فهرست
شفر در اینستاگرام؛ عصبانی هستم
شفر در اینستاگرام؛ عصبانی هستم

شفر در اینستاگرام؛ عصبانی هستم

آی اسپورت - وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی امروز تمرینات تیمش را آغاز کرده که به نظر می‌رسد از شرایط تیمش راضی نیست. چند روز پیش شفر وقتی به ایران بازگشت پاسپورت او به دلیل پرداخت نکردن مالیات گرفته شد. در این بین شفر که از این وضعیت بسیار ناراضی است این ناراحتی را به فضای مجازی کشیده و با قراردادن متنی در صفحه اینستاگرامش از مدیریت استقلال به دلایل مختلف انتقاد کرده است.

شفر در پستی که به اشتراک گذاشته، گفته که از مدیریت باشگاه به شدت ناراحت است و قصد حل شدن این مشکلات را دارد. شفر در این پست از مدیریت باشگاه استقلال خواسته که مشکلات قراردادها را حل کنند و کادر پزشکی این تیم و دکتر نوروزی هم به کادرفنی این تیم برگردند. همچنین او نوشته که تعداد بازیکنی که از باشگاه برای جذب درخواست کرده بیشتر بوده و این باشگاه تنها بخشی از فهرست او را تهیه کرده است.

شفر همچنین در مورد وضعیت تمدید قرارداد تیام، ابراهیمی، جبارف، فرشید باقری و وریا غفوری با باشگاه استقلال هم نوشته که باید هر طور که شده تمدید شود. او در این پست اعلام کرده که ساشا پسرش که عضو کادر فنی استقلال است در حال حاضر در اروپا حضور دارد تا یک کمپ تمرینی و یک بازی دوستانه را برای استقلال فراهم کند.

۶ ۹  
آی اسپورت
2018-06-25 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
امید
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
به هر حال خرید بازیکن ده میلیاردی این عوارض را هم داره
مارال
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۲
لیستی که داده از این بیشتر بوده؟! خخخخ ی دفعه همه لیگ و بگیرید راحت دیگه چه کاریه !
444
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
خوب نیست سرمربی مسائل تیمش رو ببره تو اینستاگرام و هوادارا رو مقابل مدیریت قرار بده و کم کاری خودش رو بندازه گردن بقیه. تا حالا تو خونه نشسته بوده بازی های جام جهانی رو میدیده بهونه رو میذاره سر مدیریت. بهونه نیومدن پسرش هم گذاشته سر اینکه داره کمپ انتخاب میکنه!!!!!!!!
####
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
کار کردن با دوجین بازیکن و یه تیم پرستاره از عهده صمدمرفاوی هم برمیاد شما چقدر به توانایی هات ایمان داری که شرط موندنت رو موندن ستاره های تیمت قرار دادی؟؟؟؟
۷
((
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
شفر سرمربی خوبیه ولی نباید هوچی بازی راه بندازه فوتبال ایران همینه با همین ظرفیت ها. فکر میکنم الان پرسپولیسیا قدر برانکو رو بیشتر میدونن که با عِلم به محرومیت قراردادش رو تمدید کرد و گفت هرکس دلش با تیم نیست میتونه بره.
كسري
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۴
اي اسپرت چرا پيامم رو نذاشتي؟؟فقط چون به شفر جونتون گفتم [...] و هوچي گر؟؟چرا يه مشت [...] ميان هر چي كه لايق خودشون و خانوادشون هست رو به برانكو و پرسپوليسيها ميگن ميچاپي؟؟!!بله گفتم شفر به جاي اينكه مثل ادم بره مشكلات رو به مديريت تيم كيسه بگه و مراتب ناراحتيشو اعلام كنه مثل هوچيگرها و لمپنها دادار دودور راه ميندازه تا مثلا اين كيسه هاي متوهم كه هميشه توهم حمايت وزارت رو از تيم ما دارن(درحالي كه هميشه بيشترين خريد و بيشترين كمك رو هم از وزارت و هم از فدراسيون دارن چه داوري و چه برنامه ريزي و بيشترين خرج رو هم هر سال ميكنن)از اب گل الود ماهي بگيرن تا هم بازيكن ١٥ ميلياردي بگيرن و هم اين پير [...] ناراحت بشه كه بازيكنهاي دلخواهش رو نگرفتن بله اين پير[...] دندونهاي اين قوم ياجوج كيسه رو شمرده و با اينكارش داره اين كيسه هاي دوزاري رو انتريك ميكنه.اين كيسه هاي متوهم هم الان فرياد وامصيبتا سر ميدن و ميگن ما مظلوم هستيم و فلسطين و شما اسراييل و غاصب .اي اسپرت فقط اگه چاپ نميكني توهينهاي اون هوچيگرها رو هم چاپ نكن چون از قديم ميگن ظلم بالسويه عدل هستش.
كسري
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۷
خرفت فقط گفتم خرفت يعني اگه تو اي اسپرت بياي توهينهاي اين كيسه هارو به برانكو بنويسي ... به شرفتون.
كسري
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۱
يعني من گفتم خرفت فقط گفتم پيرخرفت چاپ نكردي ولي اون پستها چقدر به برانكو بي احترامي كردن ولي شما چاپ كردين اهاي پرسپوليسيها اين اي اسپرت توهين به برانكو رو چاپ ميكنه ولي خرقت گفتن رو سه تا نقطه ميذاره .فقط چرا؟؟
pooyan
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
سه تا كامنت گذاشته طرف
كامنت كه چه عرض كنم
پسر جان مارال و پرسپوليس واقعي هم هوادار تيم رقيبن
ولي شما و امثال شما از اونطرف
و عده اي ديگه از طرف ما هنوز نميفهميد فوتبال و هواداري يعني چي
دهنتون رو باز ميكنيد و هر چرندي رو ميريزيد بيرون
اي اسپورت هم كه كلا يا نميفهمه توهين چيه يا كلا شبيه فيلترينگ اينترنت با كلمه كاف دار سانسور ميكنه
مشكل من نظرات مخالف نيست
مشكل اونجايي بوجود مياد كه هر چرندي رو به اسم هواداري و تعصب بخورد ملت ميدن
بياييد كسري نباشيم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر