فهرست
لیورپول ۱-۰ اورتون؛ برد در دقیقه ۹۶
لیورپول ۱-۰ اورتون؛ برد در دقیقه ۹۶

لیورپول ۱-۰ اورتون؛ برد در دقیقه ۹۶

آی اسپورت - لیورپول موفق شد در شبی که فرصت های زیادی را از دست داد در نهایت در دقیقه ۹۶ و به شکلی اتفاقی توسط اوریگی به گل رسیده و پیروز دربی مرسی ساید لقب گیرد. اورتون بازی را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست به گل اول برسد اما ضربه سر یری مینا با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۱۱ سادیو مانه برابر دروازه اورتون صاحب فرصت شد اما ضربه محکم و والی او از بالای دروازه پیکفورد به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۲۱ بهترین فرصت ممکن برای گلزنی تیم مهمان ایجاد شد که ضربه سر آندره گومس در دو قدمی دروازه با واکنش تماشایی آلیسون همراه شد و در ریباند گومز روی خط دروازه لیورپول را نجات داد. در دقیقه ۳۲ شقیری فرصت بسیار خوبی در محوطه برای گلزنی داشت اما ضربه او در موقعیت تک به تک با فاصله کمی به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول والکات در موقعیتی خوب حتی از سد آلیسون هم گذشت اما در باز کردن دروازه لیورپول ناتوان بود تا ۴۵ دقیقه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

لیورپول نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۴ سادیو مانه در موقعیتی تک به تک می توانست گل اول را به ثمر برساند اما باز هم ضربه او راهی به دروازه نیافت. ۷ دقیقه بعد و با همکاری صلاح، مهاجم سنگالی لیورپول باز هم صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه پیکفورد به بیرون رفت. در ادامه باز هم لیورپول و اورتون هر ۲ برابر دقایقی صاحب توپ و میدان بودند اما نتوانستند خطر مهمی روی دروازه هم ایجاد کنند.

در دقیقه ۸۷ بهترین فرصت ممکن برای زدن گل پیروزی برای لیورپول ایجاد شد اما ضربه اوریگی در دو قدمی دروازه به دیرک دروازه اورتون برخورد کرد و وارد دروازه نشد. اما لیورپول در دقیقه ۹۶ به شکل عجیبی به گل رسید. فن دایک ضربه ای والی به سمت دروازه روانه کرد و حتی خودش هم نااامید در حال بازگشت به سمت دروازه بود که توپ به شکل اتفاقی به دیرک برخورد کرد و با اشتباه پیکفورد، اوریگی موفق شد دروازه را باز کند تا لیورپول در دقیقه ۹۶ پیروز دربی لقب گیرد.

۵    
آی اسپورت
2018-12-02 21:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر