فهرست
سوال عجیب توخل؛ باید نگران باشم؟
سوال عجیب توخل؛ باید نگران باشم؟

سوال عجیب توخل؛ باید نگران باشم؟

آی اسپورت – پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته (جمعه) در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه در حالی در خانه رمس تن به شکست ۳ بر یک داد که این تیم رکوردی تاریخی در این رقابت‌ها از خود بر جای گذاشت. پاریسی‌ها که پیش از این قهرمانی خود در لوشامپیونه را مسجل کرده بودند، با گلی که کیلیان امباپه در دقیقه ۵۹ به ثمر رساند، تبدیل به اولین تیمی در تاریخ این رقابت‌ها شدند که در تمامی بازی‌های فصل خود موفق به گلزنی شده است.

توخل که تیم تحت هدایتش در ۱۰ بازی اخیر در تمامی رقابت‌ها تنها سه پیروزی کسب کرده، پس از بازی شب گذشته در مواجهه با این پرسش که «فکر می‌کنید فصل بعد هم روی نیمکت تیم خواهید بود؟»، گفت: فکر می‌کنم می‌توانم بگویم بله، می‌خواهم در پاری‌سن‌ژرمن بمانم، اما در فوتبال هر روز می‌تواند اوضاع تغییر کند. شما اغلب این موضوع را از من می‌پرسید، اما من اینجا هستم. اگر اوضاع تغییر کند، مطمئن باشید که از جانب من نیست.

سرمربی آلمانی پاری‌سن‌ژرمن در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به شایعه احتمال حضور ماسیمیلیانو آلگری به جای وی در این تیم گفت: «صادقانه می‌گویم که بابت اینکه مدام در مورد آینده‌ام از من سؤال پرسیده می‌شود، کاملاً نگرانم. احساس می‌کنم شما چیز‌هایی می‌دانید که من نمی‌دانم. آیا شما - خبرنگاران - اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ آیا باید نگران باشم؟ می‌دانم که در فوتبال هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد.»

وی همچنین در پایان درباره شایعه درگیری نیمار با تعدادی از هم‌تیمی هایش گفت: «ما باید روی کارمان تمرکز کنیم و تیم، باشگاه و کادرفنی با هم باشیم. باید دوباره روحیه تیمی خود را پیدا کنیم و برای فصل بعد آماده شویم.»

 

تسنیم 

     
آی اسپورت
2019-05-25 13:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر