فهرست
آخرین نقل‌وانتقالات زمستانی چهار لیگ تاپ اروپا
آخرین نقل‌وانتقالات زمستانی چهار لیگ تاپ اروپا

آخرین نقل‌وانتقالات زمستانی چهار لیگ تاپ اروپا

آی‌اسپورت- مهمترین نقل‌وانتقالات 4لیگ معتبر اروپا در 24ساعت گذشته به بسته شدن چندقرارداد منجر شده و چندباشگاه دیگر هم در حال مذاکره‌اند.

 

اسپانیا

سویا: ساندرو رامیرز،‌ مهاجم اورتون که این فصل عملکرد خوبی در لیگ جزیره نداشت، با قراردادی قرضی ‌به سویا پیوست. مونته‌لا به دنبال جذب بروزویچ،‌ هافبک کروات اینترمیلان هم هست که مخالفت اسپالتی مهمترین مانع این انتقال است.

رئال مادرید: آخرین ورژن از کهکشانی‌هایی که در راه مادرید هستند،‌ مشخص شده است. هری کین،‌ ده‌خیه‌آ و ادن هازارد،‌ سه‌تفنگداری هستند که در مجموع 500میلیون یورو برای مادریدی‌ها آب خواهند خورد.  انتقال‌هایی که در تابستان باید منتظرشان بود.

رئال بتیس: مارک بارترا،‌ مدافع سابق بارسلونا که فصل گذشته در دورتموند توپ می‌زد، با قراردادی به ارزش 20میلیون یورو به رئال بتیس رفت. قرارداد بارترا تا سال 2023 اعتبار دارد.

 

آلمان

بورسیا دورتموند: دورتموندی‌ها که پیر امریک اوبامیانگ را جدا شده می‌بینند، با ستاره جوان بارسلونا، سرخیو گومز قرارداد بستند. قرارداد زنبورها 3میلیون یورو ارزش دارد.

شالکه: بابارحمان،‌ مدافعی که 18ماه پیش از بوندسلیگا به ترکیب چلسی اضافه شد و تمام این مدت را دچار مصدومیت بود، با پیشنهاد شالکه برای انتقال مواجه شده است. شالکه‌ای‌ها بعد از خرید قرضی پیاتسا از یووه، به دنبال قطعی کردن دومین خرید قرضی خود هستند.

 

انگلیس

تاتنهام: لوکاس مورا،‌ وینگر برزیلی و 25ساله پاریسن‌ژرمن بالاخره موفق شد رضایت پاریسی‌ها را برای جدایی جلب کند و به تاتنهام پیوست. قیمت لوکاس مورا 25میلیون خواهد بود و قرارداد نهایی امروز بسته خواهد شد.

منچسترسیتی: لسترسیتی ساعتی پیش پیشنهاد سخاوتمندانه سیتی‌زن‌ها برای ریاض ماحرز را که 55میلیون پوند به علاوه پاداش می‌شد، رد کرد.

چلسی: چلسی و آرسنال بر سر قرارداد دائمی اولیویه ژیرو در حال مذاکره‌اند. پیشنهاد چلسی برای این انتقال 18میلیون پوند خواهد بود و احتمالا داوید لوئیز به آرسنال خواهد رفت. چلسی امرسون پالمیری، ‌مدافع رم را هم با 28میلیون یورو به خدمت گرفت.

 

ایتالیا

آث رم: گرگ‌ها بالاخره موفق شدند رضایت شخص دلی بلیند،‌ مدافع هلندی من یونایتد را جلب کنند. مونچی، مدیرورزشی رم فردا به منچستر سفر می‌کند تا پیشنهاد انتقال قرضی او را مطرح کند.

اینترمیلان: دیروز اسپالتی چراغ‌های سبز باشگاه را روبه‌روی ناگاتومو گرفت تا ملی‌پوش ژاپنی بعد از سال‌ها بازی در لباس نراتزوری، ‌راهی ترکیه و گالاتاسرای شود. قرارداد ناگاتومو قرضی خواهد بود.

میلان: پالتا،‌ مدافع سابق پارما که با قراردادی با مبلغ صفر به میلان آمده بود، با تصمیم باشگاه میلان و فسخ یک طرفه قراردادش به عنوان بازیکن آزاد به ترکیه خواهد رفت. فنرباغچه مقصد احتمالی اوست.

ناپولی: بزرگترین مشکل ناپلی‌ها در قراداد با بازیکنان تازه، گرفتن حق‌تصویر از آنهاست. دیوی کلاسن،‌ آخرین بازیکن مدنظر ناپولی است که مخالف استفاده حق‌تصویرش در قبال قرارداد با باشگاه است. بازیکن 25ساله هلندی، فردا با پیشنهاد جدیدی از سوی ناپلی‌ها مواجه خواهد شد.

یوونتوس: آخرین دستپخت مینو رایولا برای بیانکونری، یک ستاره 18ساله از لیگ هلند است. لئاندرو فرناندز با پایان قراردادش به صورت آزاد از آیندهوون به تورین آمد و فردا در تست‌های پزکشی باشگاه شرکت می‌کند.

۲    
آی اسپورت
2018-01-31 03:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر