فهرست
دکه آنلاین: از بوندس لیگا به تبریز
دکه آنلاین: از بوندس لیگا به تبریز

دکه آنلاین: از بوندس لیگا به تبریز

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی مصاحبه با علیپور آقای گل لیگ است. او که از تیم هایی از روسیه و قطر پیشنهاد دارد گفته که یک پاس گل برای منشا کنار گذاشته. علی اکبریان در گفتگویی درباره زندگی عجیبش صحبت کرده. خبر ورزشی جزئیات جدایی شهباززاده از استقلال را هم توضیح داده است.

 

خبر ورزشی 25 دی
خبر ورزشی 25 دی

روزنامه گل با سیدجلال حسینی مصاحبه کرده و از قول کاپیتان پرسپولیس از جدایی طارمی دفاع کرده چرا که این جدایی پول خوبی به پرسپولیس رسانده. فرشید اسماعیلی هم گفته که اشکهای قربانی دل او را شکست و سعی می کند حتما به قربانی پاس گل دهد. مدیرعامل باشگاه استقلال هم درباره مهاجم تیمش صحبت کرده و گفته به دستیاران شفر توصیه کرده که با این بازیکن بیشتر تمرین کنند.

 

روزنامه گل 25 دی
روزنامه گل 25 دی

پیروزی جلد متفاوتی بسته و حادثه دلخراش برای سانچی را روی جلد برده. این روزنامه البته به رقیب سنتی هم گیر داده و نوشته که آمار شفر باعث به وحشت افتادن استقلالی ها شده چرا که تیم او در مقابل مدعیان حرفی برای گفتن نداشته و در 5 بازی خارج از خانه فقط صاحب یک برد شده است.

 

پیروزی 25 دی
پیروزی 25 دی

همشهری ورزشی مطرح شدن نام دنیزلی و الکساندر نوری به عنوان دو گزینه اصلی هدایت تراکتورسازی را به عنوان تیتر یکش انتخاب کرده و نوشته حضور سرمربی سابق وردربرمن در لیگ برتر می تواند اتفاق هیجان انگیزی باشد.

همشهری ورزشی 25 دی
همشهری ورزشی 25 دی

 

     
آی اسپورت
2018-01-15 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر