فهرست
رای تراکتور-پیکان فعلا صادر نمی شود
رای تراکتور-پیکان فعلا صادر نمی شود

رای تراکتور-پیکان فعلا صادر نمی شود

آی اسپورت – به نظر می رسد رای پرونده دیدار تراکتورسازی – پیکان که با حواشی تلخی همراه بود به این زودی صادر نشود. اسماعیل حسن زاده رییس کمیته انضباطی در مورد پرونده این دیدار به سایت فدراسیون فوتبال گفت:« گزارشات هفته آخر از جمله گزارش مسابقه تراکتورسازی و پیکان در تبریز ظهر شنبه به دست ما رسید. با توجه به لزوم ابلاغ تخلفات به افراد، ابلاغیه ها در همان روز شنبه ۳۱ فروردین ماه تهیه شد و به دلیل تعطیلی روز یکشنبه، ارسال ابلاغیه در روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه انجام شد و مسلما باید در مهلت قانونی منتظر وصول دفاعیات باشیم که به محض تکمیل پرونده، تصمیم نهایی در خصوص اتفاقات اتخاذ خواهد شد.البته در خصوص حواشی بازی تراکتورسازی و پیکان، به دلیل اینکه عمده اتفاقات بعد از مسابقه رخ داده است و برخی موارد در گزارش مقامات رسمی مسابقه با تمام جزئیات نیامده است، تحقیقات کامل از جمله جمع آوری اسناد و مدارکی که به دست ما می رسد، زمان بر خواهد بود لذا صدور رای نهایی در مورد این پرونده مستلزم بررسی کامل اتفاقات خواهد بود.»

با استناد به صحبت های اسماعیل حسن زاده و اینکه دستور موقتی برای این دیدار صادر نشده است تراکتورسازی هم چنان می تواند در زمین خود از امتیاز میزبانی بهره ببرد و از اشکان دژاگه هم در ترکیب استفاده کند. در روزهای اخیر بحث هایی در مورد محرومیت اشکان دژاگه و هم چنین طرفداران تیم تراکتورسازی وجود داشت.

۲ ۱۳  
آی اسپورت
2019-04-24 13:10:00
نظر دهید

۱۳ نظر
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۲۰
چون حریف پرسپولیسه و تمام ارکان فدراسیون و تیمهای سوگلیش و طرفداران اقلیتشون (روی هم 29 درصد) باهاش دشمنن و نمیخوان هت تریک کنه.. حالا اگه یکی شون دوییدتو زمین و سید جلالو سلاخی کرد احتمالا این اتفاقات به قول استاندار آذربایجان تو همه جای ایران بدترش !!!! میفته .. لعنت به همه دشمنان پرسپولیس مظلوم ... که فقط 70 درصد مردم ایران و پشتش داره..
حسن
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۴۱
کجان اون مافیا زاده های بی شرافتی که صفت خودشونو (تیم حکومتی) به پرسپولیس میچسبونن؟ الان اگر جز این میشد، شلوار نداشته شونو جر داده بودن. اما باکی نیست. به پرسپولیس از این ضربه ها زیاد زدن و به خودشون برگشته.
6
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۱
واقعا زیبا نیست؟ حکم رو نمیدن اعلام هم کردن که فعلا حکم رو نمیدیم برید تو زمین تون بازی کنید تا بعد؛ ادامه بدین تا بالاخره یه جایی این وحشی بازیا گریبان تون رو بگیره. پرچم اتش زدن، پرچم اذربایجان و ترکیه بردن ورزشگاه، شعار تجزیه طلبانه دادن، شعار خلیج عربی دادن، پرچم عربستان بردن ورزشگاه، همدیگه رو به قصد کشت زدن ولی فقط نگاه کردین
علی
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۳
تو یه درگیری بین خودشون 50 60 نفر زخمی زدن، به کاپیتان تیم ملی سیلی زدن، بازیکن شون هوادار رو زده ولی نمیخوان حکم بدن خخخخخخ ملت رو چی فرض کردین؟
...
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۳
حکم محرومیت سوشا به خاطر شلوارش شبانه صادر شد ولی این زد و خورد وحشتناک که 60 نفر توی اون زخمی شدن فعلا براش حکمی نمیدن. اره پرسپولیس حکومتیه
رسول
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
اره خب هنوز کشته ندادن که کسی بخواد علیه شون حکم بده فقط پیام صادقیان بود که به خاطر لمس داور باید 12 جلسه محروم میشد.
444
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۴۲
عجب هنوز گزارش کامل به دست تون نرسیده؟ نکته جالبش اینه که دستور موقت هم ندادن خخخخخ وقتی استقلال بازیکنانش رو به تیم امید نداده بود اول حکم دادین و محروم شون کردین بعد رفتین ببیند قضیه چیه اونوقت این حجم از توحش تو روز روشن رو ندیدین؟
امید
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۲۱
اینکه مشخص بود رأیی در کار نیست چون ترکا شورش می کنند و وحشی بازی درمیارند. همیشه همینجوری بوده
۹
سیامک
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۲۲
چوسپولیس قهرمان لیگ برتر خلیج عربی و عروس آسیا جر خورد . در تبریز این عروس هزار داماد را به نکاح خویش در خواهیم آورد.
۳ ۲
عرعری
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۲۵
ژووووون مگه هنوز از زیر پیکان و سپیدرود ته جدوی دراومدین عرعری بی افتخار؟ اون هفته ترتر رو عقد میکنیم محض وحشی بازی بیایین ورزشگاه البته این صحنه ها براتون جدید نیست با وجود استوکس خخخ
۸
سیامک
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۱۲
یه داف فارس حرف شنو داشتم اونم مثل تو تو خنده هاش مینوشت خخخ ، یاد اون میندازی منو ، یا خودشی یا شریک زندگیت شده .
مهندسی نتایج
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۳۱
بالاخره آفتاب آمد دلیل آفتاب !
تیم رتبه اول حکومتی در گروه آسیایی در قعر جدوله و تیم رتبه دوم حکومتی در گروهش سوم ولی تیم غیر حکومتی ذوب آهن که در لیگ هشتم هست در گروهش با اختلاف صدرنشین شد . مهندسی نتایج به فرموده زنوزی یعنی همین تیم های حکومتی به لطف داوری و کثافت کاری های دیگر فدراسیون صدرنشین لیگند ولی در آسیا که وزارت نمیتونه کمکی بهشون بکنه در قعر جدولند . همین ذوب آهن جز تیم هایی که بیشترین ضربه را از داوری خورده .
۴ ۱
عرعری
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۲۶
تیمی که زنوزی بیسواد مهندسه حتما یه احمقی مثل تو هم هوادارش میشه. تیم های گروه سرخابی ها رو با گروه ذوب اهن مقایسه میکنی بی عقل؟ واقعا بهم دیگه میایین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر