فهرست
دکه آنلاین: گلایه برانکو
دکه آنلاین: گلایه برانکو

دکه آنلاین: گلایه برانکو

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی شک پرسپولیس به تیم ملی به خاطر استفاده کی روش از ملی پوشان این تیم در بازی مقابل روسیه است. این روزنامه از اتمام حجت شفر با شاگردانش خبر داده و نوشته که شفر به شاگردانش گفته آنها از باخت می ترسند و به همین دلیل می بازند. اختلاف طارمی و پرسپولیس بر سر پرداخت جریمه فیفا و اعتیاد دروازه بان سرشناس به ترامادول از دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 20 مهر
خبر ورزشی 20 مهر

تیتر یک روزنامه گل ناراحتی برانکو از تیم ملی است. سرمربی پرسپولیس گفته تیم ملی می توانست به جای سه شنبه، دوشنبه بازی کند تا ملی پوشان تیم او هم فرصت کافی برای استراحت داشته باشند. این روزنامه نوشته احتمال زیاد بشار رسن جلوی استقلال خوزستان فیکس است. فریدون زندی هم دوست دارد که ایران در جام جهانی با آلمان همگروه شود.

 

روزنامه گل 20 مهر
روزنامه گل 20 مهر

پیروزی با انتشار عکسی از بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان نوشته که بردن آبی ها عادت قرمزهاست و این تیم می تواند هم استقلال خوزستان را ببرد هم الهلال را. این روزنامه از قول طاهری نوشته که طارمی اگر چه جلوی دوربین روحیه می داد اما در خلوت خودش گریه می کرد.

پیروزی 20 مهر
پیروزی 20 مهر

 ایران ورزشی تغییرات احتمالی پرسپولیس برای بازی امروز مقابل استقلال خوزستان را روی جلد آورده. این روزنامه درباره استقلال هم به این نکته اشاره کرده که شفر از مک درموت خواسته که او ترکیب اصلی برای بازی با فولاد را انتخاب کند.

ایران ورزشی 20 مهر
ایران ورزشی 20 مهر

 

۱    
آی اسپورت
2017-10-12 09:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر