فهرست
دلیل طغیان لحظه ای و شوت گل محمدی
دلیل طغیان لحظه ای و شوت گل محمدی

دلیل طغیان لحظه ای و شوت گل محمدی

آی اسپورت - پرسپولیس در شرایطی روز گذشته مقابل نفت آبادان اولین برد فصل خود را به دست آورد که یحیی گل محمدی در ثانیه های پایانی بازی نتوانست خشم خود را از تصمیم داور پنهان کند و با شوت کردن توپ کنار خط طولی محوطه فنی، باعث شد تا اکبریان با کارت قرمز او را اخراج کند.

گل محمدی که بعد از تصمیم داور در اعلام خطای مهدی شیری، اقدام به این حرکت کرده بود، در ابتدا تصور می‌کرد که هجوم دو بازیکن حریف روی پای مدافع راست تیمش باعث شده تا اکبریان به سود این تیم خطا بگیرد. اما در ادامه تلاش بازیکنان دو تیم برای تصاحب توپ، با سوت اکبریان و اعلام خطا به سوت نفت آبادان همراه شد تا سرمربی پرسپولیس تیمش را در موقعیت خطرناک ضربه ایستگاهی در ثانیه های پایانی بازی و احتمال از دست دادن 2 امتیاز شیرین ببیند. موضوعی که باعث خشم او شد و یحیی با شوت کردن توپ باعث شد تا اکبریان با کارت قرمز به سراغ او بیاید و ضمن اخراجش در این بازی، باعث شود تا سرمربی سرخ‌ها بازی هفته آینده تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان را در خانه حریف از دست بدهد.

  ۱  
آی اسپورت
2020-11-22 13:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فقط قرمز
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۴۳
بالاخره به طوری باید دل طرفداران تیم فراحکومتی رو بدست بیارن که اگه سرمربیشون بعداز اون فحاشیهای رکیک محروم شد اینورهم سرمربی رقیبشون محروم باشه وگرنه همه جای دنیا اعتراض به تصمیم داور کارت زرد داره اگه تکرارشد اخراج داره وگرنه چطور عارف غلامی دراعتراض به تصمیم داور توپ رو به شدت میکوبه زمین کارت زرد هم نمیگیره ولی اینور سرمربی تیم به شوت توپ مستقیم اخراج میشه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر