد طارمی و دیگر بازیکنان پرسپولیس را نمیبینید؟
سکوت شماها در مورد گم شدن شصت و یک میلیارد در یک باشگاه چه مفهومی دارد؟
آیا شما مسئولین هنوز صحبت های هدایتی را نشنیده اید و ندیده اید که چگونه از فساد و لابی با فدراسیون حرف میزند ؟
از هدایتی میگویم که خودش متهم به فساد مالی است
تعجب در این است که همین فدراسیون کمترین و کوچکترین تخلف استقلال را با سخت ترین جریمه ها تنبیه میکند

آقای سلطانی فر به خوبی به یاد داریم که دوفصل قبل وقتی دو بازی شرایط داوری به ضرر تیم پرسپولیس بود گودرزی وزیر وقت جلسه فوری در وزارت گرفت و نهایت تا پایان فصل شرایط داوری برعکس شد و هیچ کس دم نزد
الان شما هم همان راه را میروید
آیا واقعا فوتبال را نمیبینید ؟
آیا نشنیده اید که گلهای و پنالتی های استقلال گرفته نمیشود ؟
آقایان مسئولین سازمان صداوسیما آیا به حق است که برنامه ها و حتی سایت های نود و ورزش سه که مرتبط به این سازمان هستن را دنبال میکنید ؟
آیا متوجه اجحاف در حق استقلال نمیشوید ؟
برنامه های تلویزیونی و رادیویی را دنبال میکنید ؟
به سایت های ورزش سه و نود دقت کرده اید ؟
همگی در جهت تخریب استقلال گام برمیدارند
ما هواداران استقلال فقط خدا رو داریم و از خدا میخواهیم که اگر مسئولین صدای ما رو نمیشنوند او ما را ببیند
امیدوارم در کشوری که از حق و عدالت حرف اول مسئولین است یک نفر پیدا شود و حرف دل ما را بشنود

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر