فهرست
زمانی شاکی شد؛ استقلال این‌ها را مطرح کرد!‌
زمانی شاکی شد؛ استقلال این‌ها را مطرح کرد!‌

زمانی شاکی شد؛ استقلال این‌ها را مطرح کرد!‌

آی اسپورت – در حالیکه گفته می‌شد مشکلات نمایندگان ایران برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حل شده اما چند شکایت جدید به AFC رسیده که مربوط به بازیکنان قدیمی استقلال از این باشگاه است. همین مساله باعث ناراحتی مدیران باشگاه استقلال شده و حسن زمانی را وادار به انتقاد از آن‌ها کرده است:

-زمانی که تیمی مثل استقلال را انتخاب می کنند نباید از بیرون برای تیم مساله درست شود. باشگاه هیات مدیره دارد وصادقی هم یک نامه گلایه آمیز می نوشت و به ما ارسال می کرد. او از ما می خواست دستور بدهید تا مشکلش حل شود و شک نکنید اعضای هیات مدیره از مدیریت باشگاه می خواستند تا این مشکل حل شود.

-امیر حسین صادقی در استقلال زحمت کشیده و کسی که از تیم های پایه باشگاه رشد کرده نباید مسائل داخلی و خانوادگی باشگاه را به بیرون می برد. او این موضوع را پیگیری می کرد و اگر به او جواب نمی دادند مطمئنا ما در کنار او مساله را پیگیری می کردیم.گله من از بقیه عزیزان هم همین است.

-این تعداد افرادی که مدعی شدند از استقلال طلب دارند اما کسی از باشگاه با آنها تماس نگرفته است از خانواده استقلال هستند. آنها می دانند چطور با خانواده استقلال برخورد کنند و ارتباط بگیرند. آنها نباید منتظر باشند مدیرعامل باشگاه دنبال این نفرات بیاید.خود این نفرات محل باشگاه را می شناسند و می توانند به مدیرعامل باشگاه بروند و خواهشا مسائل مالی باشگاه را بیرون مطرح نکنند. قلعه نویی و دوستان زحمت برای باشگاه زیاد کشیدند و باید از آنها قدردانی هم شود اما مسائل را بیرون نبرند. اینها صاحبخانه هستند و بیایند گله هایشان را بگویند.

این نفرات قطعا خودشان باید به باشگاه مراجعه می کردند و  یا نمایندگانشان را به باشگاه می فرستادند. انتظار ما و هوادار استقلال این است که مسائل درونی نباید بیرون برود و هوادار استقلال هم انتظار دارد برای تیمش حاشیه درست نشود. من نمی گویم از طلبشان بگذرند، اما این نفرات از کنار استقلال به اینجا رسیدند و اگر نام استقلال نبودکسی تره برای این افراد هم خرد نمی کرد!

-امیر حسین صادقی را استقلال صادقی کرد، قلعه نویی و مرفاوی با استقلال قلعه نویی و مرفاوی شدند. این نفرات بیایند و مشکل را حل کنند. این نفرات دعوا نکنند و استقلال را به حاشیه نکشند.مطمئن باشند اگر حق و حقوقی هم داشته باشند ما اجازه نمی دهیم حق آن‌ها پایمال شود.

۲۸ ۳  
آی اسپورت
2017-11-16 13:39:00
نظر دهید

۳ نظر
ملانصرالدین
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
سوالم اینه که چرا باید بازیکنی از سال ٨٨ هنوز از باشگاه طلبکار باشه؟آقای زمانی وقتی سمت گرفتن توی این باشگاه با چشم بسته سمت گرفتن؟نخواستن چکیده ای از وضعیت مالی باشگاه رو بررسی کنن ببینن کجا پا گذاشتن؟یا به عشق مصاحبه و شهرت رفتن اونجا؟
حسام
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۲۱
بازيكن تا وقتى كه پولش را نميديدو جواب تلفنش را هم نميديد، عضو خانواده نيست، همين كه خواهان مطالباتش شد طلبكارش هستيد كه چرا مشكلات درون خانوادگى را بيرون ميبريد؟؟ وقتى كه دنبال بمب تركوندن بوديد فكر پرداختش را هم ميكرديد
ع ع ب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
زمانی از اختلالات شدید شخصیتی رنج می بره و توقعی ازش نیست !!! عشق دیده شدن و مصاحبه کشتتش ، لقل آقای دوربینی استقلال واقعا برازندشه !!! قلعه نوعی خوب جوابش رو داد که بهش گفت شاید برای ایشان خیلی چیزهای دیگه هم خرد نکنند!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر