فهرست
از فروزان به سوشا؛ علاقه به چهره‌های خاص!
از فروزان به سوشا؛ علاقه به چهره‌های خاص!

از فروزان به سوشا؛ علاقه به چهره‌های خاص!

آی اسپورت - سوشا مکانی بعد از چند ماه بیکاری، با نفت مسجدسلیمان قرارداد بست و این فصل به لیگ برتر برمی‌گردد. او لیگ هفدهم هم مقطعی به ایران برگشته بود و برای صنعت نفت بازی می‌کرد اما این همکاری، زیاد ادامه نداشت. نکته جالب درباره این انتقال، مربی است که تصمیم به استفاده از او در مسجدسلیمان گرفته است.

مهدی تارتار، انگار علاقه خاصی به دروازه‌بان‌های خاص فوتبال ایران دارد. چهره‌هایی که معمولا، حاشیه‌های اطراف‌شان بیشتر از فوتبال‌شان به چشم می‌آید. لیگ پانزدهم که تارتار سرمربی راه آهن شد، فروزان را نیم فصل به این تیم برد. لیگ شانزدهم، تارتار پارس جنوبی را به لیگ برتر آورد و بلافاصله بعد از حضور دوباره در سطح اول فوتبال ایران، فروزان را برای تیم جدیدش خرید. فصل پیش، فروزان پارس جنوبی را به مقصد تراکتورسازی ترک کرد و این فصل هم بخاطر حاشیه‌هایی که فصل پیش گریبانش را گرفت، نتوانست با تیمی قرارداد ببندد. تارتار هم برای اینکه ترک عادت نکند، سوشا مکانی را به ایران برگرداند.

سوشا در سال 2019، بخاطر مصدومیت هیچ بازی در ترکیب میوندالن به میدان نرفته و قبل آن هم از 12 بازی که می‌توانست برای صنعت نفت انجام دهد، نیمی از بازی‌ها را روی نیمکت نشست. بازگشت او به لیگ برتر، نگاه‌های زیادی را هم به سمت مسجدسلیمان می‌چرخاند. اینکه سوشا، اوج می‌گیرد یا دوباره، بیشتر از دروازه‌بانی شخصیت و رفتارهای او قرار است به چشم بیایند. فعلا این سبک دروازه‌بان‌ها، در لیگ برتر یک مشتری ثابت دارند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-09-09 19:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۲۱
لیگ ایران ،جایی برای پیشرفت است به خصوص برای گلرهای جوان.از وقتی این جمله طلاکوب شده که کیروش از ایران رفته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر