فهرست
دکه آنلاین:ما دو تا داداشیم
دکه آنلاین:ما دو تا داداشیم

دکه آنلاین:ما دو تا داداشیم

آی اسپورت – روزنامه گل مصاحبه با مالکی رئیس سابق هیات مدیره پرسپولیس را روی جلد برده که درباره علایق فوتبالی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی صحبت کرده و او را طرفدار پرسپولیس دانسته. توافق جپاروف با استقلال و تاکید بختیار برای رفتن از این تیم از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 26 دی

روزنامه پیروزی مصاحبه با رامین رضاییان را به عنوان تیتر اصلی اش انتخاب کرده. رامین گفته که حاشیه ها نمی تواند مانع قهرمانی این تیم شود. صحبتهای برانکو درباره آخرین وضعیت تیمش و برنامه این تیم برای نقل و انتقالات روی جلد پیروزی دیده می شود. پیروزی گیر دادن به رقیب همیشگی را هم فراموش نکرده و دست روی خریدهای جدید استقلال گذاشته که همه بازیکنانی نسبتا مسن محسوب می شوند.

روزنامه پیروزی
پیروزی 26 دی

خبر ورزشی هم با رامین رضاییان مصاحبه کرده و از قول او شایعه کم کاری اش را رد کرده و گفته این موضوع،جوک است. واکنش برانکو به ادعای جدید کی روش و بیانیه دیروز سرمربی تیم ملی، از دید خبر ورزشی به معنای نقص آتش بس است. عکس جپاروف خرید جدید استقلال هم روی جلد این روزنامه دیده می شود و هافبک ازبکستانی استقلال گفته که با این تیم هم قهرمان خواهد شد.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 26 دی

جپاروف عکس یک همشهری ورزشی است و این بازیکن سرشناس ازبکستانی درباره باشگاه جدیدش صحبت کرده. گلایه بختیار از استقلال و ادعای محسن مسلمان مبنی بر اینکه با سروش رفیعی داداش است، از دیگر تیترهای این روزنامه است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 26 دی

 

کد خبر:9408

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-15 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر