فهرست
اولین قربانی آبی:  محسن و سرعت‌گیرها
اولین قربانی آبی: محسن و سرعت‌گیرها

اولین قربانی آبی: محسن و سرعت‌گیرها

آی‌اسپورت- اولین پاس گل در اولین بازی فیكس برای استقلال، نام پسرك لاغراندام آبی‌ها را به تیتر روزنامه‌ها دوخت. وقتی سوت پایان بازی با صبا در هفته چهاردهم با صبا به صدا درآمد، محسن كریمی را آخرین ناجی قلعه‌نویی می‌دانستند اما او به جای شریك‌شدن در رویاهای ژنرال، در كابوس‌های این مربی سهیم شد. یك نیمه كابوس‌وار روبروی تراكتور و خارج شدن از تركیب ثابت تیم در دربی هفته آخر، فصل را برای كریمی تمام كرد. امیر معتقد بود كه در محسن، یك پدیده تمام‌عیار نهفته است اما نیمكت استقلال در پایان فصل، دیگر به قلعه‌نویی تعلق نداشت. محسن كریمی، شاگرد پرویز شد. در هر دو مسابقه شروع فصل، در آستانه گل زدن قرار داشت اما تیرهایش، سرگرم خطاهای چند سانتی‌متری شدند. اولین گل‌اش را در هفته چهارم به استقلال اهواز زد. گل كلیدی یك بازی نزدیك. دو هفته بعد، سپر دفاعی گسترش فولاد را در هم شكست. حالا دیگر صاحب یك نام آشنا بود.

محسن. كریمی. پای ثابت تركیب مظلومی. ستاره نحیفی كه 5 گل برای استقلال به ثمر رساند. دربی برگشت را به خاطر مصدومیت از دست داد و آرام آرام به جای درخشش، به آسیب‌دیدگی خو گرفت. پدیده‌ای که حتی برای تیم ملی موردتوجه کی‌روش قرار دارد، در 16 مسابقه از لیگ شانزدهم حتی یک دقیقه هم به میدان نرفت. او کاملا آسیب‌پذیر شده بود و به محض درخشیدن در تیم منصوریان، زمین را به حالت افقی ترک می‌کرد. محسن با پای خودش به ترکیب اضافه می‌شد و با برانکارد بیرون می‌رفت. دردها، سرعت‌گیرهای کریمی بودند. تیرهایی كه مستقیم رویای او را نشانه رفتند و به هدف خوردند. فهرست شلوغ منصوریان برای فصل جدید، به چند قربانی نیاز دارد و یكی از آن‌ها محسن كریمی است. اگر اسم او در سهمیه زیر 23 سال قرار می‌گرفت، مشكلی برای ادامه همكاری استقلال با این بازیكن وجود نداشت اما محسن كریمی از 23 سالگی عبور كرده و حالا بازیكن بزرگسال استقلال است.

این هافبك به خاطر مصدومیت مدتی از میادین دور خواهد بود و همین بهانه كافی است تا استقلالی‌ها، طعم قلم قرمز را به نام خانوادگی‌اش بچشانند. پایان کریمی در استقلال نزدیک به نظر می‌رسد. پایان تلخ، غم‌انگیز و حسرت‌بار. او از استقلال جدا می‌شود و از مصدومیت، هنوز نه.

۵ ۸  
آی اسپورت
2017-07-17 18:54:00
نظر دهید

۸ نظر
استقلالیم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
چیکار کنه استقلال؟بذاره تولیست بمونه وجا اشغال کنه؟کف دستمونو که بونکرده بودیم که قراره مصدوم شه که،دایه های مهربونتر ازمادر که میگن شماهایید،
فرهاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
می توانست اینقدر پیرمرد نگیرد چند هفته صبر میکرد تا بهبود پیدا کند
استقلالي
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
به عنوان يه استقلالي از منصوريان ميپرسم كه چرا بازيكناي سن بالايي مثل جباري و جباروف و مگويان و... كه مطمئنا روي هم ده تا بازي هم نميكنن و دوتاشونم همين الان مصدومن بايد توي ليست باشن ولي بازيكن جوون و آينده داري مثل كريمي كه نهايت چندتا بازي اول رو از دست ميده بايد از ليست خارج شه؟ منصوريان هم داره راه قلعه نويي رو ميره، جمع كردن يه مشت بازيكن پير كه چند ساله از دوران اوجشون فاصله گرفتن و بازي دادنشون گرفتن سرعت و انرژي تيمه و بازي ندادنشون حاشيه و هزينه براي تيم
&
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۱
چون میترسه و امسال به هرقمیتی باید نتیجه بگیره
موراتا
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
ان شاالله به زودی برای همیشه از مصدومیت هم جدا میشه
۸
ناشناس
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
با کارشناس تغذیه همه چیز حل میشه محسن بهش انگشت بزنن مصدوم میشه در ضمن ابراهیمی میره و یعغوب یا رفتن مگو
۶
۲۲
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
دوپینگ....
۵
یک عرب
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۷
تیم پیرمردان و مصدومان به مربیگری علی لندنی. قطعا اخبار استقلال رو بیشتر از بقیه تیمها دنبال خواهم کرد خیلی باحاله
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر