فهرست
پاسخ تند فتحی به طباطبایی؛ قصدش چیز دیگری است
پاسخ تند فتحی به طباطبایی؛ قصدش چیز دیگری است

پاسخ تند فتحی به طباطبایی؛ قصدش چیز دیگری است

آی اسپورت - یکی از منتقدان مدیریت باشگاه استقلال هادی طباطبایی است. او در چند نوبت به شدت امیر حسین فتحی را زیر سوال برده. فتحی تا امروز جوابی به انتقادهای طباطبایی نداده بود اما امروز به شدت دروازه‌بان اسبق استقلال واکنش نشان داده است:

همه نقدهایش غلط است

نقد باید مبتنی بر عدل،عقل، آگاهی و منطق باشد. متاسفانه نقدهای طباطبایی که در سال ۷۷ بازیکن من بوده هیچکدام مبتنی بر آگاهی نیست. این نقدهایی که می‌شود همه غلط است. آقای طباطبایی جباروف قراردادش ۴ ماه قبل از حضور من تمام شده و رفته بود. من قراردادش را فسخ کردم؟ قبل از اینکه من مدیرعامل شوم به آقای افتخاری و توفیقی گفته بودم که می‌خواهم به قزاقستان بروم. مجید حسینی ۲۰ روز قبل از مدیریت من در باشگاه استقلال با تیم ترکیه‌ای بسته شده است. در روزهایی که فضای مجازی وجود دارد شرایط برای مخفی کردن اطلاعات وجود ندارد. مجید حسینی قبل از من با یکصد هزار دلار به تیم ترکیه‌ای پیوسته بود ولی من با همکاری همکارانم این قرارداد را ۶ برابر کردم. این موضوع در روزنامه‌های ترکیه‌ای منتشر شد و ما هم در سایت باشگاه منتشر کردیم.

طباطبایی قصد دیگری دارد

امید ابراهیمی از باشگاه استقلال رفته بود و وقتی من آمدم اثری از ابراهیمی وجود نداشت. زمانی که در هیات مدیره بودم در جلسه بحث شد و گفتند که وی یک میلیون دلار قرارداد می‌خواهد و حتی تیام گفته بود که ۵۰۰ هزار دلار روی میز بگذارید،عکسش را بگیرید و برایم بفرستید تا من با شما صحبت کنم. این را آقای افتخاری می‌تواند شهادت بدهد. من برای ماندن تیام وقتی حکم گرفتم بلافاصله راهی ترکیه شدم ولی او به کشورش رفته بود. ۳ بار برای او بلیت گرفتم ولی او نیامد. حتی قبل از اینکه من به استقلال بیایم او با باشگاه عجمان قرارداد بسته بود. این قرارداد موجود است. امید نورافکن با ۵۰ هزار دلار از استقلال رفته که من از طریق فیفا پیگیر هستم که ۳۰۰ هزار دلار حق رشد او را بگیرم. طباطبایی قطعا از این مباحث مطلع است ولی با قصد دیگری این صحبت‌ها را مطرح می‌کند.

باید در مورد شهید قندی صحبت کند نه استقلال

به مردم و هوادار اطلاعات غلط ندهیم، کار پوپولیستی نکنیم! مظلومی، نراقی، فریبا و .... سهم خواه نیستند، سهم خواه کسانی هستند که بارها افراد را واسطه کردند که من به آنها پست بدهم. سهم خواه کسانی هستند که مسئولان وزارت را واسطه کردند که من به آنها پست بدهم. من اسم از کسی نمی‌آورم ولی طباطبایی که سال ۷۸ بازیکن من بوده بگوید چند روز مدیریت ورزشی کرده است؟ شما چطور به خودتان اجازه می‌دهید با ۳ سال بازی کردن در استقلال بگویید اگر حجازی و پورحیدری نیستند من هستم؟! شما باید در مورد شهید قندی یزد صحبت کنید! شما بگوئید چرا صباباتری منحل شد؟ او گفته بعد از باخت استقلال به السد چرا بحث پول تیام مطرح شد. این نشان از ناآگاهی و غرض ورزی است،۴۰ روز قبل از بازی ما با السد من پول را از عجمان گرفتم. طباطبایی در آن ۴۰ روز مسافرت بوده است؟

مگر هفته 28 لیگ است؟

اینجا اگر شما از کی‌روش بپرسید چرا آزمون را بعد از خداحافظی دعوت کردید و یا رضاییان را بدون تیم دعوت کرده نیم نگاهی به جایگاه مربیگری تیم ملی هم هست ولی اگر طارق همام یا سیدحسین حسینی مشکلی دارند به مدیریت باشگاه بر می‌گردد! استقلال چندان جایگاه متزلزلی ندارد، مگر هفته ۲۸ لیگ است؟ استقلال قطعا بر می‌گردد، از نگاه طباطبایی اگر استقلال برگردد مدیریت نقشی ندارد ولی وقتی تیم ببازد مدیریت مشکل دارد!

۷ ۶  
آی اسپورت
2018-10-14 11:59:00
نظر دهید

۶ نظر
مجتبی
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۵
اگه همین الان این مرغداری رو تعطیل کنن مطمن باشین به هیچ کجا بر نمیخوره
کاج کویر عاسیا
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۲
خدا شاهده مرغداری بیشتر از این تیم نحس درامدزایی و بازده داره هرسال گرون ترین تیم لیگ رو میبدن نهایتش داور باید به دادشون برسه
شلمغز آبی
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
و اینکه چرا تو هر برنامه تلویزیون طباطبایی حضور داره ؟؟

ح.ح
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
به چه جراتی به تیم شهید قندی یزد توهین کرده این ابله؟ چرا وسط دعوا سر کثافتکاری باشگاه بی ریشه تون اسم باشگاه های دیگه رو میبرید؟؟
...
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
فتحی حق داره طباطبایی قبل از اومدن فتحی یکی از طرفداران سرسختش بود وقتی فتحی اومد و بهش پست نداد شد منتقدش
كسري
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
اين طباطبايي هم ديده طويله ي كيسه رو و ديده خرتو خر هستش اومده اين وسط يه نمدي براي خودش صاحب بشه،ولي نميدونه كار هر بوزينه اي نجاري نيستش ،ممكنه خصيتينش تو شكاف بمونه خخخخخ .اصلا اين بوزينه ها رو ولشون كنيم پي كار خودشون چون از قديم ميگن زبان خر رو خلج بهتر ميدونه خخ همديگررو بهتر ميشناسن و جيك بوك هم رو ميدونن .اصلا طويله ي كيسه خر تو خري هستش .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر