فهرست
انصاری‌فرد: محرومیت خلیل‌زاده غیر منتظره است
انصاری‌فرد: محرومیت خلیل‌زاده غیر منتظره است

انصاری‌فرد: محرومیت خلیل‌زاده غیر منتظره است

آی اسپورت - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص رای محرومیت شجاع خلیل زاده راهی کمیته انضباطی شده و در این زمینه واکنش نشان داد. محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص محرومیت شجاع خلیل‌زاده مدافع این تیم که با رای کمیته انضباطی فعلا محروم است گفت: محرومیت خلیل‌زاده برای ما واقعا غیر منتظره بوده و دلیل آن را نمی‌دانیم. خود بازیکن می‌گوید که هیچ خطای رفتاری و انضباطی نداشته است. من حتی با او صحبت کردم و تاکید کردم که اگر مساله‌ای وجود دارد به من بگوید اما خلیل‌زاده مصرانه اعلام کرد که هیچ عمل خطایی از او سر نزده است. البته فیلم‌های موجود از بازی هم نشان دهنده این موضوع است که بازیکن ما تخلفی انجام نداده و فقط زمانی که بازیکن تراکتور به بیرانوند ضربه می‌زد او این بازیکن را از دروازه‌بان ما جدا کرده است.

وی دقایقی قبل از حضور در کمیته انضباطی  افزود: بنده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می روم تا این موضوع را پیگیری کنم. البته شماره تماس آقای حسن زاده رئیس جدید کمیته انضباطی را ندارم. امروز به دیدار رئیس جدید کمیته انضباطی می‌روم تا هم با او آشنا شوم و هم موضوع محومیت مدافع تیم خودمان را پیگیری کنم. اگر قرار است رای موقتی برای بازی دیروز صادر شود مطمئنا موارد دیگری وجود داشت که باید درباره آنها این راهی صادر می‌شد.

انصاری‌فرد درباره داوری بازی دیروز هم ادامه داد: درباره داوری بازی دیروز باید بگویم که برخلاف فرافکنی برخی مسئولان باشکاه تراکتور، داور بازی به برخی از بازیکنان ما کارت‌های بی‌مورد داد. مسئولان تراکتور گفته‌اند اوساگونا باید سه بار اخراج می‌شد اما من از بازیکنان تراکتور نامی نمی‌برم. واقعیت‌ها کاملا مشخص است. خودم دیروز استادیوم بودم و خیلی از مسائل را دیدم که شروع کننده اتفاقات تلخ روی سکوها چه کسانی بودند. داور بازی خودش دستور به تعویض بازیکن حریف را داد اما انگار این موضوع را فراموش کرده بود و به بیرانوند به بهانه اتلاف وقت کارت زرد داد. ما درخواست داریم که این کارت زرد پاک شود و بعد از اگاهی از علت محرومیت خلیل زاده مفصل صحبت خواهم کرد.

وی تاکید کرد: او در دربی به ناحق محروم شد و ما امسال بشدت از برخی تصمیمات متضرر شده و نمی دانیم چرا برخی تخلفات بازیکنان برخی تیم ها که درگیری های شدید داشته اند محرومیت نداشته اما خلیل زاده با برداشت اشتباه از یک عکس که داور هم منکر هرگونه توهین و بی احترامی شد دو بازی را از دست داد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2020-01-27 17:15:00
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۴۷
بایکنان شما هیچ وقت تقصیری ندارند مثل هواداران شما که همیشه مظلوم هستند
میم
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱
باز هم مماشات با تیم های تبریزی ؛ اون رفتار های زشت رسول خطیبی در بازی جام حذفی در تبریز ، بازی رفت در لیگ و اینم از رفتار های مربی تراکتور در بازی برگشت! باز هم چشمان شون رو به روی خطاهای آشکار می بندن... مثل احضار قلعه نوعی! کسی خبر نداره که چه برخوردی با امیر خان پاک فوتبال کردن؟
رفتار شجاع زشت و غلط تر از ساکت الهامی ست؟ فوتبال محلات تیم رو بیرون میکشن ؛ در لیگ به اصطلاح برتر هم باید شاهد این بچه بازی ها باشیم؟
رای انضباطی بر ضد تیم های استقلال و پرسپولیس بدون جلسه کمیته انضباطی و فوری صادر میشه اما بقیه تیم ها مستثنی ؟
برای سنگ پرانی های خوزستان ، فاشیست های تبریزی و امیر قلعه نوعی این قانون استثناست؟
۱
رضا
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ۲۱:۵۰
بله بیچاره شجاع که کاری نکرده ، چون فحاشی وکتک کاری ودرگیری وتوهین و.. برای پرسپولیسی ها مجاز اندر مجاز است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر