فهرست
دکه آنلاین: مایه خجالت
دکه آنلاین: مایه خجالت

دکه آنلاین: مایه خجالت

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با وینفرد شفر است. سرمربی استقلال ابراز امیدواری کرده که پرسپولیس در آسیا موفق شود. شفر گفته که موفقیت کی روش به معنای موفقیت او هم هست. فرشاد احمدزاده از پیشنهاد هلندی اش خبر داده و خبر ورزشی به پیشنهاد 500 هزار دلاری برای جپاروف هم اشاره کرده. مخالفت برانکو با جدایی علیپور هم تیتر دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 26 اسفند
خبر ورزشی 26 اسفند

پیروزی با اشاره به 64 هفته برتری پرسپولیس بر استقلال در جدول لیگ نوشته که 6 و 4 دست از سر استقلال برنمی دارد. طبق آمار AFC صادق محرمی بهترین بازیکن پرسپولیس در آسیا بوده. این روزنامه از قول سعید راد درباره دربی 6 تایی معروف نقل قولی روی جلدش آورده است.

 

پیروزی 26 اسفند
پیروزی 26 اسفند

تیتر یک ایران ورزشی بازی امروز تیم ملی مقابل سیرالئون و حواشی مربوط به آن است که این روزنامه با تیتر برهوت حریف به آن پرداخته. این روزنامه گزارشی درباره بهترین و بدترین بازیکنان خارجی تاریخ باشگاه استقلال منتشر کرده. سختی های ذوب آهن برای تمدید قرارداد با قلعه نویی و دعوت نشدن سه بازیکن اسپانیا به اردوی جدید حریف تیم ملی، دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

ایران وررشی 26 اسفند
ایران وررشی 26 اسفند

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از بازیکنان تیم ملی سیرالئون که به ایران آمده اند، این تیتر را انتخاب کرده: ما خجالت کشیدیم شما چطور؟ این روزنامه از قول ربیع خواه هم نوشته که هیچ وقت به برانکو نگفته که او را نیمکت نشین کند.

همشهری ورزشی 26 اسفند
همشهری ورزشی 26 اسفند

     
آی اسپورت
2018-03-17 09:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر