فهرست
آمار؛ نعمتی بهترین بازیکن پرسپولیس-سایپا
آمار؛ نعمتی بهترین بازیکن پرسپولیس-سایپا

آمار؛ نعمتی بهترین بازیکن پرسپولیس-سایپا

آی اسپورت - تیم پرسپولیس در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر موفق شد با تک گل سید جلال حسینی از سد سایپا گذشته و صدرنشینی خود را تداوم ببخشد. این گل روی پاس سیامک نعمتی در دقیقه 6 بازی به ثمر رسید.

سیامک نعمتی که در این بازی هم همانند ۴ دیدار اخیر پرسپولیس در پست وینگر به کار گرفته شده، توانست مثل بازی با گل گهر شرایط را در این پست به سود سرخپوشان پیش ببرد. او ابتدا با حرکتی که تیمش از سمت راست تدارک دیده بود، در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با حرکتی تکنیکی مدافع سایپا را دچار اشتباه کرد و در ادامه نیز با پاسی تودر سیدجلال حسینی را صاحب توپ کرده و سازنده تک گل تیمش لقب گرفت.

نعمتی در کنار پاس گلی که روی کار انفرادی قابل توجه خود به ثمر رساند، در دیگر دقایق بازی هم عملکرد بسیار خوبی داشت به گونه ای که از نظر آماری، در پایان کار به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد.

او در بازی با سایپا 3 دریبل موفق و 3 پاس کلیدی داشت تا رتبه اول را در این زمینه در میان بازیکنان حاضر در میدان به خود اختصاص بدهد. وینگر پرسپولیس همچنین با 4 تکل موفق، سومین بازیکن برتر زمین از این حیث بود. او با تاثیرگذاری بالایی که در این بازی داشت، از سایت یازده نمره 8.7 را گرفت تا بهترین بازیکن میدان شود.

۶    
آی اسپورت
2021-03-01 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر