فهرست
بهترین آمار گلزنی دیگر تضمینِ صدرنشینی نیست
بهترین آمار گلزنی دیگر تضمینِ صدرنشینی نیست

بهترین آمار گلزنی دیگر تضمینِ صدرنشینی نیست

 آی اسپورت – زدن بیشترین گل در یک لیگ دیگر تضمین کننده صدرنشینی نیست. در حال حاضر در بین 5 لیگ برتر اروپا فقط بایرن مونیخ در آلمان با داشتنِ بهترین خط حمله لیگ در صدر جدول کشورش قرار دارد.

بارسلونا مثلا در اسپانیا با فاصله زیاد بهترین خط حمله لیگ را دارد اما حالا 3 امتیاز از رئال عقب است. رئالی که تازه یک بازی عقب افتاده هم دارد. بارسلونا 41 گل زده.

در لیگ جزیره هم لیورپول با 41 گل زده بهترین خط حمله را دارد، اما فعلا 6 امتیاز از چلسی عقب تر هستند. آبی های لندنی 35 گل زده اند و در جدول بهترین خط حمله، چهارم هستند.

موناکو بین تمام تیم های 5 لیگ برتر اروپا بیشترین گل را زده. آن ها به طرز شگفت انگیزی 56 بار دروازه حریفان را باز کرده اند اما با این وجود دو امتیاز از صدرنشین لیگ یعنی نیس عقب هستند. نیس تنها 22 گل به ثمر رسانده!

در ایتالیا هم ناپولی با 37 بهترین خط حمله را دارد اما آن ها فعلا در جایگاه سوم هستند، یک امتیاز عقب تر از رم و هشت امتیاز کمتر از یووه صدر نشین.

به نظر این فصل خط دفاع قوی فعلا تعیین کننده و بایرن، چلسی، یوونتوس و نیس همه در لیگ خود صاحب بهترین خط دفاع هستند. تنها استثنا لالیگاست که در آن ویارئال بهترین دفاع را دارند اما با فاصله هشت امتیاز نسبت به صدرنشین، در رده چهارم جدول حضور دارند.

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-12-22 19:56:00
نظر دهید

۲ نظر
مسعود
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
غارسا یه بازی بیشتر کرده که در اخرین بازیش چهارتا زد و تنها یه گل از رئال بیشتر زده با فاصله اول نیست . لیورپول شاید بیشتر گل زده باشه اما نه تا بیشتر خورده در مجموع هر تیمی که تفاضل بهتری داره در صدر هست لیگ فرانسه هم زیاد مهم و مورد اهمیت نیست نیس نمیتونه قهرمان بشه و پاریس و موناکو اول و دوم هستن
Hp
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۵۳
واقعا دلیل این متن رو نمیفهمم یه متن بی پایه و اساس و مضخرف اول از همه اینکه بارسا یه بازی بیشتر کرده و قطعا یک گل فاصله زیادی نیست که بیشتر از رئال زدن دوم اینکه خیلی از سال ها همین طور بوده که بهترین خط حمله قهرمان نشده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر