فهرست
چه کسی جای کی‌روش می‌آید؟
چه کسی جای کی‌روش می‌آید؟

چه کسی جای کی‌روش می‌آید؟

آی اسپورت – برخلاف آنچه خداداد عزیزی و دیگر منتقدان کارلوس کی‌روش مدام ادعا می کردند، کی‌روش با جدایی از ایران به تیمی پیوست که رنکینگش به مراتب از ایران بهتر است و یکی از قدرت‌های فوتبال آمریکای جنوبی محسوب می شود. او با قراردادی ۳ میلیون دلاری این پیشنهاد کاری را بدست آورده است و رقمی تقریبا ۷۰ درصد بیشتر از قرارداد سالانه اش با ایران از تیم جدیدش پس از ۸ سال حضور در ایران می‌گیرد. با رفتن کارلوس کی‌روش حالا مسئله این است که چه کسی جای او را در تیم‌ملی می‌گیرد؟

درحالی که مسئولان فدراسیون فوتبال از اسلامیان تا کفاشیان و تاج مدام می‌گویند فدراسیون به خاطر عدم حمایت و مشکلات مالی در تامین بودجه قرارداد ۸۰۰ هزار دلاری کی‌روش برای ۶ ماه مشکل داشته است و وزارت ورزش هم اصرار دارد دخالتی در انتخاب سرمربی جدید نخواهد داشت و با پرداخت ۲۷ میلیارد تومان، کل حق فوتبال از بودجه سالانه به آنها پرداخت شده است، ولی هم تاج و تیمش و هم سلطانی فر و گروه شان خیلی با دقت می‌دانند عدم استخدام یک مربی در اندازه‌های کی‌روش برای‌شان چقدر می‌تواند ریسک به همراه داشته باشد.

آنها بر خلاف منتقدان بیرون از سیستم که می‌خواهند با اصرار بر استخدام مربی موقت ایرانی ، زمان بخرند و بعد از ۵ یا ۶ ماه گزینه مورد نظرشان را روی نیمکت بنشانند، به دنبال گزینه ای عملی برای تیم‌ملی هستند. اسامی مطرح شده مثل زیدان و مورینیو که واقعا حتی نگاه به اسامی‌شان بالاتر از توان فوتبال ایران است اما گزینه کلینزمن به دلیل خارج از چرخه بودن او در دستور کار قرار گرفته و طرفین مذاکراتی داشته اند.

فن مارویک مربی هلندی که آسیا را هم می شناسد، دیگر گزینه‌ای است که با فوتبال ایران مذاکره کرده است و چند اسم دیگر در این حد. مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش همچنان اصرار دارد بزودی یک مربی بزرگ خارجی که کمتر از کی‌روش نیست در صبح فوتبال ایران می‌دمد! البته همچنان با این ترجیع بند :«اندکی صبر...!» 

 

خبر آنلاین 

۱۶ ۱۰  
آی اسپورت
2019-02-09 11:44:00
نظر دهید

۱۰ نظر
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
مگه کی روش قرارداد بسته ؟
مگه غیر ایران کسی بهش پول میده فقط دلم میخواد بدونم پول خشک شویی لباسش را کی میده
دلال موزامبیکی
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
عشندی خبرانلاین باید هم برای اربابش نوشابه باز کنه! هنوط هیچکس از قرارداد ترکامامنچای کیروش با ایرن خبر نداره که این عوامفریب میگه 70 درضد بیشتر!!! کیروش هرچقدر پول گرفته فقط برای دو ماه کار در یال بوده و همش با پول و هزینه فدراسیون ایران مسافرت بوده! تمام هزینه های ایرانش به عهده فدراسیون بوده! بله آقای سیب زمینی پشندی! حتی پول خشکشوییش!! ضمن اینکه در حین از قرارداد پوشاک تیم ملی هم یهم داشته! برای هربرد مالدیو و فلسطین کلی پاداش میگرفته! قطعا مالیاتش با فدراسیون بوده! و در حین قرارداد با ایران با بانک سامان که پدر خانزاده در این بانک مدیر بوده قرارداد 5 میلیاری بسته بوده! و ....! هرچقدر بگیم شما هالو نمیبینید و نمیشنوید! پس همچنان سرتون رو مثل کبک در برف کنید و فکر کنید دیگران هم مثل شما کور و کر هستند!!
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۶:۱۸
همینکه تو و امثال تو هالو نیستین کافیه ؟ خدارا شکر تعداد شماها اینقدر زیاده که مملکتمون پسیرفت روزافزدگون داره !
ایرانی متمدن!!!!!! با اون حرف زدنت
اریا
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
بخدا فن مارویک خوب نیست جدا از اینکه خیلی بد اخلاقتره کیروش هست با هر سه فدراسیون هلند عربستان و استرالیا دعواش شد و اخر سرم برکنار شد و اصلا صبر برای جنجال و مبارزه با جنجالو نداره که کشور ما مهدش هست. باید مربی بیاد که سی وی بسیار قوی داشته باشه حتی قوی تر از کیروش.مطمئنا با مربی معمولی خارجی و کل مربی های ایرانی بازیکنای تیم ملی که با کسی که مثل کیروش کار کردند ناخودآگاه مدام به فکر مقایسه میروند و خود این بار روانی ایجاد میکنه تا چند سال.جدا از مسئولین دزدمون برای این قضیه یه فکر اساسی کنید و کمیت و بودجه نباید فدای کیفیت بشه... به هیچ عنوان از مربی های کروات و به خصوص شخص برانکو هم نباید استفاده بشه و توجه به چند دستگی ایجاد شده در باشگاه ها!فقط مربی های طراز اول دنیا
محمد
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
اگه کارلو آنجلوتی هم بیاد ایران، با امکانات نصفه و نیمه باید کار کنه و پیرهنشم از منیریه بیاد،بنابراین موفق نمیشه
آرمان
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۵۰
وقتی خداد عزیزی و قلعه نوعی و ممد مایلی در مورد کیروش نظر میدن همین میشه بساطمون . اونا تو مربی گری چه گلی زدن سرمون. تقصیر صدا سیماست با کارشناسان و مجریان دوزاریش. حالا مونده بزار نوبت غصه خوردنم میرسه. فقط کاشکی مصاحبه آقایونی که میگفتن پیشنهاد نداره و این پولو هیچکی نمیده بهش بپخش بشه. به خدا اینا خیلی رو دارن بازم میان حرف میزنن. برانکو با کیروش دعوا میکرد که میکرد چه عیبی داره چرا باید یکیشون حذف میشد.
nima bagheri
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۵
هیچ مربی در اندازه کی روش استخدام نخواهد شد
و فوتبال ما به علت فساد فراگشیر فدراسیون و وزارت ورزش تباهی اش آغاز شد
در ضمن چه لذتی داریم می بریم از سوختن مخالفان کی روش بعد از رفتن اش به کلمبیا
از راهبر و رستم پور و قدوسی و خداداد و مینو وند چه خبر ؟
گوزن نر
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
اینها فعلا تو چاه فاضلاب هستند تا یکی مثل خیابانی آشغال اینها را بیاره تو برنامه فرمایشیش و دوباره زبون واکنن
۶
.
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
این تیترها باد هواست.فقط برای شلوغ کردن سایته و داره به اقای ناظمی حال میده.مربی تیم ملی برانکو شده و پیش قرارداد هم امضا کردن فقط به دو دلیل که یک هوادارای پرسپولیس شلوغ نکنن و لز التهاب رفت کیروش کم بشه تو خرداد بطور رسمی اعلام میکنن تا اون زمان مربی موقت داخلی.
۳
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۶:۱۶
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر