فهرست
سرمربی مخالف سرسخت جدایی قائدی
سرمربی مخالف سرسخت جدایی قائدی

سرمربی مخالف سرسخت جدایی قائدی

آی اسپورت - خبر پیشنهادات تیم‌های خارجی برای خرید قائدی باعث نگرانی هواداران و کادر فنی تیم شده است. محمود فکری و آرش برهانی به صراحت اعلام کرده‌اند که استقلال برای موفقیت و قهرمانی در لیگ برتر و سایر رقابت‌ها به تمامی بازیکنان از جمله مهدی قائدی نیاز دارد و اجازه نخواهد داد که بازیکنی از بازیکنان استقلال که در برنامه‌های تاکتیکی کادر فنی نقش مهمی دارند از جمع آبی‌پوشان جدا شود.  

همانطور که مستحضرید آبی‌ها در سال‌های اخیر و اتفاقا در بزنگاه های حساس ستاره‌های زیادی را از دست دادند و این موضوع به قیمت از دست رفتن چند قهرمانی و کسب جام برای استقلال شد. جدایی کاوه رضایی که چند فصل قبل سرآغاز جدایی ستاره‌ها از استقلال شد تا همین چند وقت پیش که علی کریمی هافبک طراح و سازنده خط میانی استقلال این تیم را به مقصد قطر ترک کرد صدمات جبران ناپذیری به آبی‌‌پوشان وارد کرده است.

حالا در بهترین شرایط ممکن که تیم محمود فکری راه خود را پیدا کرده و امید به موفقیت و قهرمانی این تیم زیاد شده است خبر جدایی احتمالی ستاره‌‌ جوان آبی‌ها در نیم فصل همه را نگران کرده است. ترس از مشکلات مالی و جیب خالی باشگاه و شاید رو به پایان بودن قرارداد مهدی قائدی دلایلی باشد که مدیران باشگاه وسوسه شوند باشو را با قیمتی خوب و استثنایی راهی آن سوی مرزها کنند.

به هرحال فوتبال امروز فوتبال نقل و انتقالات و کسب درآمد از آن است ولی در فوتبال ایران به دلیل عدم توجه به اصول حرفه‌ای و قانونمندی بسیاری از این نقل و انتقالات بدون اینکه به باشگاه مربوطه سودی برساند حتی مایه زیان و ضرر هم بوده است .

به همین دلیل هواداران استقلال دوست ندارند یکی از بهترین بازیکنان خود را در حالی از دست بدهند که هم موجب آسیب فنی به استقلال شود و بعدها مشخص شود درآمد زیادی را هم نصیب آبی‌‌پوشان نکرده است چون این اتفاق سر انتقال صیادمنش رخ داد و کسی هم مشخص نکرد بالاخره سر پول حاصل از فروش صیاد‌منش چه آمد، پس آیا بهتر نیست این موضوع از همین حالا مختومه اعلام شود تا تمرکز کادر فنی و خود بازیکن هم تحت تأثیر این اخبار نگران کننده قرار نگیرد؟

مدیران باشگاه به خودی خود هم بین هواداران استقلال محبوبیت و مقبولیت چندانی ندارند پس اگر بخواهند به این موضوعات هم دامن بزنند بیش از پیش از هواداران دور و دورتر خواهند شد. آن‌ها باید تلاش کنند با یافتن منابع مالی مناسب و جانشین کردن این منابع به جای پول ترانسفر کردن ستاره‌های تیم  به کادر فنی و هواداران اطمینان خاطر دهند تا پایان فصل بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2021-01-22 13:59:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹، ۱۵:۵۴
با اختلاف مشنگترین نویسنده ورزشی نویس تاریخ مملکت
حتی مشنگتر از علی کارما و مهریزی و شقایق گوهریز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر