فهرست
اعتراض پرسپولیس؛ مسئولیت‌فسخ‌با انصاری‌است
اعتراض پرسپولیس؛ مسئولیت‌فسخ‌با انصاری‌است

اعتراض پرسپولیس؛ مسئولیت‌فسخ‌با انصاری‌است

آی اسپورت – محمد انصاری امروز با فسخ قرارداد خود پس از شش سال از تیم پرسپولیس جدا شد. برهمین اساس باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

در روزهای گذشته محمد انصاری مدافع خوش‌اخلاق تیم، بارها درخواست فسخ ‌قرارداد با باشگاه را داشت اما از یک سو، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم و از طرف دیگر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه، مخالفت صریح خود با این اقدام را اعلام کردند.

باشگاه پرسپولیس برای حفظ انصاری، چهار روز مقاومت کرد اما در نهایت، انصاری پس از فسخ یک‍‌طرفه قرارداد، از پرسپولیس جدا شد. در این مورد، بخش حقوقی باشگاه بارها موارد قانونی جلوگیری از فسخ قرارداد انصاری را به این بازیکن توضیح داد اما او با توجه به یک بند در قراردادش، اصرار بر فسخ‌ قرارداد داشت.  

مدیریت باشگاه پرسپولیس به خواسته کادر فنی و هواداران خود، به هیچ عنوان راضی به از دست دادن بازیکنان خوب از جمله محمد انصاری نیست و این موضوع را در مراجع قانونی دنبال خواهد کرد.

بدون تردید با توجه به نص قوانین فیفا، مسئولیت حقوقی بابت فسخ‌قرارداد انصاری برعهده این بازیکن و باشگاه بعدی اوست و باشگاه پرسپولیس به طرفداران خود قول می‌دهد این موضوع را تا رسیدن به نتیجه، پیگیری کند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-03-17 18:59:00
نظر دهید

۱ نظر
سعید
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۲۲:۲۲
حیف و صد حیف که پرسپولیس جای چه کسانی شده، از سرمربی اش که با نامردی به باشگاه قبلی اش به خاطر پول به پرسپولیس اومده کسی که یک بار دیگه هم این کار رو کرد و نت.نتونست و این بار هم نمیتونه اون از مدیرعاملش که انتصابی و بدون هیچ سابقه ورزشی اومده پرسپولیس، اونوقت خاک برسرشون برای یه بازیکن خوب و خوش اخلاق که واقعا میتونست کنار سید یا کنعانی یک دفاع وسط مطمین باشه، و حق قانونی داشته که فسخ کنه خط و نشون میکشن که پیگیری قانونی می کنیم اونم به نام هوادارها، نامردا بی معرفتا برید گمشید کثافتا، آقا یحیی برو رفیقات رو از شهرخودرو بیار که پورسانت خوب ازشون بگیری، حیف از پرسپولیس که شده جای نامردان حیف
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر