فهرست
پورموسوی: در بدترین شرایط به مصاف پرسپولیس رفتیم
پورموسوی: در بدترین شرایط به مصاف پرسپولیس رفتیم

پورموسوی: در بدترین شرایط به مصاف پرسپولیس رفتیم

آی اسپورت – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت که تیمش در بدترین شرایط روحی و روانی به مصاف پرسپولیس رفته و به یک امتیاز رسیده است.

سیداکبر پورموسوی پس از تساوی خانگی مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: به خاطر داشتن چنین بازیکنانی که با تمام مشکلات‌شان به عشق مردم آبادان بازی کردند، به مردم آبادان تبریک می‌گویم. خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم مقابل تیم بزرگ پرسپولیس که نایب قهرمان آسیاست و در پنج هفته گذشته تمام بازی‌هایش را برده بود خوب بازی کنیم. در مقابل ما هم در بدترین شرایط روحی و روانی بودیم و کار سختی مقابل یکی از بهترین تیم‌های لیگ که صدرنشین لیگ است، داشتیم.

وی ادامه داد: ما اگر یک مقدار روی ضربات آخر دقت بیشتری داشتیم، می‌توانستیم برنده بازی باشیم. تک موقعیت‌ها در چنین بازی‌هایی اهمیت دارند. پرسپولیس از هر لحاظ جزو بهترین‌های لیگ است و خلق موقعیت مقابل آنها کار سختی بود که بچه‌های ما از پس آن برآمدند. نوع بازی ما باعث شد تا پرسپولیس فوتبال همیشگی‌اش را به نمایش نگذارد و چشم به ضدحمله و پرتاب اوت‌های بلند داشت. یک امتیاز مقابل پرسپولیس برای باارزش است و به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت درباره اینکه گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی، کیفیت بد زمین را دلیل عدم پیروزی سرخپوشان مقابل صنعت نفت دانست و اینکه تیمش می‌تواند به روزهای خوبش بازگردد یا خیر، خاطرنشان کرد: با گل‌محمدی تا حدودی موافق هستم. در لحظاتی از بازی باد می‌آمد و کیفیت بازی پایین آمده بود. ما با بچه‌های تیم صحبت کردیم و همه مشکلات را درک کرده‌اند. ما نه اهل اعتصاب هستیم و نه کودتا هستیم و بچه‌های ما تا روزی که بازی می‌کنند با جسارت و شجاعت بازی خواهند کرد. باید بپذیریم که فوتبال نوسان دارد و یک بازیکن شاید در یک بازی روز خوبش نباشد.

پورموسوی در مورد اینکه صنعت نفت در نیمه دوم حملات بیشتری روی دروازه پرسپولیس داشت، تصریح کرد: احتیاط شرط عقل است. با توجه به نوع فوتبال پرسپولیس باید ابتدا این تیم را محک می‌زدیم. مقابل سپاهان هم اگر بچه‌ها احتیاط می‌کردند، می‌توانستیم تک امتیاز را بگیریم، امروز هم در نیمه دوم دنبال کسب 3 امتیاز بودیم.

وی در خصوص بازی خوب خط دفاعی تیمش مقابل پرسپولیس عنوان کرد: فشاری که به خط دفاعی ما آمد، روی بازی مستقیم و اوت‌های بلند بود. پرسپولیس از عمق نتوانست صاحب موقعیت شود. ما از عمق آنها حمله کردیم، ولی پرسپولیس نتوانست به عمق دفاع ما نفوذ کند. آنها فقط روی پرتاب و ضربات ایستگاهی خطرساز بودند.

     
آی اسپورت
2021-03-06 17:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر