فهرست
رکورد فوق العاده سیمئونه و برد حیاتی بارسلونا
رکورد فوق العاده سیمئونه و برد حیاتی بارسلونا

رکورد فوق العاده سیمئونه و برد حیاتی بارسلونا

آی اسپورت - طی یک هفته گذشته در فوتبال اسپانیا اتفاقات زیادی از جمله انجام چند نقل و انتقال و برگزاری تعدادی مسابقه رخ داده که در اینجا به مهمترین آنها اشاره می کنیم.

 

ادامه موفقیت‌های تیم دیه گو سیمئونه

پیروزی خوب اتلتیکو مادرید با نتیجه 4-2 برابر کادیز، 214 امین برد دیه‌گو سیمئونه در رقابت های لالیگا بود. این موضوع باعث شد که او از ارنستو والورده پیشی بگیرد و در رتبه پنجم بیشترین پیروزی ها در رقابت های لالیگا قرار گیرد. لوئیس آراگونس با 344 پیروزی در لالیگا از این حیث رکورددار است.

 

انتقال پاپو گومز به سویا

سویا در هفته ای که گذشت با کاپیتان سابق باشگاه آتالانتا یعنی پاپو گومز قرارداد سه و نیم ساله ای به امضا رساند. این ستاره آرژانتینی در گلزنی تبحر ویژه ای دارد بنابراین شاگردان خولن لوپتگی می‌توانند در آینده گل های بیشتری نیز به ثمر برسانند.

 

معاملات قرضی در لالیگا

همزمان با پایان یافتن نقل و انتقالات زمستانی، چندین باشگاه لالیگایی دست به انجام برخی معاملات قرضی زدند. باشگاه هایی نظیر کادیز، رئال وایادولید و ختافه که در نقل و انتقالات ژانویه بازیکنان مورد نظر خود را به شکل قرضی به خدمت گرفتند.

 

بارسا برنده آخرین جدال برابر اتلتیکو بیلبائو

دو تیم بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو برای سومین بار در این فصل به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار اول در لالیگا بود که با پیروزی 3-2 بلوگرانا خاتمه یافت. سپس بیلبائو در مسابقه فینال سوپرجام اسپانیا موفق به شکست تیم رونالد کومان شد. این بار اما بارسا 2-1 تیم مارسلینو را شکست داد تا جای رئال مادرید را در رتبه دوم لالیگا بگیرد.

 

اتفاق تکراری توسط دو ستاره لوانته

لوانته در هفته اخیر با نتیجه 2-1 برابر رئال مادرید به پیروزی رسید. طبق معمول این راجر ماری و خوزه لوئیس مورالس بودند که برای این تیم گلزنی کردند. این یک اتفاق تکراری در تمام طول این فصل بوده است؛ بدان معنا که این دو مهاجم 17 گل از 29 گل لوانته در این فصل را وارد دروازه حریفان کرده اند. آمار 59 درصدی که در نوع خود باورنکردنی به نظر می رسد.

 

هت jریک رافا میر

رافا میر، مهاجم هوئسکا به سومین بازیکنی تبدیل شد که در این فصل در لالیگا هت تریک کرد و هر سه گل تیمش را در پیروزی 3-1 خارج از خانه برابر رئال وایادولید به ثمر رساند؛ موضوعی که باعث شد که او توپ را با خود به خانه ببرد.

 

بازگشت ایاگو آسپاس

ایاگو آسپاس اخیراً چندین بازی سلتاویگو را به دلیل مصدومیت از دست داد اما او نهایتاً در دیدار گذشته این تیم برابر گرانادا به میدان بازگشت. او تاکید کرد که احساس خوبی به خاطر بازگشت دارد و سلتاویگو نیز باید به خاطر این موضوع خوشحال باشد چرا که آنها در هیچکدام از مسابقاتی که آسپاس در آن ها غایب بود به پیروزی نرسیدند.

 

رکورد 400 بازی خسوس ناواس

خسوس ناواس رکوردهای متفاوتی را در سویا به ثبت رسانده است اما این هفته به رکورد 400 بازی در لالیگا رسید. او طی این مدت 195 پیروزی، 82 تساوی 123 شکست با سویا در سطح اول فوتبال اسپانیا به دست آورده است.

 

قرعه برگزاری مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری

رقابت های کوپا دل ری در فصل 21-2020 به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده است و طی هفته اخیر تیم های حاضر در این دور از مسابقات حریفان خود را شناختند.

 

مشخص شدن تاریخ جدید فینال فصل گذشته کوپا دل ری

دیدار فینال فصل گذشته رقابت های کوپا دل ری به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاده بود و در این هفته تاریخ جدید برگزاری این بازی اعلام شد. بر این اساس تایید شد که دو تیم در تاریخ 3 آوریل این جدال حساس را برگزار خواهند کرد.

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2021-02-02 21:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر