فهرست
روزهای سرنوشت ساز یک گلر؛ تردید «کپا»
روزهای سرنوشت ساز یک گلر؛ تردید «کپا»

روزهای سرنوشت ساز یک گلر؛ تردید «کپا»

آی اسپورت - شرایط این روزهای كپا آرریزابالاگا، تبدیل به یك جنجال بزرگ شده است. تا چند هفته پیش كسی تردید نداشت كه او در بازار نقل و انتقالات زمستانی به رئال‌مادرید خواهد رفت و سران باشگاه مادریدی هم قصد داشتند تا با پرداخت تنها 20 میلیون یورو، یعنی رقم ذكر شده در بند جدایی زودهنگام كپا، او را به خدمت بگیرند و بدین ترتیب قرار بود او (كه تصمیم گرفته بود قراردادش را با اتلتیك‌بیلبائو تمدید نكند) با جدایی از بیلبائو به برنابئو منتقل شود.

اما در روزهای اخیر سناریو به نحو متفاوتی پیش رفت و طبق گزارش برنامه تلویزیونی «ال‌ترانسیستور» شبكه «اوندا سرو» به خاطر مصدومیتی كه گریبانگیر كپا شده، این انتقال به تعویق افتاده است. كپا در چند هفته اخیر به دلیل مصدومیت غایب بود و باید زیر تیغ جراحی برود و به خاطر مشكل انگشتش حدوداً 3 ماه از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

در این میان مدیران باشگاه بیلبائو اعلام كردند كه در حال حاضر این جراحی انجام نخواهد شد و سیگاندا مربی این تیم تأیید كرده كه كپا برای بازی بعدی تیمش آماده است. از سوی دیگر زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال‌مادرید گفته كه در بازار زمستانی به مهره‌ای نیاز ندارد و این برخلاف برنامه‌های باشگاه مادریدی برای بازار نقل و انتقالات فعلی است و همین مسائل باعث شده تا جنجال انتقال كپا به برنابئو اوج بگیرد.

شرایط كپا اصلاً شرایط ساده‌ای نیست. بعد از امتناع از تمدید قراردادش با بیلبائو، آن هم بعد از یك سال مذاكره، كپا در كانون جنجال‌هاست و خوسو اوروتیا، رئیس باشگاه اتلتیك‌بیلبائو اعلام كرده این احتمال وجود دارد در صورتی كه كپا حاضر به تمدید قراردادش نشود، تا ماه ژوئن او را در تركیب این تیم نبینیم.

بدین ترتیب و در بدترین حالت ممكن، شاید كپا بدون آنكه دوباره به تركیب تیمش بازگردد، تا تابستان در سن‌مامس بماند و در آن زمان چمدان‌هایش را به مقصد مادرید ببندد و این در حالی است كه پنج‌شنبه گذشته تست‌های پزشكی‌‌اش را در شهر مادرید انجام داده. این شش ماه، دوران سخت و پیچیده‌ای برای كپا خواهد بود، دروازه‌بانی كه 23 ساله است و البته ممكن است در طول این مدت پیشنهادات دیگری را هم دریافت كند اما او با انتظار برای انتقالش به مادرید قطعاً گزینه‌های زیادی را از دست خواهد داد.

روزهای باقیمانده ماه ژانویه، روزهایی بسیار مهم برای كپا هستند. او باید تصمیمی سرنوشت‌ساز برای آینده‌‌اش بگیرد. تصمیم ماندن یا رفتن‌‌‌؛ آن هم در سالی كه جام جهانی‌ روسیه پیش ‌روست و او امیدهای فراوانی دارد تا بتواند به عنوان یكی از اعضای كاروان اسپانیا عازم این تورنمنت بزرگ شود.

 

خبر ورزشی

۲    
آی اسپورت
2018-01-11 16:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر