فهرست
ستاره جوان استقلال؛ نگران باشید، جای ما اینجا نیست
ستاره جوان استقلال؛ نگران باشید، جای ما اینجا نیست

ستاره جوان استقلال؛ نگران باشید، جای ما اینجا نیست

آی اسپورت- فرشید اسماعیلی رفته رفته جایگاهش را در استقلال محکم تر می کند. او گام های بزرگی در راه پیشرفت برداشته و حالا یکی از مهره های کلیدی منصوریان به حساب می‌آید. اسماعیلی در گفت و گو با خبرورزشی درباره وضعیت استقلال، خودش و آینده تیم حرف هایی می‌زند.

 

هواداران نگران نباشند

بازی سختی مقابل سیاه جامگان داشتیم و سه امتیاز خیلی مهمی گرفتیم. این بازی یک نکته خیلی مثبت داشت. موقعیت هایی که ساختیم. نشان دادیم کم کم تبدیل به استقلالی می شویم که هواداران استقلال می خواهند. به خاطر همین بود که از اول می گفتیم هواداران نگران نباشند و به قول معروف غم شان نباشد. آنها استقلال را هجومی می خواهند و ما هم تضمین می دهیم با همه وجود به زمین برویم و بشویم همان تیمی که دوست دارند. قطعا استقلال هجومی و هجومی تر می شود. کادر فنی هم تدابیر خوبی اندیشیده و کمی بیشتر زمان نیاز داریم. بازی با سیاه جامگان امیدواری را بیشتر کرد. درست است موقعیت هایی به حریف دادیم ولی موقعیت های بیشتری ساختیم و می توانستیم در همان نیمه اول اختلاف را بیشتر کنیم.

در بازی سیاه جامگان دو بهانه داشتیم

هر جا می رویم هواداران استقلال هستند و ما را شرمنده خودشان می کنند. در مشهد هم کنار تیم بودند. هم قبل از بازی لطف داشتند هم در بازی و هم پس از مسابقه. خیلی لذت بخش است که به هر شهری می روید طرفداران زیادی می بینید که به خاطر شما به ورزشگاه می آیند. فقط دوست داریم به عشق همین هواداران موفق باشیم. البته در بازی سیاه جامگان یک بهانه دیگر برای بردن داشتیم. می خواستیم ببریم و آن را تقدیم به منصورخان پورحیدری کنیم. همین جا از همه مردم ایران می خواهم برای این اسطوره فوتبال ایران دعا کنند که هر چه زودتر از روی تخت بیمارستان بلند شود.

جای‌ ما اینجای جدول نیست

در سه هفته قبلی لیگ صعود خوبی در جدول لیگ داشته ایم و فعلا در رده هفتم هستیم. 8 امتیاز از صدر جدول عقب افتاده ایم. همین مسئله به ما انگیزه مضاعف می دهد که بازی هایمان را ببریم و عقب افتادگی را جبران کنیم. با کمک این هواداران که عاشق تیم شان هستند، می توانیم به جمع مدعیان برسیم. همه می دانند که ما جایگاهمان اینجای جدول نیست. خیلی زود به جایی برمی گردیم که جایگاه واقعی مان است.

می دانیم برای چه تیمی توپ می‌زنیم

همه می دانیم برای چه باشگاه بزرگی توپ می زنیم. همه می دانیم چطور یک برد ما هواداران را خوشحال و چطور یک شکست مان نارحت شان می کند. برای همین است که به چیزی جز منافع تیم فکر نمی کنیم. همه دنبال موفقیت استقلال هستیم و شاید در این مسیر گهگاه مشکلاتی هم پیش بیاید ولی دست در دست هم این مشکلات را پشت سر می گذاریم.

نمی خواهم یک دوره کوتاه باشم

می خواهم سال ها پیراهن استقلال را بپوشم و برای این هواداران فوق العاده بازی کنم. دوست دارم بازیکنی باشم که خاطرات خوبی از خودم به جا بگذارم نه کسی که فقط یک دوره کوتاه در این باشگاه باشم و خیلی زود فراموش شوم. دومین سال حضورم را در باشگاه سپری می کنم. می خواهم مفید باشم و حتی یک روز از استقلال به اروپا برسم. این یکی از آرزوهای بزرگی است که دارم.

هواداران منصوریان را دوست دارند

خوشحالم که باشگاه از آقای منصوریان حمایت کرد. او مربی جوان و موفقی است. در نفت نشان داد که موفقیتش اتفاقی نبوده است. هواداران هم علی آقا را واقعا دوست دارند. بعد از دربی دیدید که چطور تشویق شد و این نشان می دهد آنها دوست دارند بماند و کارش را کند. مشخص شد که حمایت باشگاه هم بی نتیجه نبوده. استقلال کم کم اوج می گیرد و شک نکنید روزهای بهتری در راه است.

     
آی اسپورت
2016-10-17 13:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر