فهرست
اصرار سپاهان؛ بازی با پرسپولیس قبل از نیم‌فصل
اصرار سپاهان؛ بازی با پرسپولیس قبل از نیم‌فصل

اصرار سپاهان؛ بازی با پرسپولیس قبل از نیم‌فصل

آی اسپورت – رسیدن تا فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا تعداد بازی‌های عقب‌افتاده پرسپلیس در لیگ برتر و جام حذفی زیاد شود و حالا این احتمال وجود دارد که تعدادی از این بازی‌ها که مربوط به نیم‌فصل اول می‌شوند در لابلای بازی‌های نیم‌فصل دوم برگزار شوند. این اتفاق اما به معنای حضور بازیکنان جدید پرسپولیس در این بازی‌هاست. سپاهان یکی از تیم‌هایی است که بازی‌اش با پرسپولیس به دلیل تداخل با لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد ولی مدیران این باشگاه خواهان این هستند که بازی عقب‌افتاده آنها با پرسپولیس قبل از آغاز نیم‌فصل دوم برگزار شود. مسعود تابش در این باره می‌گوید: «بدون شک چنین درخواستی داریم. به هر حال سپاهان هم مثل پرسپولیس و برخی تیم‌های دیگر مدعی قهرمانی در لیگ برتر است. این درست نیست که حریف ما با یک ترکیب متفاوت به مصاف ما بیاید و در مقابل بقیه ترکیب دیگری داشته باشد. سپاهان هم سابقه حضور در بالاترین سطح از فوتبال آسیا را دارد. اما هرگز حاضر نشدند یکی از بازی‌های داخلی‌مان را دو روز جابجا کنند. آنوقت بازی‌های فعلی ما تغییر می‌کند. گلایه‌ای هم نداریم و برای پرسپولیس در بازی فینال آرزوی موفقیت می‌کنیم. فقط خواسته‌ایم تا عدالت رعایت شود و با پرسپولیس در نیم‌فصل اول بازی کنیم.»

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2018-11-08 00:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
تی تی
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۱۲
کاملا خواسته به جایی هست. امسال سازمان لیگ عجیب برنامه رو به نفع پرسپولیس تغییر داده. بسه دیگه آقای فتاحی. سوپر جام مفتی دادی بهشون. لیگ و حذفی هم داری براشون جور میکنی.
شله زرد
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۱۹
اگه عدالت رعایت میشد شله زرد بجای نفت تهران سقوط میکرد
امید از تفت
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۶:۲۷
نیم فصل اول و دوم فرقی نمیکنه. در هر صورت بازنده هستید.
6
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
باز پرسپولیس به خاطر فینال اسیا بازیش لغو شده این وسط بازی کیسه با چه منطق و استدلالی بدون رضایت پدیده لغو شده؟؟؟؟
تراكتور
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
جالبه كاشيماآنتلرزتو ليگ ژاپن حتي يه بازي عقب افتاده نداره اونوقت سازمان ليگ بهر بهانه اي بازيهاي پيروزي عقب مي اندازه سازمان ليگ اگه عمدي تو كارش بايد پاسخگو باشد اگرهم برنامه ريزي بلد نيس دست ازسرليگ بردارد بايرن وميلان منچستر با اونهمه بازي در هفته بايد تو ليگهاشون 20تا بازي عقب افتاده داشته باشن ويه فصلشون 3فصل طول بكشه
۷
غــرش طــوفان زرد
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۲
صــدای پای سپــاهان.. دلهره در اردوی سرخ هــای پایتخت..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر