فهرست
تراکتورسازی۴-۱ ذوب‌آهن؛ آموزش کامبک زدن!
تراکتورسازی۴-۱ ذوب‌آهن؛ آموزش کامبک زدن!

تراکتورسازی۴-۱ ذوب‌آهن؛ آموزش کامبک زدن!

آی اسپورت – هری اروین به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و در عرض 7 دقیقه هت‌تریک کرد تا شاگردان محمد تقوی در ورزشگاه یادگار امام از یک باخت خانگی به یک پیروزی درخشان برسند.

هفته دوازدهم لیک هجدهم، جمعه 18/08/97، ساعت 15:45، ورزشگاه یادگار امام تبریز

داور: محمدحسین زاهدی فر          کمک ها: بابک داوری، مهدی عالیقدر

تراکتورسازی: محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمدطیبی، احسان‌حاج‌صفی، محمدرضا‌مهدی‌زاده، علی‌طاهران(53 - اروین)، مهدی‌مهدی‌پور، یوکیاسوگیتا(84 - حامد حسینعلی زاده)، مسعودشجاعی، دانیال‌اسماعیلی‌فر(72 - احسان پهلوان)، آنتونی‌استوکس

سرمربی: مجتبی تقوی

ذوب آهن: رشید مظاهری، هادی محمدی، عارف غلامی(62 وحید محمدزاده)، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم زاده، حمید بوحمدان، محسن مسلمان، زبیر نیک نفس(68 ادی ارناندز)، محمدرضا حسینی، ماریون (68 محمدرضا عباسی) و ارسلان مطهری

سرمربی: امید نمازی

کارت زرد:

میلاد فخرالدینی(3) هادی محمدی(57) از ذوب آهن

شرح گل ها:

تراکتورسازی 0 ذوب آهن 1 (دقیقه 26، محسن مسلمان): حرکت تند و تیز مطهری پشت محوطه جریمه یک خطا برای این تیم به همراه داشت. محسن مسلمان پشت این ضربه قرار گرفت و توانست به زیبایی دروازه تراکتوری ها را باز کند.

تراکتورسازی 1 ذوب آهن 1 (دقیقه 57، لی اروین): گلزن تراکتوری ها تنها دقیقه پس از ورود به زمین موفق شد پاس کات بک استوکس را در یک موقعیت تک به تک با مظاهری موفق شد دروازه ذوبی ها را باز کند.

تراکتورسازی 3 ذوب آهن 1(دقیقه 62، لی اروین): باز هم لی اروین موفق شد دروازه ذوبی ها را باز کند تا او در کمترین زمان ممکن بتواند هت تریک کند و سه بار دروازه تیم مهمان را باز کند. او توانست باز هم با مظاهری تک به تک شد و توانست توپ ریباند را وارد دروازه کند.

تراکتورسازی 4 ذوب آهن 1 (دقیقه 75، مسعود شجاعی): کاپیتان تیم ملی هم توانست در این بازی پای خود را به گل باز کند. مسعود شجاعی پس از پاس پهلوان توانست با یک ضربه دقیق دروازه تیم ذوب آهن را برای چهارمین بار باز کند.

دقایق حساس :

دقیقه 13 – مهمترین خطر این دیدار در این دقیقه اتفاق افتاد و ارسال بلند ذوبی ها با دخالت مدافع تراکتور راهی کرنر شد.

دقیقه 13 – ارسال بلند مسلمان موقعیت خوبی برای ذوبی ها ایجاد کرد که ضربه سر مهاجم ذوبی ها توسط مدافع تراکتوری ها دفع شد.

دقیقه 18 – شوت دیدنی دانیال اسماعیلی فر از پشت محوطه جریمه با واکنش به موقع مظاهری مهار شد.

دقیقه 38 – ارسال ذوبی ها از  جناح راست با ضربه آکروباتیک ماریون دروازه تراکتوری ها را تهدید کرد اما این توپ از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 39 – شوت سنگین اسماعیلی فر از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

دقیقه 48 – اولین حمله این دیدار در نیمه دوم توسط ذوبی ها صورت گرفت اما این توپ راهی به دروازه تیم میزبان نیافت.

دقیقه 52 – ارسال خطرناک سرخ پوشان روی دروازه ذوبی ها چیزی نمانده بود تا موقعیت گلزنی برای این تیم به وجود بیاید اما پرواز مظاهری روی سر بازیکنان این تیم این خطرر را هم دور کرد.

دقیقه 87 – یک موقعیت دیگر چیزی نمانده بود تا دروازه ذوبی ها را برای پنجمین بار باز کند اما گلر ملی پوش این تیم توانست موقعیت خطرناک حریف را در حالتی تک به تک مهار کند.

دقیقه 1+90 – شوت راه دور ارناندز دروازه تراکتوری ها را تهدید کرد اما فروزان توانست این تیم توپ را مهار کند.

حاشیه ها:

* هواداران تبریزی فراوانی از این دیدار استقبال کردند به طوریکه حضور هواداران تیم تراکتورسازی در این دیدار را می توان یکی از پرهوادارترین بازی های لیگ هجدهم محسوب کرد.

*مصدومیت اشکان دژاگه باعث شد تا وی در ترکیب این تیم حضور نداشته باشد تا همچنان دو کاپیتان دیگر تیم ملی در ترکیب تراکتوری ها حضور داشته باشند.

* ارسلان مطهری در این بازی برای اولین بار در ترکیب ذوب آهن حضور یافت.

* بازیکنان فراوانی از دو تیم پیش از این پیراهن تیم روبرو را به تن داشتند.

* مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر در ترکیب اصلی و احسان پهلوان در نیمکت، تراکتوری هایی هستند که پیش از این در عضویت تیم ذوب آهن بودند.

* هادی محمدی، مسعود ابراهیم زاده، ارسلان مطهری و میلاد فخرالدینی از تیم ذوب آهن نیز پیش از این برای تراکتوری ها به میدان رفتند.

۱۳    
آی اسپورت
2018-11-09 17:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر