فهرست
سیدجلال و تیم ملی؛ پایان یک رویای دیگر
سیدجلال و تیم ملی؛ پایان یک رویای دیگر

سیدجلال و تیم ملی؛ پایان یک رویای دیگر

آی اسپورت - برخی پیش‌بینی می‌کردند با توجه به مصدومیت پژمان منتظری و مرتضی پورعلی‌گنجی بار دیگر شاهد حضور سیدجلال حسینی در اردوی تیم ملی باشیم. به خصوص با پالس‌های مثبتی که در آخرین صحبت های کارلوس کی روش دیده شد. اما کاملا قابل پیش‌بینی بود سیدجلال به این اردو دعوت نشود و دیگر هم این اتفاق برای او رخ نخواهد داد. دست کم تا زمانی که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی است.

واقعیت این است کارلوس کی‌روش سید جلال را به خاطر ضعف فنی آنهم در آستانه جام جهانی خط نزد که حالا بخواهد به خاطر بازی‌های خوب و حضور پرسپولیس در دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا او را دعوت کند. کارلوس کی‌روش بنا به هر دلیلی، جوانگرایی یا ... تصمیم گرفت از سید جلال عبور کند و وقتی شانس حضور در جام جهانی را از او گرفت بدین معنی است دیگر قصد دعوت از او را ندارد و به همین خاطر از طریق یکی از دستیارانش به سیدجلال حسینی پیغام داد که از بازی‌های ملی خداحافظی کند تا خط خوردنش و همچنین بازی نکردن در جام جهانی برای او تبعات روحی و منفی نداشته باشد.

کاپیتان تیم پرسپولیس با احترام به تصمیم کارلوس کی‌روش در آن برهه از زمان اذعان کرد کسی نمی‌تواند برای خداحافظی‌اش از فوتبال ملی برای او تصمیم بگیرد. کارلوس کی‌روش با احترام در مورد سیدجلال صحبت می‌کند و این طبیعی است. به این خاطر که سیدجلال حسینی هر گاه در اردوی تیم ملی بوده با همه احترام با تصمیمات سرمربی تیم ملی برخورد کرده حتی در روزهایی که به بازی گرفته نمی‌شد و بعد از خط خوردن از تیم ملی هم با وجود اینکه درک و هضم آن سخت بود، هیچ گاه نظم تیم ملی را بهم نریخت.

از سویی سیدجلال همیشه همانند یک سرباز آماده و جنگنده در اختیار تیم ملی بود. در عین حال با احترام صحبت کردن کارلوس کی‌روش در مورد کاپیتان تیم پرسپولیس به معنی حضور دوباره سید جلال حسینی در اردوی تیم ملی نیست و واقعیت این است که سید جلال برای همیشه از اردوی تیم ملی خط خورده است.

کارلوس کی‌روش کنفرانس خبری قبل از بازی با بولیوی را در ساختمان پک و زیر عکس سید جلال برگزار کرد و یک دنیا از کاپیتان تیم پرسپولیس حرف زد و از او تعریف کرد و گفت اگر نیاز باشد باز هم از سیدجلال دعوت می‌کند. اما در روزهایی که تیم ملی با کمبود مدافع میانی روبرو است محمدحسین کنعانی‌زادگان دعوت می‌شود اما سیدجلال حسینی نه!

ورزش 3

۲ ۷  
آی اسپورت
2018-11-11 13:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
.
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۴
.
یاحسین(ع)
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۱
سیدبلال...خخخخ
۹
کسری
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
این بازیکنهارو سر تا پاشون رو باید طلا گرفت,بهترین لحظه ی بازی دیروز اونجایی بود که دقایق اخر همه دیگه نا امید شده بودن ومیدونستن زدن دوگل نا ممکنه ولی شروع به تشویق بچه ها کردن و تو اون لحظه بازیکنها در حالی که دو دقیقه بیشتر نمونده بود نفس تازه گرفتن و سریع بازی رو شروع میکردن که فقط یه گل بتونن بزنن تا جواب ما طرفدارها رو بدن اون لحظه تو استادیوم بود که گریه کردم مرسسسسسسی بچه ها دمتون گررررررررم.
سید بلال وحشی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
بازیکنی که تیم خودش هیچ تاکتیکی جز پرتاب اوت دستی نداره ولی انقدر بی فرهنگ و بی شخصیته که تو مصاحبه آخر بازی به فوتبال حساب شده و با برنامه کاشیما میگه کثیف و بهشون توهین میکنه معلومه که جایی تو تیم و سبک بازی هوشمندانه و با کلاس کیروش نداره. لیاقت این با جفتک هایی که تو زمین بازی میندازه همون بازوبند کاپیتانی تیم عبده قاتله
کیسه کش پلشت
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
تیم بافرهنگی هم دیدیم که دقیقه 60 بازیکنان و سرمربی شون رو به فحش بستن و ورزشگاه رو ترک کردن. هوادارای کیسه رو حتی تو تمرین این تیم بی لیاقت هم راه نمیدن مبادا خط بندازن رو ماشین بازیکنان. کیسه تیمی که بازیکن و موسس و هواداراش قاتل فراری هستن
۵
حمید
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۸
به یاحسین !!!!!!
حرفل مفت نزن
۳ ۱
مارال
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۴۵
ی عقده ای اومده سایت از دیشب تا حالا خودشو کشته !
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر