فهرست
میلان بدون چهره/ فاجعه روسونری!
میلان بدون چهره/ فاجعه روسونری!

میلان بدون چهره/ فاجعه روسونری!

آی اسپورت نیم فصل اول برای میلان خیلی امیدوارکننده بود. عملکرد های قوی، جوان‌های جذاب و بااستعداد، و یک سرمربی که در کنار نتیجه به دنبال بازی زیبا هم بود. متاسفانه فقط خوشبین‌ترین هواداران میلان می‌توانستند انتظار ادامه پیدا کردن درخشش تیم با این اسکواد را داشته باشند.

با آمادگی همه، مونتلا یک ترکیب اصلی خیلی خوب را دارد. لاپادولا هم آماده است تا اگر باکا در یک مسابقه درخشش خاصی نداشته باشد، جای او وارد زمین شود.

با این حال، میلان بار دیگر به خاطر کمبود پول و خرج بد پولی که داشتند، ضربه می‌خورد. مثلا من هنوز نمی‌توانم دلیل پرداخت 8 میلیون یورو برای خوزه ارنستو سوسا را درک کنم. او به حدی بد است که هواداران میلان در ورزشگاه ارزو می‌کنند مونتلا به پولی فرصتی دیگر بدهد. وقتی سوسا یک پاس اشتباه ارسال نمی‌کند، در حال گرفتن کارت‌های احمقانه است.

پالتا یک مهره کلیدی در خط دفاع است اما همین الان با سه اخراج، بدترین رکورد را در 5 لیگ برتر اروپا دارد. مصدومیت ده شلیو یک مشکل است. آنتونلی هم همینطور. کالابریا هم به این وضعیت اضافه شده. رومانیولی هم اضافه کنید تا متوجه فاجعه شوید. بگذارید به از دست دادن بوناونتورا برای چند ماه اصلا اشاره‌‌ای نکنم.

روسونری چطور می‌تواند خودش را یک مدعی اروپایی ببیند وقتی برابر لاتزیو با این خط دفاع به زمین رفت: آباته – گومز – زاپاتا – ونگیونی. این لاین آپ برای یک بازی جام حذفی برابر اسپزیا هم زیاد خوب نیست.

دلفوئو خوب کار کرده، اما او به صورت قرضی آمده و بندی برای دائمی کردن خریدش در تابستان هم وجود ندارد. پاسالیچ هم همینطور. میلان در واقع باز هم در یک دوره گذر است و همچنان در انتظار مالکان جدید به سر می‌برد. شاید بهتر باشد مونتلا از تجربه موفقیت آمیز دوناروما و لوکاتلی استفاده کند و به بازیکنان بیشتری از آکادمی فرصت دهد. اینطوری حداقل از منابع خود باشگاه استفاده می‌کند و آن‌ها برای آینده آماده می‌شوند.

بردنِ بولونیا با نه نفر دستاورد بزرگی بود، اما به نوعی وضعیت میلان در سال‌های اخیر را بازتاب می‌داد. میلانی که با دست خالی تلاش از می‌کند از هیچ چیزی بسازد و برابر همه ناملایمت ها بجنگد. این رویکردی است که از تیم‌هایی مانند ساسولو یا کیوو انتظار داریم، نه موفق ترین باشگاه اروپا.

دیاولو هویتش را از دست داده و حالا به سختی برای رسیدن به بالا دست و پا می‌زند. بهتر است فعلا باشگاه روی بازی دادن به جوان‌ها و قرارداد های قرضی تمرکز کند و انتظار چیزی بیش از میانه میانه جدول و معمولی بودن را نداشته باشد. فعلا از قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا برابر یوونتوس لذت ببرید ...

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-02-13 20:29:00
نظر دهید

۳ نظر
هرمز
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
به عنوان یه میلانی قدیمی چندین ساله دارم حرص میخورم.... کجان مالدینی و گاتوسو و شوچنکو و پیرلو و سیدورف و رونالدینیو و اینزاگی و کافو و نستا و سرجینیو و ......کجان....
۴ ۲
محسن
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
یه تیم بود که هوادار،از مالک تا تدارکات تیم را به اسم میشناخت و از بازی نفر به نفر تیم لذت میبردیم.یادش به خیر.غمگینم،فکر میکنم تا آخر عمرم دیگه میلان را این شکلی نبینم.
۳
هرمز
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۰
هر تیمی یه دورانی داره. بارسای کنونی هم ۳۰ سال دیگه حسرتشو میخورن....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر