فهرست
رازگشایی همسایه تورینی از زندگی رونالدو و جورجینا
رازگشایی همسایه تورینی از زندگی رونالدو و جورجینا

رازگشایی همسایه تورینی از زندگی رونالدو و جورجینا

آی اسپورت-  کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی دنیای فوتبال تابستان سال ۲۰۱۸ چمدان هایش را بست و با ترک مادرید عازم تورین شد تا زندگی جدیدی را دراین شهر آغاز کرده و برای تیم یوونتوس به میدان برود.

در طول این مدتی که کریس و خانواده اش در تورین مستقر شدند، مردم این شهر لطف زیادی به آنها داشتند و کریس هم توانست با یووه یک اسکودتو و یک سوپرکاپ ایتالیا را فتح کند. رونالدو و خانواده اش در دو ویلای لوکس و مجلل که با یک قطعه زمین به هم مرتبط شده اند زندگی می کنند و همین حریم خصوصی زندگی رونالدو و همسرش را تامین می کند. آنها در محله ای زندگی می کنند که تعدادی از هم تیمی های رونالدو در یووه و همچنین رئیس باشگاه بینکونری هم در آنجا ساکن هستند.

دراین میان یکی از همسایه های کریس رونالدو درمورد جزئیاتی از زندگی شخصی رونالدو در شهر تورین صحبت کرده است. او که الیزابت بورل (بتی بورل) نام دارد، دختر فارفالینو بورن، قهرمان یوونتوس در دهه های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ است. این خانم ایتالیایی در گفتگو با کوریره دلاسرا کریس رونالدو را یک همسایه ایده آل نامیده و گفته:« خانواده رونالدو یک همسایه ایده آل برای ما هستند. چرا که هیچ وقت مارا نه با میهمانی هایشان و نه با سروصداهایشان اذیت نمی کنند. خیلی ساکت هستند. اصلا میهمانی نمی گیرند و هرگز ندیدم که با اتومبیلشان از جاده اختصاصی ما عبور کنند.  معمولا کریس رونالدو را در حال رانندگی یک رولز رویز می بینم. او را هرروز با ماشینش که شیشه هایش دودی هستند در حال عبور می بینیم ولی در گاراژ خانه آنها چند ماشین دیگر هم هستند؛ یک ماشین لوتوس اسپورت  وچند ماشین دیگر. به علاوه آنها در خانه شان یک استخر سرپوشیده زیبا هم دارند و یک باغچه کوچک که به خوبی از آن نگهداری می شود و گلهای رنگارنگ دارد.»

خانم همسایه خانواده رونالدو ادامه داد:« گاهی وقتها کریستیانو جونیور، پسر رونالدو را می بیم که با اسکیتش مشغول است و از خیابانی که به خانه های ما منتهی می شود بالا و پائین می رود. همیشه چند بادیگارد پشت سرش هستند. جورجینا، مادر خانواده هم همیشه یک پرستار درکنارش دارد که به او کمک می کند؛ به ویژه برای هدایت کالسکه بچه ها: آنها یک کالسکه دوقلو برای دوقلوها دارند و یک کالسکه تک نفره برای دیگر فرزندشان.»

البته او درمورد شرایط زندگی فرزند بزرگتر رونالدو راضی به نظر نمی رسید و معتقد بود که گویی کریستیانو جونیور در یک زندان از جنس طلا زندگی می کند:« کریستیانو جونیور گاهی از خانه خارج می شود.. به مدرسه می رود و در جلسات تمرینی تیم کودکان یوونتوس شرکت می کند. اگر او دوستان بیشتری می خواهد، من 4 نوه دارم که می توانم به او معرفی کنم. به علاوه فرزندان و نوه های بقیه همسایه ها هم هستند که تقریبا هم سن و سال او هستند.»

۲۸ ۱  
آی اسپورت
2019-12-14 02:17:00
نظر دهید

۱ نظر
H
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۳
دوستان شاید باور نکنید ولی این حرفم دروغ نیست ولی قسم نمیخورم چون خوب نیس و خدارو خوش نمیاد ولی من دیروز یه پیام به رونالدو دادم و همینطور اصرار کردم بلاخره ج داد و باهاش یه گپی زدم و شمارمو دادم گفتم باهام رفیق میشی گفت تو بهترین کسی بودی که تالان باهاش گپ زدم و حال کردم و قراره برم تورین باهاش ملاقات کنم...رونالدو فراموشت نمیکنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر