فهرست
دومینیک کالورت لوین، عاشق مد و فوتبال
دومینیک کالورت لوین، عاشق مد و فوتبال

دومینیک کالورت لوین، عاشق مد و فوتبال

آی اسپورت - فوتبالیست‌ها به‌واسطه درآمدهای هنگفتی که دارند، همیشه لباس‌های برند را می‌پوشند و تیپ‌های‌شان خاص است. هزینه‌هایی که یک بازیکن فوتبال برای استایلش می‌کند، چندین و چندبرابر یک‌ فرد عادی است. حالا اخیراً در مستطیل سبز بازیکنی پیدا شده که به‌طور رسمی در دنیای مد و فشن ورود کرده و به‌جز بازیکن بودن شاخصه‌های یک مدل حرفه‌ای را هم دارد.

 

کالورت و دنیای مد

دومنیک کالورت بازیکن جوان باشگاه اورتون و عضو ثابت تیم ملی انگلیس با داشتن شاخصه‌های قدی و وزنی مناسب در زمینه مدلینگ هم فعالیت می‌کند. او علاقه زیادی به این حیطه دارد و در صفحه اینستاگرامش عکس‌های مدلینگ زیادی دیده می‌شود که لباس‌های برندهای مختلف را به تن دارد.

 

هفته مد نیویورک

برای کالورت مهاجم گلزن این روزهای اورتون پیگیری دنیای مدلینگ به اندازه فوتبال مهم است. او حتی در هفته مد نیویورک هم حضور داشته و عکس‌هایش کنار دیوید توماس در فضای مجازی پخش شده است. کالورت با ۳۹۳ هزار دنبال‌کننده در اینستاگرام در حال جلب توجه برندهای مختلف برای بستن قرارداد تبلیغاتی نیز هست.

 

درخشش در زمین

علاقه دومنیک به مد و لباس و دنیای فشن باعث نشده از عشق اصلی خود یعنی فوتبال دور شود و عملکردش تحت تأثیر قرار بگیرد. دومنیک با ثبت ۱۵ گل در ۱۶ بازی اخیر هم در تیم کارلو آنچلوتی و هم گرت ساوتگیت مهره‌ای قابل اعتماد در خط حمله است. او امسال یکی از مدعیان آقای گلی لیگ برتر انگلیس به حساب می‌آید.

 

علاقه از نوجوانی

برای کالورت دنیای مد و فشن از نوجوانی شروع شد. وقتی که پول ماهانه خود را از اولین باشگاهش دریافت کرد، کت برند رالف لورن را خریداری کرد. او از این اقدام به حدی خوشحال بود که فراموش کرد باید تا آخر ماه با ۲۰ پوند باقی مانده‌ای که دارد سر کند.

 

عاشق عکس‌های خیابانی

دومنیک از جمله مدل‌هایی است که دوست دارد در خیابان ظاهر شود و عکاسان از او عکس‌های قدی بیندازند. سبک خیابانی که در دنیای مد طرفداران زیادی دارد باعث شده کالورت در صفحه خود عکس‌هایی از این جنس را منتشر و طرفدارانش را حسابی سرگرم کند.

 

 

     
آی اسپورت
2020-11-30 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر