فهرست
گزارش روز: بدشانسی زیزو/ هفت مصدوم مادریدی‌ها
گزارش روز: بدشانسی زیزو/ هفت مصدوم مادریدی‌ها

گزارش روز: بدشانسی زیزو/ هفت مصدوم مادریدی‌ها

آی اسپورت- در حالی که این روزها رئال مادرید روی دور تساوی‌های پیاپی افتاده است، تعداد آسیب دیده‌های این تیم نیز به عدد هفت رسیده.

خامس رودریگس دیروز در دیدار برابر ایبار قرار بود در ترکیب اصلی رئال مادرید به میدان برود اما به دلیل مشکلات عضلانی پای چپ خود نتوانست بازی کند تا متئو کواچیچ جای او را در ترکیب اصلی بگیرد. 

رودریگس به خاطر آسیب دیدگی‌ نمی‌تواند تیم ملی فوتبال کلمبیا را برای بازی‌های ملی همراهی کند. این تیم سه روز دیگر به مصاف پاراگوئه می‌رود و هفته آینده میزبان اروگوئه خواهد بود. هر دو بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه است.

رافائل واران هم پس از پایان نیمه نخست در دیدار دیروز برابر ایبار به علت آسیب دیدگی تعویض شد. مدافع فرانسوی برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی به تیم ملی کشورش نیز دعوت شده بود. فرانسه 7 سپتامبر به مصاف بلغارستان می‌رود و سه روز بعد برابر هلند قرار می‌گیرد اما واران با این شرایط نمی‌تواند کشورش را همراهی کند. هنوز مشخص نیست در بازی بعدی رئال مادرید در لالیگا (برابر رئال بتیس) می‌تواند بازی کند یا نه.

کریم بنزما دوباره آسیب دید و در بین دو نیمه، آلوارو موراتا جایگزینش شد. بنزما به تیم ملی کشورش (فرانسه) دعوت نشده است و امروز میزان آسیب دیدگی‌ و دوری‌اش از میادین مشخص خواهد شد.

پیش از این مارسلو در 21 سپتامبر در دیدار برابر ویارئال آسیب دیده بود. او دو بازی آخر مادرید را از دست داد. مدافع برزیلی مشکل عضلانی در پای راست خود دارد. او در روزهای اخیر شروع به دویدن کرد و به توپ ضربه زد و می‌تواند پس از پایان فیفا دی به میادین بازگردد.

کاسیمیرو هم برابر اسپانیول آسیب دید و بین یک تا دو ماه از میادین دور خواهد ماند. بر همین اساس نمی‌تواند در بازی آینده مادرید حضور داشته باشد.

فابیو کونترائو پس از پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی شدیدش، سه هفته است با تیم تمرین می‌کند اما این هفته دوباره دچار آسیب دیدگی شد. هنوز معلوم نیست چه زمانی به میادین بازخواهد گشت.

فهرست آسیب دیدگان مادرید با لوکا مودریچ پایان می‌یابد. او دیروز مجبور شد زانوی پای راستش را عمل کند. هافبک کروات بیش از یک ماه از میادین دور خواهد بود. با این حال هنوز مدت زمان دقیق غیبت او مشخص نشده است. مودریچ در دیدار برابر اسپانیول آسیب دید اما با وجود آسیب دیدگی برابر لاس‌پالماس و بوروسیا دورتموند بازی کرد.

۱    
آی اسپورت
2016-10-03 14:10:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر