فهرست
تبعات رفتن استوکس و اورین؛ طارمی در تبریز؟
تبعات رفتن استوکس و اورین؛ طارمی در تبریز؟

تبعات رفتن استوکس و اورین؛ طارمی در تبریز؟

آی اسپورت - با وجود تمام تلاش‌های صورت گرفته برای کم کردن حساسیت‌ها در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی، رویارویی این دو تیم در چارچوب رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر در تهران باز هم با حواشی و درگیری‌های بسیار زیادی میان دو طرف توأم شد. این اتفاقات نه تنها جنگ میان دو باشگاه را به اوج خود رساند بلکه باعث شد اخبار پیرامون دو باشگاه نیز در این چند روز توجه تمامی رسانه‌ها را به خود معطوف کند غافل از اینکه جنگ‌ها از مستطیل سبز به خارج از گود و به تحرکات نقل و انتقالاتی دو باشگاه نیز کشیده می‌شود.

با توجه به اخباری که به گوش می‌رسد جنگ سرخ‌های تهران و تبریز این بار به خارج از ایران و آن سوی آب‌های خلیج فارس کشیده، چون یکی از بازیکنانی که در صدر سبد خرید‌های زمستانی دو باشگاه قرار دارد، روز‌های پایانی حضورش در لیگ ستارگان را سپری می‌کند و تصمیم به بازگشت گرفته است. مهدی طارمی با توجه به عملکرد نه چندان مطلوب با پیراهن الغرافه از دید رسانه‌های دوحه، از آن دست بازیکنانی است که در زمستان جای خود را به ستاره دیگری می‌دهد از همین رو بازگشت او به لیگ برتر محتمل‌ترین اتفاق قلمداد می‌شود. مشتری این بازیکن ملی‌پوش، اما تنها پرسپولیسی‌ها نیستند، چون گفته می‌شود با اتفاقات رقم خورده از سوی زوج بریتانیایی خط حمله تراکتورسازی، مالک متمول این باشگاه نیز نام طارمی را در فهرست گزینه‌های جدی خود برای پر کردن جای خالی آنتونی استوکس و لی هری اروین قرار داده است.

مهدی طارمی که پرسپولیسی‌ها در تلاش بودند با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی که خود باعث و بانی بسته شدن آن از سوی فیفا بود، برای سومین بار با او همکاری داشته باشند به یکباره با چشمکی که تراکتوری‌ها به این بازیکن گران‌قیمت زد، بر سر دو راهی تهران و تبریز قرار گرفت و پرسپولیسی‌ها که امیدوار بودند برانکو را به برگرداندن طارمی راضی کنند، با شوک بزرگی روبه‌رو شدند تا جنگ‌های پنهان آن‌ها با رقیب تبریزی وارد فاز تازه‌ای شود. آنچه به گوش می‌رسد اینکه تراکتوری‌ها که تجربه شیرینی از همکاری و خرید کاپیتان‌های اول تا سوم تیم ملی دارند سخت به تکاپو افتادند تا با جذب طارمی در نیم‌فصل دوم تیمی کهکشانی‌تر روانه بازی‌ها کنند تا با این حرکت هم تیم خودشان تقویت شود هم مانع تقویت رقیبی همچون پرسپولیس شوند. در این راه پالس‌های ابتدایی نیز ارسال شده و همه در انتظار پاسخ نهایی ستاره بوشهری الغرافه هستند.

مهدی طارمی در این فصل از رقابت‌های لیگ ستارگان قطر با وجود اینکه یکی از گران‌ترین بازیکنان خارجی الغرافه محسوب می‌شود آمار گلزنی خوبی از خود بر جا نگذاشته است. رسانه‌های قطری هم با اشاره به آمار ضعیف ملی‌پوش ایرانی انتقادات از طارمی را به اوج خود رساندند تا جدایی او از فوتبال قطر قطعی به نظر برسد تا این اتفاق زمینه برای اوج گیری جنگ‌ها میان دو باشگاه پرطرفدار تهرانی و تبریزی را فراهم کند. البته در واکنش به این اخبار سران تراکتور و همین‌طور سرمربی این تیم سعی در مخفی نگه داشتن نام بازیکنان مدنظر خود در زمستان را داشتند از جمله محمد تقوی که دیروز در گفتگو با خبر نگاران مدعی شد هیچ اطلاعی از مذاکره با طارمی و احمدزاده ندارد، اما منابع آگاه می‌گویند مذاکره مقدماتی میان طارمی و تراکتور انجام شده است.

خبر ورزشی

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-11-29 14:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
پتانسیل ادامه حماقت را داره طارمی. مهم نیست دیگه هرجای میخواد بره
sirvan.f
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۴
اگه بخواد بیاد ایران و واقعا برانکو بخوادش اخلاقا باید پرسپولیسو انتخاب کنه،به برانکو و پرسپولیس خیلی مدیونه.آقای سرباز وظیفه،همون که تیمای نظامی نخواستنش و رفت پادگان،این برانکو بود که فرستادش جام جهانی،برانکو بود که تبدیلش کرد به مردسال و آقای گل،البته از این بشر بعید نیست پیشنهاد پرسپولیسو زمین بزاره یهو بره استقلال.
۴
Smn
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
از تحریریه خبر ورزشی خواهشمندیم سنتی و صنعتی رو مخلوط نکنن.کی گفته طارمی گزینه پرسپولیس هست ؟ هیچ شخص مرتبط با پرسپولیس صحبتی در مورد طارمی نکرده شما چجوری صحبت از اینکه گزینه پرسپولیس هست میکنید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر