فهرست
ادعای ابراهیمی؛ جدایی خواسته خودم بود
ادعای ابراهیمی؛ جدایی خواسته خودم بود

ادعای ابراهیمی؛ جدایی خواسته خودم بود

آی اسپورت - بلافاصله پس از جدی شدن انتقال امید ابراهیمی به تیم الاهلی بود که تعدادی از هواداران تیم استقلال با هجوم به صفحه شخصی اش او را مورد هتاکی قرار داده و با نسبت دادن واژه‌هایی مانند «بی‌غیرت» و «پولدوست» کاپیتان تیم‌شان را به شدیدترین شکل ممکن مورد آزار و اذیت قرار دادند. این اتفاقات ظرف ۴۸ ساعت گذشته به اوج خود رسید تا اینکه بازیکن استقلال برخلاف انتظار نه تنها صفحه‌اش را از دسترس خارج نکرد بلکه با اقدامی غیرمنتظره خود و هواداران استقلال را به چالشی جدید برد. حرف‌های امید ابراهیمی در واکنش به اتفاقات اخیر پس از حمله شدید مدیرعامل، معاون باشگاه، اعضای هیئت‌مدیره و کمیته پیشکسوتان استقلال به خودش و اتهام بستن به او را می‌خوانید.

*چه اتفاقی در صفحه‌ات رخ داده است؟
فقط این را می‌دانم که هواداران از اینکه من از استقلال رفتم به شدت ناراحت هستند.

* چه زمانی متوجه این موضوع شدی؟
دوشنبه که از خواب بیدار شدم سراغ صفحه‌ام رفتم و دیدم تعداد زیادی از طرفداران استقلال به من فحاشی کرده‌اند و ناسزاگویی را با حد آخر رسانده‌اند.

* تعجب نکردی؟
شوک شدم. اصلاً فکرش را نمی‌کردم روزی این برخورد‌ها را با من بکنند. همه می‌دانند من با جان و دل برای استقلال بازی کرده‌ام. حتی روز‌هایی که مصدوم بودم با تمام توان در میدان بودم ولی...  

*   چرا واکنشی به این اتفاقات نشان ندادی؟
چه‌کار می‌کردم؟ من هرچه دارم از این هواداران است که با حمایت‌های‌شان به اینجا رسیدم که در جام جهانی نماینده استقلال در تیم ملی باشم. برای استقلال زحمت کشیدم که البته وظیفه‌ام بود.

* صفحه‌ات را از دسترس خارج نمی‌کنی؟
نه! تصمیم داشتم این کار را بکنم ولی با خودم گفتم من که در همه این سال‌ها سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌ام، این چالش را هم پشت سر می‌گذارم. باید به هوادار استقلال ثابت کنم که من هنوز هم کنار آن‌ها هستم.

* ولی این آن‌ها را آرام نمی‌کند.
تنها کاری که از دستم برمی‌آید، عذرخواهی کردن است. از همه معذرت می‌خواهم و هر روز به پوشیدن لباس استقلال افتخار کرده و می‌کنم. می‌دانم این اتفاق باعث رنجش خاطر آن‌ها شده ولی باید این کار را می‌کردم.

* کسی زیر پایت نشسته است؟
چطور...؟!

* گفته شده بعد از مشورت با یک نفر (!) این تصمیم را گرفتی؟
به هیچ وجه! با تشویق و مشورت کسی این تصمیم را نگرفتم و این فقط خواست خودم بود.

* هواداران نگران تضعیف تیم استقلال هستند.
هرگز این اتفاق رخ نمی‌دهد. استقلال قبل از من تیم بزرگی بوده و بعد از من هم بزرگ خواهد ماند. امیدوارم روزی دوباره لباس استقلال را بپوشم و برای تیم محبوبم بازی کنم.

خبر ورزشی

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-07-12 19:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بابک
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۴
منتظریم سال دیگه برگردی برات تونل افتخار تشکیل بدیم فرمانده
علی خوشی
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
از این که امید در تیم خودش نیست ناراحتم. خیلی هم ناراحتم. اما فرهنگ استقلال، با فحش دادن سازگار نیست. فرهنگ پرسپولیسی های اصیل هم چنین نیست.امیدوارم بار دیگر، عصبانیت را کنار گذاشته و با فرهنگ باشیم. مثل نیاکان‌مان
....
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۹
ابراهیمی ما منتظرت هستیم برو تا جوانی برای اعراب بازی کن و وقتی نخواستنت ما اینجا هستیم کافی بگی برای عشقت برگشتی همه ما همه چیز یادمون میره
HHEE
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۱
مکتب استقلال رو به نمایش گذاشتن زیاد تعجب نکن ابراهیمی جان:)
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر